دو سفید نادر زرافه بودند توسط شکارچیان کشته, مقامات می گویند. در حال حاضر وجود دارد تنها یکی باقی مانده است.

مرگ در سمت چپ تنها یک سفید زرافه باقی مانده در این کشور: یک گاو نر متولد شده از زن در سال 2017.

محمد Ahmednoor مدیر Ishaqbini Hirola جامعه و محافظت از آن زرافه آزاد بودند-اعم در بیانیه ای گفت: سهشنبه حیوانات کشف شده است “در یک اسکلتی دولت است.”

“این یک روز بسیار غم انگیز برای جامعه Ijara و کنیا به عنوان یک کل” او گفت:. “ما تنها جامعه در جهان است که متولیان سفید زرافه. قتل آن است که یک ضربه فوق العاده ای به اقدامات انجام شده توسط جامعه برای حفظ نادر و گونه های منحصر به فرد و زنگ خطری برای ادامه حمایت از تلاش های حفاظت.”

خدمات حیات وحش کنیا که در حال بررسی مرگ و میر گفت: آن تیم تا به حال دیده می شود استخوان ها اعتقاد بر این بود کسانی که از این دو زرافه و برآورد آنها در چهار ماه.

روستاییان هشدار Hirola محافظت به حضور زرافه در بهار سال 2017 پس از لکه جفت با هم راه رفتن در نزدیکی Hirola محافظت. محافظت از کارکنان با عجله به سایت, جایی که آنها در بر داشت جفت “حق در مقابل از ما.”

“مادر نگه داشته و قدم زدن به جلو و عقب چند متری مقابل ما در حالی که سیگنالینگ نوزاد زرافه به پشت بوته ها — مشخصه اکثر مادران در حیات وحش وحشی برای جلوگیری از شکار خود را جوان” گروه نوشت: در پربرکت پست وبلاگ.

آنها منتشر شده فیلم روبرو می شوند که متصلب تا صدها هزار نفر از نمایش ها در یوتیوب. با منحصر به فرد خود را پنهان حیوانات ساخته شده به زودی بین المللی عناوین.

سفید زرافه رؤیت نادر هر چند آنها گزارش شده است به عنوان دور برگشت به عنوان 1938, حیات وحش, زیست شناس زو مولر نوشت و در مجله بوم شناسی. زمانی که مادر و گوساله بودند کشف Hirola محافظت گفت: آن آگاه بود فقط دو تا قبلی تایید رؤیت همانطور که واشنگتن پست گزارش داد ،

رنگ آمیزی آنها به نظر می رسد leucistic و نه نژاد. Leucism باعث می شود بخشی از کمبود رنگدانه اما به طور کلی تاثیر نمی گذارد یک حیوان و رنگ چشم.

“این نادر برف سفید زرافه شوکه بسیاری از مردم از جمله خودم اما این به ما انرژی تجدید برای محافظت و نجات ما منحصر به فرد حیات وحش” Hirola حفاظت, مدیر برنامه علی عبدالهی گفت: در این سازمان پست وبلاگ. او افزود: “ما متعهد به حفاظت از این زیبایی و حیاتی خود را بپردازد.”

سال گذشته مقامات تا به حال بیشتر از اخبار خوب وقتی زن زرافه به تولد دومین گوساله. خانواده سه شد جلب توریست به این منطقه خبر داد.

حیات وحش کنیا گفت: مدیریت و محافظت از هشدار آنها را از دست رفته زرافه و گوساله پس از دیدن آنها را برای برخی از زمان. این سازمان گفت: در آن مشغول به کار بود با جامعه رنجرز و محافظت برای ایجاد آنچه که منجر به مرگ دو زرافه.

از دست دادن در آمد که در جهان زرافه جمعیت بشدت کاهش یافته است. عنوان “آسیب پذیر” توسط اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت وجود دارد در مورد 97,000 از آنها و تعداد آنها کاهش یافته و حدود 40 درصد در 30 سال گذشته. سال گذشته ایالات متحده Fish & Wildlife Service اعلام کرد که با توجه به اضافه کردن زرافه به گونه های در خطر انقراض لیست.

Ahmednoor های محافظت مدیر توصیف مرگ و میر ناشی از این حیوانات به عنوان یک ضربه بزرگ.

“این است که در دراز مدت از دست دادن داده است که ژنتیک مطالعات و تحقیقات بودند که سرمایه گذاری قابل توجهی را به این منطقه توسط محققان در حال حاضر رفته پایین تخلیه,” او گفت:.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>