تایسون خشم در مقابل دئوتای وایلدر هیچ بازی برای من کلاسیک جلسه با تامی Hearns می گوید: Marvin Hagler

ماروین Hagler به تمسخر تایسون خشم ادعا می کنند که او آماده است تا به نوبه خود سنگین وزن جهان عنوان برخورد با دئوتای وایلدر در شنبه شب به تکرار یکی از بوکس بزرگترین دعوا.

Hagler معروف سه دور جنگ با تامی Hearns در لاس وگاس 35 سال پیش باقی مانده معیار برابر است که پس از آن تمام جهان عنوان مرحله یک باید در نظر گرفته شده است.

65 ساله آمریکایی خندید کردن خشم را دعوت به وایلدر به “ملاقات در وسط حلقه” و “آن را ماروین Hagler در مقابل تامی Hearns نوع مبارزه”.

صحبت کردن در Laureus Sports Awards در برلین Hagler گفت: “او می تواند آن را امتحان کنید, اما وجود دارد یک شانس است که اتفاق می افتد.

“از زمانی که من بازنشسته شده و حتی امروز همه هنوز هم مذاکرات در مورد آن جلسه همین دیروز بود اما از آن است که بیش از 30 سال پیش.

“بوکس دنیا خیلی تغییر کرده – وجود دارد بسیاری از مبارزان جوان در اطراف امروز و این بسیار خوب است که آنها تشخیص دهند که من هنوز هم در اطراف.”

خشم را در کشمکش با وایلدر آخرین مشخصات بالا در مسابقه برگشت از نوع Hagler ادعای او رد شد زمانی که او بازنشسته پس از از دست دادن خود را به Sugar Ray Leonard در سال 1987.

هر دو جنگنده در ادامه به ارائه متضاد حساب بود که به سرزنش برای دومین مبارزه هرگز اتفاق می افتد و در نهایت Hagler راه می رفت دور از ورزش خوب است.

“من آرزو می کنم که مسابقه برگشت را که اتفاق افتاده است” به یاد می آورد Hagler. “من آرزو می کنم او می خواهم که به من داده همان فرصتی است که من به او.

“بود که تفاوت با آنتونی جاشوا و اندی رویز و من فکر می کنم که راه قهرمانان باید باشد اما این اتفاق نمی افتد که راه را برای من پس من همچنان به رفتن در زندگی من است.”

Hagler اصرار داشت پیش بینی نتیجه از خشم را در مسابقه برگشت با وایلدر بیهوده است با توجه به طبیعت غیر قابل پیش بینی از بریتن شخصیت.

“این رفتن به یک نوع عجیب و غریب از مبارزه به خاطر وایلدر کردم خوب راست دست است و کمی بی دست و پا اما با تایسون خشم شما نمی توانید کشف کردن که در آن او را از آمدن” او گفت:.

“او می خواهد به یک شومن و او می خواهد به یک قهرمان و شما هرگز نمی دانید که در حال رفتن به حلقه دریافت کنید.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>