باقی مانده از این فصل هم تیمی در زمان این جشن به عنوان یک پاره. تیم های ویژه آس دانیل Sorensen با اشاره به سر خود را پس از خراب جعلی زدن توپ. پایان دفاعی فرانک کلارک به نظر می رسد فرصت برای جلب توجه به خود مغز است. آنها به دنبال متیو منجر شود.

“او به شما اجازه می دانم که او می داند که دقیقا چه شما انجام می دهند” کلارک گفت. “که فلسفه ما: شما می توانید برنامه بازی همه شما می خواهید. در پایان روز, ما در حال رفتن به برنامه بازی کمی سخت تر است.”

دفاع که smothers مخالفان با فراست و نیروی عضلانی است که با تکبر راه رفتن, که خوب است و ترس می گویند: این Kansas City Chiefs ما در حال صحبت کردن در مورد ؟ بله. اشراف تغییر همه چیز را در دفاع از این offseason یک سازمانی تعمیرات اساسی که شامل یک هماهنگ کننده جدید (استیو Spagnuolo) یک طرح جدید (از 3-4 تا 4-3) و واردات از یک گروه کثیر از بازیکنان جدید در معاملات (کلارک) رایگان آژانس (متیو الکس Okafor) و پیش نویس (مجروح ایمنی ژوئن Thornhill دفاعی مقابله با Khalen ساندرز).

برای تمام برنامه های جدید و قطعات, Kansas شهرستان را دفاعی شروع تحول با بازیکن هم تیمی هنوز هم عشق به تماس Honey Badger. متیو است طوفان از محاسبه ضرب وشتم یک زنبور کارگر که از خواب بیدار در 5:45 هر روز صبح و حرارت به دنبال موشک است که می تواند خط و یا از هر نقطه اعتصاب در این زمینه است. او اتحادش را تغییر روسای عنصری در راه با تمام نرم افزار و عملکرد خود را صرف حضور.

“او یک فرد خاص” ستاد مدیر کل برت Veach گفت. “این واقعا سخت است برای توضیح قدرت کسی است که مگر اینکه شما در واقع در ساختمان است. . . . شما باید برای به دست آوردن استعداد. شما باید برای ساخت یک فهرست. شما نیاز به گوشه و شما نیاز به rushers. تا زمانی که شما یک کاتالیزور ، شما نیاز دارید که یک پسر است که همه چیز را بروید. او قطعا که مرد. به او در تیم ما همه چیز ما است.”

این ستاد در سوپر باول در درجه اول به دلیل جرم خود را متشکل از پاتریک Mahomes در کارفرمایی و دریافت سپاه که ترس را در المپیک رله تیم. اما آنها تا به حال همان قطعات در فصل گذشته و سقوط یک بازی کوتاه است. دفاعی خود را جهش رو به جلو خود را توضیح می دهد کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان فقط به عنوان به خوبی.

در سال 2018 این ستاد به پایان رسید 31st در کارگاههای مجاز و 24 در نقاط. با فصل خود را در خط در مسابقات قهرمانی آسیا بازی های, ستاد منجر به اضافه کاری touchdown درایو به میهن پرستان که بر روی آنها مجاز دو کمرشکن سوم-و-طولانی تبدیل شده است. در این سال آنها بهبود یافته و به 17 و هفتم و در هشت بازی گذشته خود برگشتی شامل روسای مجاز به طور متوسط 15.5 امتیاز.

“من فکر می کنم یک مرد می تواند یک اثر در هر مرد دیگر,” Spagnuolo گفت. “هنگامی که آنها شروع به بالا بردن آنچه که آنها در حال انجام آن فقط نفوذ. آن شروع می شود مانند یک اثر موج دار شدن — شما پرتاب سنگ در برکه. من فکر می کنم Tyrann است که اثر.”

متی 27 ساله اما او فارغ التحصیل شد و به سطح حکیم در هفت فصل است. Matthieu حمل خود را با صداقت و قناعت و آن را به او می دهد هوا از کسی که بسیار قدیمی تر است. او travails به نحوی فراتر از سن عادی ادراک. Linebacker آنتونی هیچنز نیز 27 و او reminisced در مورد تماشای متیو بازی در LSU.

“به عنوان یک بچه شما سازمان دیده بان او گفت:” ستاد امنیت اردن لوکاس که یک سال جوان تر از Matthieu. “من استفاده می شود به برجسته کردن نوار. فقط دیدن او را در فرد و دیدن چگونه آن را ترجمه به زمینه آن دیوانه.”

متیو سفر کج راه چروکیده رهبر تیم. او با یک غایب مادر و یک پدر زندانی برای قتل است. او Heisman جایزه نامزد به عنوان یک LSU دوم اما استفاده از مواد مخدر هزینه او را نهایی کالج فصل و باعث شد او نازل شدن برای دور سوم در پیش نویس روز.

متیو رفت و از طریق توانبخشی و تاسیس خود را با ساخت تمام rookie تیم اما در بازی نهایی از اولین فصل NFL او پاره چپ خود را در لیگ قهرمانان آسیا بازگشت از زدن توپ. او از دست رفته بسیاری از 2016 به دلیل آسیب دیدگی شانه و پس از 2017, کاردینالز قطع او و پس از او رد قطع پرداخت. او ستاره دار برای تگزاسی ها در سال گذشته و او امضا سه سال $42 میلیون قرارداد با ستاد.

تجارب و چگونه او فراتر از آنها را — به او اعتبار در NFL رختکن. خود را جدی زحمت کش رویکرد به فوتبال او را به دست آورده باشند. داستان خود را و راه او را تصرف کردند و کنترل آن را ارز.

“من حسرت آنچه که من بوده ام از طریق” Matthieu گفت. “اما آن را به من ساخته شده که من امروز هستم.”

از طریق تماس با ما در لیگ, ستاد جبهه-پرسنل دفتر آموخته متیو می تواند تاثیر عمیقی در یک اتاق قفل است. آنها شنیده ام او rivaled J. J. وات رهبری در هوستون. در ابتدا از offseason آنها ساخته شده او را یک اولویت است.

“ما نمی کشیدن نام از کلاه و یا پرتاب دارت در هیئت مدیره” Veach گفت. “ما واقعا می خواستم برای به دست آوردن عسل دوره گرد در اینجا. ما فکر خود را از رهبری و حضور در پایان به عقب خواهد بود چیزی است که می تواند عفونی از بالا به پایین.”

هم تیمی رای دادند متیو کاپیتان تعیین به دست آورده از طریق سعی و کوشش. متیو می رسد در شهر کانزاس تسهیلات قبل از اکثر هم تیمی ها و برگ دیر است. اگر او باعث می شود یک اشتباه در عمل از او می پرسد مربیان برای اجرای بازی دوباره.

این کار اجازه می دهد تا Spagnoulo به خوب بکار بردن او را در راه های غیر معمول. متیو اغلب نزدیک به خط داد و بیداد که قادر است او را برای کمک به دفاع در حال اجرا پخش می کند و او را تهدید به حمله رعد اسا. غرایز خود را و ورزشکاری, هنوز هم اجازه می دهد او را به حرکت سریع به هر گونه پوشش انتساب. حتی به عنوان او تشخیص جرم قصد با مراقبت او با خشم.

“من شوخی با مردم است که ما باید این کلید و این قفس ما فقط باز کردن قفس و اجازه دهید دوره گرد کردن مرد” مربی اندی رید گفت.

در هفته 13 برابر اظهارات متیو اختصاص داده شده به پوشش گسترده گیرنده Tyrell ویلیامز در حافظه. به عنوان ویلیامز به سرعت از پایین میدان متیو بخوانید کارفرمایی درک کار و تشخیص مسیر ترکیبی. او رها ویلیامز فقط قبل از کار انداخت و در مقابل تنگ end دارن والر برای رهگیری منتقل می کند. چگونه می تواند او شده اند به طوری خاص که در آن توپ می گذرد ؟

“من نمی دانم” سورنسن گفت. “شاید او یک حس ششم. آن را فقط به چشم انداز مناسب است ؟ شما فقط می توانید واکنش نشان می دهند به همه چیز که شما می توانید ببینید. او است که توانایی برای باز کردن چشم انداز خود را و همه چیز را ببینید. او می تواند کل زمینه و ببینید که چگونه این مفاهیم در حال آمدن به او را و او قادر به پردازش آن است.”

متیو اعتبار فوتبال خود را حس برای مربیگری. مدرسه خود را بالا دفاعی پشت مربی دلم Lee شد هر دو پدر و فوتبال سالمند. لی تدریس متیو دقیق تکنیک اهمیت بازی با اهرم و راه برای خواندن یک کارفرمایی ،

“بسیاری از این مسائل را من دیده ام قبل از” متیو گفت. “در خواب من. من دیده ام آن را در بازی. شاید من آن را دیده ام در افکار پوچ. من فقط دیدن خاصی پخش در تمام طول روز.”

از طریق خود خواهد متیو منتقل شده است برخی از این چشم انداز به هم تیمی های خود. آنها لذت بردن سر نقطه متیو تبدیل به یک شعار. آنها آموخته اند که آن را غیر ممکن است به بازی فوتبال با متیو و احساس حضور او و که عمدتا ترجمه برای شادی.

“عشق مردم می گویند” من ساخته شده است که بازی’ ” متیو گفت. “”من حدس می زنم من از نوع هوشمند است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im