تایسون خشم پاسخ به درو مک اینتایر چالش پس از تاریخ ساخت در رسلمنیا

تایسون خشم را پذیرفته است تازه تاج گذاری WWE champion درو مک اینتایر چالش است که می تواند جهان را ببینید قهرمان سنگین وزن بازگشت به کشتی.

خشم که اسیر WBC عنوان در ماه فوریه پس از ضربه زدن دئوتای وایلدر لذت می برد یک طلسم در WWE در سال گذشته به اوج خود رسید در یک پیروزی براون Strowman در تاج جواهر pay-per-view رویداد.

و پس از مک اینتایر ایجاد شده در تاریخ مسابقات در روز یکشنبه برای تبدیل شدن به اولین انگلیسی, WWE champion با شکست براک Lesnar, او در بر داشت به هدف در Gypsy King.

“من حتی نمی دانم چه می گویند, من نشستم اینجا با کمربند در امریکا فکر چه زندگی است در حال حاضر” مک اینتایر گفت: در بحث ورزش است. “من فقط اول شد WWE champion – من فقط گفت: همسر من و من در حال حاضر در مورد به صحبت می کنند به [talkSPORT مجری] Ally McCoist در مورد آن.

“این یک احساس باور نکردنی. آن را خوب است به 80,000 هواداران داخل ورزشگاه و خانواده من, اما من هنوز هم خیلی افتخار می کنم.

درو مک اینتایر جشن برنده عنوان

“امیدوارم – این است که 19 سال کار — آن است که قرار دادن یک لبخند بر چهره مردم. هنگامی که آن را پشت به حالت عادی چیزی که بعد از من می خواهید انجام دهید این است که مبارزه Chris Sutton.

“و تایسون خشم بود صحبت کردن در سطل زباله, اجازه دهید او را می دانم که من برنده کمربند و پس از من ضرب و شتم Sutton من از آمدن به خشم.”

و خشم هدر رفته هیچ زمان و در پاسخ, پذیرش چالش و راه اندازی یک پتانسیل همه-انگلیسی برخورد در آینده نزدیک.

خشم نوشت: “درو مک اینتایر به نام من از بعد از رسلمنیا 36 پیروزی. اول من تبریک می گویند و چه کار فوق العاده. ثانیا من قبول خود را به چالش: هر زمان و هر مکان در هر نقطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de