دو برادر و یکی از دوست دختر خود را, بازداشت بیش از ‘قتل عام’ از سه نفر از دوستان در فلوریدا سفر ماهیگیری

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دو برادر و یک زن دستگیر شده اند در ارتباط با قتل سه نفر از دوستان در یک سفر ماهیگیری در فلوریدا.

برادران 21 ساله ویلیام رابرت ویگینز و 26 ساله تونی “یعنی” Wiggins دستگیر شده بودند روز چهارشنبه در کنار سابق, دوست دختر 27 ساله مری Whittemore.

آنها شده اند متهم به قتل 23 ساله Damion Tillman, 30 سال Keven اسپرینگفیلد و 27 ساله براندون رولینز به عنوان آنها آماده برای رفتن به یک سفر ماهیگیری در یک دریاچه در Frostproof فلوریدا جمعه گذشته است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه, Polk County sheriff Grady جاد توصیف صحنه قتل به عنوان “وحشتناک” نامیده می شود و مرگ و میر یک “قتل عام”.

آقای جاد که مشغول به کار در بخش کلانتر از سال 1972 افزود: “من به بسیاری از صحنه های قتل در زندگی من بود و این رتبه در میان بدترین.”

نه Ms Whittemore یا دوست پسر او را در حال همکاری با مقامات و محققان گفت: هر سه نفر جداگانه پلیس مصاحبهها “در تضاد و تناقض.”

یک دلار General store clerk گفته مقامات که در روز جمعه Tillman گفت که او و دوستان او بودند جلسه ای در دریاچه که مظنون بودند نیز در فروشگاه شنید گفتگو.

کلانتر گفت که سه مظنون سپس به دنبال Tillman به دریاچه و مواجه Springfield که آنها گفت: تا به حال به سرقت رفته خود کامیون و فروش موتور. کلانتر را تایید نمی کند اگر این درست است.

21 ساله گفت: کارآگاهان که برادر خود را به ضرب گلوله هر سه قربانی کردم و او و دوست دختر خود را برای قرار دادن Tillman در پشت یک کامیون قبل از آنها رفت و سپس به محلی مک دونالد و 10 دستور داده دو چیز برگر و دو ساندویچ مرغ.

رولینز هنوز زنده بود که مظنون به ترک منطقه و او را به نام پدر خود را برای کمک به اما مرده بود در زمان او می تواند به او برسد.

26 ساله متهم شده است با درجه اول قتل دستکاری با شواهد و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم در حالی که برادر خود و دوست دختر خود متهم شده اند با لوازم جانبی پس از این واقعیت است.

با توجه به اخبار CBS مظنون هستند به دلیل در دادگاه روز پنج شنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im