دو پکن بیمارستان قرنطینه در میان ترس coronavirus عفونت خواهد سنبله در پایتخت

حتی جهانی بار یک ناسیونالیست روزنامه وابسته به حزب حاکم کمونیست توصیف افزایش موارد در پکن این هفته به عنوان “عظیم.”

وجود دارد 396 تایید موارد coronavirus در پکن شهر از 22 میلیون نفر است. Haidian منطقه است که بیشتر با 61 در حالی که بسیار کوچکتر منطقه Xicheng 53 با توجه به پکن دولت آمار و ارقام.

منطقه مرکزی Xicheng — صفحه اصلی به Zhongnanhai ترکیب است که خانه های دفاتر حزب حاکم کمونیست رهبران بسیاری از شاخه های دولت و بانک مرکزی — دوم به ووهان در تعداد موارد تایید شده در هر مورد نیم مایل مربع جهانی تایمز گزارش داد.

که همراه با به طور کامل تایید نشده اما شایعات در پایتخت است که یک عضو ارشد حزب کمونیست آلوده شده است منجر به حدس و گمان که افزایش اقدامات امنیتی طراحی شده است برای محافظت از nomenklatura.

حزب تمام است اما برخی به تصمیم روز شنبه به تعویق انداختن این مهم سالانه ملی نشست با توجه به شروع 5 مارس در سالن بزرگ مردم در سراسر جاده از Zhongnanhai.

با کارگران مهاجر مجموعه به بازگشت به پکن در droves پس از coronavirus مربوط به فرمت از آخرین ماه سال جدید قمری تعطیلات مقامات به وضوح نگران چشم انداز که عودت می تواند به ارمغان بیاورد عفونت با آنها. یک قانون جدید تصریح می کند که همه مردم از ورود به پکن باید قرنطینه خود را در خانه برای 14 روز قبل از بیرون رفتن در این شهر است.

در حال حاضر دو بيمارستان در حال نظارت بر صدها نفر از مردم به صورت بالقوه عفونت پس از ناگهانی سنبله در موارد.

Shuanghe بیمارستان در Xicheng و تنها یک بلوک دور از یک مجتمع آپارتمانی است که به بسیاری از مقامات ارشد دولتی است که تحت یک کل مستند.

این گزارش 36 coronavirus موارد شنبه با هشت پزشکی کارگران و نه تمیز کردن کارکنان آلوده و همچنین 19 بیماران یا بستگان خود را. در مجموع 668 افرادی که در تماس با بیماران آلوده شد قرار داده شده در زیر مشاهده است.

شش ماموران امنیتی برخی از آنها در افراد ارتش آزادی به سبک کت و فولاد ماسک صورت بیرون آمد به توقف دو همشهری خبرنگاران از نزدیک.

“قرنطینه اقدامات شده اند وجود دارد برای چند روز در حال حاضر آنها در حال اجرا در کل بیمارستان نه فقط یک ساختمان خاص” گفت: یکی از نگهبانان در ورودی اصلی به بیمارستان کاهش به ارائه نام خود را. “ما در یک موقعیت برای ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه است.”

در WuMart فروشگاه مواد غذایی برخی از 250 متری, مدیر, شیعه Xiaofen گفت که او نگران بود سنبله در عفونت های جدید در بیمارستان.

“هر کس در فروشگاه ما بوده است پاچه اما کمی وجود دارد که ما می تواند انجام دهد به غیر از حصول اطمینان از ضد عفونی چک کردن درجه حرارت و کاهش بشر جریان برای حفاظت از کارکنان و مشتریان,” او گفت:.

در نزدیکی شهر پکن دانشگاه مردم در بیمارستان, در ضمن, تایید آن coronavirus عفونت خبری که جلب توجه چون بیمارستان قرنطینه شد با توجه به گسترده عفونت در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003. در مجموع 164 افرادی که در تماس نزدیک با آنها از جمله کادر پزشکی که درمان آنها را در زیر مشاهده است.

پزشکی کارگران در تمام دنده محافظ بودند حفاظت از دروازه جمعه که در آن یک علامت به عنوان خوانده شده که همه بازدید کنندگان ممنوع شد.

“به منظور گام تا پیشگیری و کنترل عفونت در بیمارستان متوقف کردن ویروس از گسترش و اطمینان از امنیت و سلامت مردم در این بیمارستان تصمیم گرفته است برای بستن سرپایی در بخش” اطلاع گفت. یک اخطار جداگانه گفت که بازدید کنندگان ممنوع شد از بستری در بخش.

این سه نفر در بیمارستان هستند از یک خانواده کشف شد دوشنبه به آلوده شده اند و فرستاده شد برای تعیین مراکز درمان پکن مقامات بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری.

یک زن شناسایی شده توسط او نام خانوادگی تیان در بیمارستان بستری شده بود در سالمندان گروه به مدت شش ماه به صورت منظم درمان دياليز. دختر و پسر در قانون وارد Jan. 16 در پکن از سین کیانگ و بازدید خود را به طور منظم برای زیر سه هفته. هر یک از آنها شد با این ویروس آلوده.

از جمعه, 164 مردم — 142 دیگر دیالیز بیماران و کارکنان بیمارستان 22 — تا به حال شده است در زیر قرار داده شده مشاهده است. تست های اولیه همه منفی اما این ویروس دارای یک دوره کمون از زمانی که 14 روز است.

این بیمارستان دارای استریل تمام مناطق به طور بالقوه آلوده به این ویروس است که دانشمندان گفته اند که به نظر می رسد قادر به زنده ماندن در سطوح مقامات گفت.

بخش های بزرگی از زنان گروه در پکن دوستی بیمارستان بسته بودند پس از یک زن آلوده شد پس از زایمان وجود دارد با توجه به یک گزارش از Caixin.

برخی از ساکنان در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی به شکایت است که آن را خطرناک برای ارسال پکن پزشکان و پرستاران به ووهان برای کمک به درمان بیماران وجود دارد و گفت که این خطر برای افرادی که در کار و یا زندگی در نزدیکی بیمارستان.

“نگاه در پکن! کل کشور گزارش اعداد حقیقی اما در پکن وجود دارد تنها شایعات” یک نفر نوشت: در Weibo سایت های رسانه های اجتماعی در یک پست که حذف شد توسط بازرسان. “به پکن می خواهید برای تبدیل شدن به دومین ووهان?”

شعر و لی لیو یانگ کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>