دو اتاق خواب و دو حمام و محل سکونت در وین قیمت در $389,900

برای مثال, محل سکونت در 9480 ویرجینیا مرکز Blvd. #329 در وین واقع یک پیاده روی کوتاه از وین/فیرفکس-GMU ایستگاه مترو است که در قیمت $389,900. ماهانه محل سکونت هزینه $576 و سالانه املاک, مالیات ها $3,750. قیمت فروش متوسط برای یک خانه در کانتی فیرفکس $بود 574,500 در ماه مارس با توجه به روشن MLS.

محل سکونت در یک محل باشگاه وانجمن با یک مرکز تناسب اندام, سرپوشیده, زمین بسکتبال, حزب, اتاق یک شبیه ساز گلف کامپیوتر, سالن یک اتاق بازی و اتاق تئاتر. هوای امکانات رفاهی شامل استخر شنا و یک حیاط. محل سکونت همراه با دو اختصاص داده گاراژ فضاهای پارکینگ.

دو اتاق خواب و دو حمام و محل سکونت است 1,028 متر مربع با تراس و بالکن, خارج از منطقه زندگی می کنند. آشپزخانه Corian شمارنده و همچنین به عنوان یک نوار صبحانه در نشیمن و ناهار خوری منطقه که دارای یک شومینه گاز. اتاق لباس های شسته شده در نزدیکی درب جلو شامل اندازه کامل side-by-side واشر و خشک کن و یک میز ساخته شده با قفسه. استاد اتاق خواب دارای یک پیاده روی در گنجه و خصوصی حمام کامل. اتاق خواب دوم نیز دارای یک پیاده روی در گنجه و در مجاورت حمام کامل خاموش راهرو.

اختصاص مدارس شامل مارشال جاده ابتدایی, تورو متوسط و بالا است. مدرسه ابتدایی رتبه های زیر به طور متوسط توسط GreatSchools.org در حالی که مدارس متوسط و بالا هستند دارای حدود متوسط است.

برای کسب اطلاعات بیشتر نگاهی به تور مجازی و یا تماس با کتی Colville, یک عامل املاک و مستغلات با قرن 21 ردوود ملک در 703-475-3484.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im