دو esports شرکت های دریافت شده رو به بالا از $2.1 میلیون دلار PPP وام. باید آنها را داشته باشد ؟

و در عین حال در مارس 4, سوپر لیگ بازی دریافت $1,200,047 وام از طریق چک Protection Program (PPP) تصویب شده توسط کنگره است. یک شرکت دیگر متفقین Esports همچنین دریافت کل وام از $907,129 از طریق دو شرکت تابعه است. متفقین Esports صاحب و عمل تعدادی از سالن های متمرکز بر esports و پوکر — مهمترین pyramidic HyperX Esports آرنا در لاس وگاس استفاده می شود که به میزبان منظم حوادث است که باید پس از لغو شده است. وام برای اولین بار پرچم توسط دولت فدراسیون فوتبال پاسخگو باشد.ما که شده است ردیابی است که شرکت های بزرگ گرفته اند پول مالیات دهندگان.

برنامه های کاربردی وام هر چند نه جعلی و یا غیر قانونی به شدت در هر ظاهری راه خلاف غالب روایت اطراف esports. خیلی از مردم رو تفسیر اطراف این بیماری همه گیر از esports شرکت های برجسته این بخش انعطاف پذیری در مواجهه با بحران سلامت و با اشاره به افزایش تعهد آنلاین به عنوان نشانه ای از این صنعت موفقیت است. اما بدون در نظر گرفتن وام های نهایی نزاکت داستان در اطراف آنها برجسته نقص در دولت دولت از PPP برنامه وام — و پرسش در مورد پرداخت بدهی و ثبات نوپای esports بخش.

یک موضوع اساسی bedeviling پرداخت PPP وام شده است انتشار مبهم و به ظاهر-متضاد قوانین از اداره کسب و کار کوچک و خزانه داری در مورد آنچه شرکت های واجد شرایط برای دریافت کمک های مالی. پس از مراقبت عمل آمده توسط کنگره تصویب وزارت خزانه داری صادر کرده است بیش از 40 قطعه از هدایت اضافی و در نتیجه یک محیط عدم قطعیت برای وام گیرندگان و وام دهندگان.

در آوریل 23, وزارت خزانه داری منتشر اضافی آموزش که با عنوان خوانده شده در قسمت: “بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است.” هر دو سوپر لیگ بازی و متفقین Esports در حال داد و ستد عمومی. آیا یک شرکت است “قابل توجه ارزش بازار” و “مناسب منابع نقدینگی” مدرک دیگری در این سند به تفسیر باز است. این آموزش نیست به صراحت منع داد و ستد عمومی شرکت از دنبال PPP وام.

یک قطعه زودتر از راهنمایی از وزارت خزانه داری ایالات متحده است که “وام گیرندگان و وام دهندگان ممکن است تکیه بر قوانین, قوانین و راهنمایی های موجود در آن زمان مربوط به نرم افزار است.” نه سوپر لیگ و نه متفقین در جواب سوالات از پست در مورد زمانی که آنها خود را مشاهده کنید برنامه های کاربردی وام و نه اینکه آزادی مارس 23 راهنمایی در مورد شرکت های دولتی نهفته تصمیم خود را به اعمال می شود.

“وجود ندارد یک خط روشن تست که می گوید:” خوب اگر شما X, Y و Z شما خوب است ” یا “اگر شما X, Y و Z شما بد'” گفت: اندرو Lucano یک شریک در Seyfarth شاو LLP. “وجود دارد که در نوع خود از وضوح خارج وجود دارد.”

خزانه صادر کرده است بندر امن مهلت تاریخ است که توسط آن شرکت ها می توانند بازگشت وام بدون سوال پرسید. تا کنون مهلت شده است بارها و بارها به عقب رانده و در حال حاضر به عنوان ممکن است 18.

اضافه کردن به سردرگمی در مارس 14 خزانه منتشر شد آموزش بیشتر روشن که آن را فرض کنیم تمام برنامه های کاربردی برای وام های زیر 2 میلیون دلار ساخته شد در ایمان خوب است, برای اختصاص منابع اجرای عمدتا به وام های بالای آن علامت. هر دو سوپر لیگ بازی و متفقین Esports دریافت وام تحت این علامت که معاف نیست آنها را از تفتیش اما نشان می دهد کاهش احتمال که آنها را به صورت نهادی موشکافی.

نتیجه عقب و جلو در هدایت شده است یک عدم شفافیت. کار تعیین نزاکت وام کاهش یافته است تا حد زیادی به شرکت های خود و همچنین به رسانه ها و مردم است.

“چه رفته است در اینجا است که در این پس از آن خزانه مقررات به عنوان آنها شده است توالی و به عنوان آنها شده اند تاثیر انتقاد — انتقاد عمومی و رسانه ها انتقاد — قوانین تفسیر را سخت تر به عنوان به که است به طور موثر و شایسته دریافت این پول که نیست” گفت: Christopher Davis شریک در Kleinberg کاپلان. “که نه صرفا قانونی تعیین.”

در یک نقطه به عنوان مثال صندوق های تامینی می تواند درخواست برای PPP وام. پس از اعتراض عمومی صندوق های تامینی بودند صریحا مستثنی شده از این برنامه است. شمار تغییرات صرف نظر از قصد و یا نهایی اثر شرکت مجبور به دوم حدس زدن برنامه های کاربردی خود را برای پذیرش این وام.

“من می تواند این پول را به استفاده از کنگره به سادگی در نظر گرفته شده است. اما من رفتن به دردسر بعد گفت:” دیویس تبیین فرایند تفکر فرضی متقاضی وام. “من فکر می کنم پرواز در کل این پماد که در نهایت ممکن است یک فوق العاده ای زیانی به هدف است که کنگره تا به حال است, بله این همه بودن دوم حدس زده پس از این واقعیت و قوانین در حال تغییر نگه دارید.”

در آوریل, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin روشن ساخته شده است در یک مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار که وام گرفتند خاص به کروناویروس امداد و نه به معنای کاغذ بیش از دیگر ایستاده مشکلات مالی است. “این بسیار روشن است که هر چیزی را که کنگره می کند در حال رفتن به نجات قبل از coronavirus مسائل” Mnuchin گفت.

در نور این نزاکت متفقین و سوپر لیگ درخواست و دریافت وام های مجازی آزمون رورشاخ جدا esports مؤمنان و منتقدان. هر دو شرکت باید عمل را با ضرر و زیان در چندین میلیون ها نفر هر دو در طول و قبل از همه گیر. “ما را تجربه کرده اند, زیان خالص و منفی جریان های نقدی حاصل از عملیات از زمان آغاز به کار” می خواند اخیر فصلی پر از سوپر لیگ. که همان تشکیل پرونده نشان می دهد که درآمد حاصل از $243,000 برای سه ماه اول سال 2020 (یک شکل است که قابل مقایسه با درآمد همان دوره در سال 2019) در برابر هزینه های عملیاتی از $5,274,000.

غالب عقل است که esports خواهد بود ذینفع covid-19 فرض بر این است که تعامل و حتی مخاطبان رشد و حفظ و نگهداری ترجمه پاک به درآمد. تا کنون روشن نیست که مورد است. اخیر براده از هر دو شرکت شامل زبان در مورد “قابل توجهی شک و تردید در مورد توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن.” خود متن استاندارد است legalese یک عزم صادر شده توسط مستقل حسابرسان خصوصی که در بررسی صورتهای مالی شرکت به عنوان مورد نیاز قانون است. معنی, اما, انتقال, مستقل, حسابرس مشاهده است که این شرکت ممکن است منابع به دوام بیاورد.

با وجود این مسائل اساسی همه گیر می تواند ایستادن به معامله واقعی به شرکت ” خط پایین. در سه ماه اول سال 2020 متفقین Esports گزارش 38 درصد از درآمد خود را که از فرد در حوادث.

“یک سوال از مردم می پرسند این است که” اگر من این پول را من اخراج کارگران؟'” گفت: Lucano. “اگر شما در حال پاسخ دادن به این نوع سوال با ‘بله’ شما باید یک کار بسیار خوب استدلال که شما ساخته شده است این گواهینامه در ایمان خوب است.”

در سال 2019 هر دو شرکت جبران مدیران با مجموع مبالغ که بیش از مقدار دریافت شده از طریق PPP وام. سه مدیران ارشد در سوپر لیگ بازی دریافت یک ترکیب $1,455,000 در جبران خسارت در سال 2019. در همان سال چهار مدیران ارشد در متفقین Esports دیدم در مجموع جبران $3,793,766 از جمله یک جایزه در بیش از $1.7 میلیون به یک رئیس جمهور و مدیر در شرکت. در طول چند ماه گذشته تعدادی از مدیران در عمده شرکت های عمومی از جمله بوئینگ و کلمبیا ورزشی باید متعهد به چشم پوشی و یا به طور چشمگیری کاهش حقوق خود را در پاسخ به بحران است. هر دو متفقین Esports و سوپر لیگ بازی کاهش یافته است به نظر پتانسیل صرفه جویی در هزینه اقدامات از جمله کاهش به اجرایی جبران.

نه متفقین Esports و نه سوپر لیگ بازی پاسخ پرسش از این پست در مورد اینکه آیا آنها تا به حال گذاشته شدن کارکنان با توجه به همه گیر. “متفقین Esports’ اولویت هستند رفاه کارکنان آن و عملیاتی پشتکار تا به حالت عادی بازگشت” خواندن یک بیانیه به ارسال پست توسط سخنگو. “همه حمایت های مالی دریافت شده از طریق این وام شده است و ادامه خواهد داد به استفاده می شود به کسانی که در تلاش است.”

در آن در سه ماهه اخیر SEC تشکیل پرونده متفقین نشانه قصد خود را به دنبال بخشش وام به این معنی است که آن را به احتمال زیاد با استفاده از حداقل 75 درصد از وام خود را برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها از جمله اجاره و هزینه های آب و برق — صلاحیت برای بخشش وام. در خود تشکیل پرونده سوپر لیگ اعلام کرد که آن PPP وام را “کمک به ما برای ادامه عملیات بدون حقوق و دستمزد کاهش اخراج و یا furloughs.”

“نکته شگفت انگیز در مورد PPP برنامه … است اگر شما کاهش یافت و در تمام دستورالعمل های مناسب وام به طور معجزه آسایی می تواند تبدیل به به طور موثر یک کمک مالی دولت,” دیویس گفت:. “بنابراین اگر شما راست پایین وسط fairway نبود یک وام در همه تا حد زیادی. آن را تبدیل به پول از دولت است که شما هرگز مجبور به پرداخت دوباره. که یک انگیزه. نیست که هر روز اتفاق می افتد.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>