دو سیاه و سفید مردان می گویند آنها لگد از خارج برای پوشیدن ماسک محافظ. دیگران نگران آن اتفاق می افتد به آنها.

“به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار من به آگاه از چیزهایی که من انجام و جایی که من پس از ظاهر ماده” Diggs گفت. “من صورتی و لیمویی و سبز و آبی کارولینای بنابراین من نگاه نمی شوم. من می خواهم به بسیاری از این ننگ و خطر کردن به عنوان بهترین من می توانم.”

گزارش های اخیر از یک افسر پلیس پس جوان سیاه مردانی که تن ماسک در حالی که خرید تقویت ترس در میان مردم رنگ بودن برفلد به عنوان جنایتکاران و یا اعضای باند. حقوق مدنی رهبران و سیاستمداران و فعالان جامعه نگران است که نگرانی از تعصب نژادی را دلسرد کردن مردم از پوشیدن ماسک برای محافظت از خود و دیگران افزایش بیشتر خود را در معرض یک ویروس است که به طور نامتناسبی آلوده کردن و کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار.

“این یک انبار باروت منتظر شکل گرفتن است. و آخرین چیزی که ما نیاز به مقابله با این بیماری همه گیر” گفت: Hardie دیویس جونیور, شهردار, Augusta, Ga., و رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی شهرداران انجمن با استناد به نرخ بالای عفونت در میان ساکنان سیاه در شهرستانها از جمله شیکاگو و دیترویت و همچنین به عنوان نقاط روستایی گرجستان مانند آلبانی. ارتباط خود را قصد دارد به انتشار توصیه های این هفته در مورد بهترین روش برای برقراری ارتباط CDC دستورالعمل به جامعه سیاه و سفید.

“ذاتی است که تعصبات ما مصرانه مقابله با آمریکا واقعی هستند. ما نمی توانیم آنها را کاهش دهد,” دیویس گفت:. “این یک چیز برای کسی که سفید به راه رفتن به یک فروشگاه با یک ماسک بر روی آن یک چیز دیگر برای مردمی که در حال, سیاه و قهوه ای است.”

در وود ریور بیمار., دو مرد سیاه پوشیدن ماسک های جراحی ثبت شده خود را در حال دنبال شدن توسط یک افسر پلیس به عنوان آنها در سمت چپ خارج شده در ماه گذشته.

“او فقط به دنبال ما از خارج به ما گفت که ما نمی توانیم پوشیدن ماسک” یکی از مردان گفت: در این ویدئو در یوتیوب در مارس 18, که نشان می دهد افسر پیاده روی پشت جفت با یک دست در حال استراحت بر روی تفنگ خود را. “Coronavirus واقعی است. این افسر پلیس فقط با قرار دادن ما برای پوشیدن ماسک و تلاش برای ایمن خواهد بود.”

واشنگتن پست می تواند رسیدن به مردان از نظر, اما آنها به شرح برخورد به روزنامه های محلی به عنوان “وحشتناک” و گفت: آنها احساس افسر وسیله آنها را اگر آنها به عنوان “طعمه.”

چوب رودخانه رئیس پلیس براد چاه گفت: ارسال این حادثه در حال بررسی داخلی با کمک محلی NAACP شعبه پس از این ویدئو جلب بیش از 175,000 views.

ولز گفت: افسر با نزدیک شدن به مردان در خارج از, خارج شده در مارس 15, چرا که او “اعتقاد بر این دو نفر به اقدام مشکوکی.” افسر خواسته خود را شناسایی و به اشتباه به آنها گفت که شهر فرمان ممنوع پوشیدن ماسک چاه گفت.

“در این بیانیه نادرست بود و باید ساخته شده اند ولز گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “شهر ندارد چنین فرمان منع پوشیدن ماسک. در واقع من حمایت پوشیدن از غیر جراحی, ماسک یا پوشش که در طول COVID-19 دوره بیماری همه گیر.”

ولز گفت که مردان حاضر به فاش کردن هویت خود و “چپ فروشگاه از اراده خود.”

خارج شده گفت: این شرکت استقبال هر چه اقدامات مشتریان گمان مناسب برای محافظت از سلامت خود را در طول این زمان.

اما ترزا هیلی رئیس NAACP را ایلینوی کنفرانس به نام قسمت دهها و هشدار داده است که حوادث مشابه تکثیر خواهد همانطور که بیشتر مردم سر در پوشیدن, در خانه, چهره پوشانده اند.

“بعد آنها در حال رفتن به می گویند که آنها فکر می کردند شما قرار بود به غارت چیزی یا آنها ترس برای زندگی خود را” هیلی گفت. “این منجر به یک مشکل بزرگتر است. آن استفاده می شود در حالی که رانندگی, سیاه, راه رفتن در حالی که سیاه و سفید و در حال حاضر این چیز دیگر — پوشیدن ماسک در حالی که سیاه و سفید است. این مکالمات ما نیاز به داشتن.”

مایکل Jeffries, یک Wellesley College جامعه شناس که کار بر نژادپرستی و فرهنگ گفت ملتهب نژادی و سیاست در این کشور آن را دشوار برای دولت انتظار جهانی با رعایت بهداشت و درمان هر گونه راهنمایی. نژادپرستی تشدید شد که همه گیر آغاز شده گفت: در ابتدا در مقابل آمریکایی های آسیایی تبار که مشاهده شد با سوء ظن برای پوشیدن ماسک و تصور می شود یک منبع خارجی سرایت.

“سیاه مردمی نمی تواند حتی پوشیدن روپوش دار مانتو بدون اینکه متهم به مجرمان گفت:” Jeffries با اشاره به سال 2012 به قتل 17 ساله Trayvon مارتین در فلوریدا توسط یک نگهبان محله. “به موضوع راهنمایی مثل این بدون هیچ گونه آگاهی تاریخی — به ویژه با توجه های اخیر و آسیب تاریخچه — آن را به سخت را برای مردم به دنبال این مشاوره در نظر گرفتن عواقب آن که به معنای واقعی کلمه کشنده است.”

کلیشه های از قبیل فرض سیاه و جنایت اغلب تشدید و calcified در زمان بحران و تروما Jeffries گفت. آمریکایی های آفریقایی تبار مهار برای مواد غذایی و لوازم پس از طوفان کاترینا شد برچسب غارتگران او اشاره کرد در حالی که سفید آمریکایی ها انجام همان چیزی شد به نام قربانیان.

“ترکیبی از نژاد و تاریخ نژادپرستانه پلیس — همه از این است که چرخش در اطراف به این بسیار مملو وضعیت” Jeffries گفت.

در Little Rock, ارک., برگرد. کری اندرسون مدیر ارشد نوآوری افسر برای Winthrop راکفلر, بنیاد, عینک, ماسک, های ساخته شده توسط خود همکار در اخیر اجرا به Walgreens. سیاه, ماسک, آراسته بود با حروف و گفت: “شاهزاده صلح” “بره خدا” و “شاه شاهان” است که اشاره به عیسی مسیح ارائه شده کمی راحتی را برای واعظ باپتیست.

“در یک نقطه من در ماشین من آینه و من تا به حال ماسک بود که سیاه و سفید hoodie, در, که سیاه و سفید بود و من فکر کردم خوب این است که لزوما یک نگاه خوب'” گفت: Anderson, 50. او تصمیم به حذف هود او گفت: “از آنجا که آن را احساس مانند آن را بیش از حد بود از نظر بصری.”

“من خبري در گرفتن و راه رفتن در اطراف در مکان های عمومی مانند آن است که واقعا نشانه ای از یک موضوع بزرگتر است که کشور ما با جرم مردم رنگ” اندرسون گفت.

او نگران است که به عنوان جوامع محلی خود را سفت coronavirus مستندات کم درآمد, سیاه, محله را به افزایش ارتباط با اجرای قانون با عواقب غم انگیز.

اما این نتایج اجتناب ناپذیر نیست گفت: اگر پلیس و رهبران جامعه هستند عمدی بیشتر در مورد رسیدن به سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع برای حمایت از آنها و نه آنها را مجازات کند. “باید وجود داشته باشد مردم اطمینان ما است که آن را خوب به بیرون رفتن با یک ماسک بر روی” اندرسون گفت. “سیاه و قهوه ای مردم نباید ترس به پوشیدن ماسک و آنها باید دسترسی به آنها را.”

“در حال حاضر وجود دارد یک جنگ بر جوان مردان سیاه و سفید و این یکی دیگر از قطعه ای از مهمات در زرادخانه خود گفت:” 64 ساله صاحب یک کیک سفارشی فروشگاه. “صاحبان فروشگاه را با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای اجازه دهید آنها را در — ماسک و دستکش شما باید در اینجا به غارت محل! متاسفانه ما با رنگ پوست ما هرگز برائت. و در دوران این است که نژاد پرستی شایع تر می شود.”

رشاد رابینسون مدیر اجرایی نژادی سازمان عدالت رنگ تغییر گفت: دولت باید اقدامات لازم برای کاهش نگرانی مردم در مورد پوشیدن ماسک.

اگر چه او در حال حاضر در صعود از پله ها به طبقه 17 فوقانی سمت غرب آپارتمان — عبور موقت یادبود به ساکنان که فوت کرده اند — به جای خطر فشار دادن یک آلوده دکمه در آسانسور, او اذعان می کند او با احتیاط از پوشیدن ماسک او دستور داد بیش از آخر هفته.

“افرادی که رفتارها و تعاملات و تعلق در فضاهای عمومی دائما در حال ای اداره و ردیابی — به غیر روحانی که با پوشش چهره ما با ماسک است در مورد گفت:” رابینسون بود که متوقف شد و frisked توسط پلیس نیویورک در سال 2007. “دولت باید به کار سخت برای اطمینان حاصل شود که نگه داشتن خود را امن نمی کند ما را به یک هدف در راه های دیگر.”

اما امکان ابتلا به کروناویروس برای برخی اهمیت بیشتری نسبت به بالقوه بودن نژاد برفلد کسب و کار و پلیس.

در آتلانتا و هنر Fennell یک زن 59 ساله فیلمساز مستند رفت و خود را به بانک در روز دوشنبه به سپرده $306.23 در سکه که او را نجات داد برای یک سال و به تازگی در بر داشت زمان برای مرتب کردن و رول چرا که او در خانه خسته شد. او گفت که او بیش ترس از عواقب احتمالی از پله بدون ماسک.

بنابراین او ایستاده بود در خارج در آنچه که او به عنوان یک تجربه سورئال — انتظار 20 دقیقه خود را به نوبه خود به طلیعه داخل.

“سپس آن را به من رسید که این است که به وضوح یک زمان و روز متفاوت است که ما در” Fennell گفت. “من اینجا هستم, یک مرد سیاه و سفید در یک بانک با پوشیدن یک ماسک و عینک آفتابی و کلاه و دستکش و گوی گفت:” خوش به ولز فارگو. لطفا در آمده است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de