دو لیکرز سلتیکز مارکوس هوشمند هستند NBA آخرین به تست مثبت برای coronavirus

سلتیکز اعلام کرد که یک بازیکن تا به حال آزمایش مثبت است و او بدون علامت. مارکوس هوشمند گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر پس از مدت کوتاهی که او تا به حال آزمایش مثبت است.

“من مورد آزمایش قرار گرفت [پنج] سال پیش و نتایج آمد امشب که مثبت بودند و” هوشمند یک 26 ساله گارد در توییتر نوشت. “من خود قرنطینه پس از آزمون خدا رو شکر. COVID-19 باید عرض بالاترین جدی. من می دانم که این یک #1 اولویت برای کشور ما با کارشناسان بهداشت و درمان, & ما باید بیشتر تست ASAP.”

در ضمن Philadelphia 76ers اعلام کرد که سه ناشناس اعضای سازمان خود را آزمایش مثبت است. بیانیه روشن نیست که آیا این تست مثبت شد و بازیکنان و یا تیم دیگر کارکنان. دنور ناگتس نیز اعلام کرد که یک ناشناس عضو سازمان خود را آزمایش مثبت است.

تمام گفته NBA تیم اعلام کرده اند که 10 بازیکن را آزمایش مثبت است. از عموم شناسایی بازیکنان هوشمند Gobert و داناون میچل (Utah Jazz) مسیحی چوب (Detroit Pistons) و کوین دورنت (شبکه).

کمیسر NBA آدم نقره ای گفت: تیم های فردی بودند پس از مشاوره متخصصان بهداشت عمومی در تست بازیکنان خود را در دفاع از عمل به دلیل بازیکنان به اصطلاح “سوپر پخش” از آنجا که آنها در محله های نزدیک سفر به طور منظم و اغلب در گروه های بزرگ ،

در دفاع از او و ترکیبات ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن, مدیر اجرایی, میشل رابرتز سرزنش تست کمبود در دولت فدرال است.

“آنها مسئول ساخت مطمئن شوید که ما محافظت می شدند در این راستا و من فکر می کنم آنها شکست خورده” رابرتز گفت: ESPN.

جاش journal club یک متخصص سلامت در دانشگاه جانز هاپکینز و سابق FDA رسمی تحت ریاست جمهوری اوباما را تشویق بازیکنان NBA به جلو آمده و پس از آزمایش مثبت برای هشدار دادن به عموم مردم در مورد کوروناویروس.

“به جای گرفتار در عقب و جلو بیش از تست من دوست دارم برای دیدن ستاره های خود را استفاده می شود به عنوان مبلغان انجیلی به مردم در مورد آنچه اولویت های واقعی هستند,” journal club گفت. “این شجاع به فقط می گویند شما باید covid-19. شما رو به گسترش پیام در مورد شستن دست و نه بیرون رفتن در گروه هسته چیزهایی است که سرعت گسترش یافته است.”

هوشمند Gobert و میچل در تمام فیلم های ویدئوها در مورد کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im