دو اتاق خواب و یک حمام و محل سکونت در پایتخت را ترینیداد لیست برای $399,000

خریداران هنوز هم ممکن است قادر به پیدا کردن یک ملک که نیازهای خود را حتی در محبوب ترینیداد اگر آنها حرکت می کند کمی دور از محبوب ترین خیابان ها و سازش کمی در فضا. علاوه بر این, انتخاب, طبقه اول یا همکف-کف واحد می تواند شما را به یک ساختمان که در آن واحدهای دیگر باید با قیمت بالاتر.

برای مثال جدید آپارتمانهای ساخته شده توسط مربع و بسیاری در 1707 Ave, West Virginia. NE چهار واحد ساختمان شامل واحد 1 قیمت $399,000. ماهانه سکونت و هزینه های $151 و سالانه مالیات $3,392. خاموش-خیابان فضای پارکینگ در دسترس است برای $15,000.

750 فوت مربع محل سکونت دارای دو اتاق خواب و یک حمام و یک فضای خصوصی در فضای باز است که منجر به یک حیاط خلوت. حیوان خانگی پسند ساختمان امن ورودی. بلوط سفید طبقه نصب شده اند در سراسر زندگی و منطقه ناهار خوری و اتاق خواب. باز طرح طبقه شامل یک آشپزخانه مدرن با یک مرکز جزیره سفید کابینت کاشی backsplash فولاد ضد زنگ لوازم و کوارتز شمارنده. مدرن سفید حمام لمس از وسایل و کاشی های سفارشی کار می کنند.

محل سکونت حدود نیم مایل از رستوران ها و مغازه ها و سالن های موسیقی در پیچک شهرستان از جمله شهر شراب سازی; در حدود یک مایل از اتحادیه بازار مغازه ها و رستوران ها; و در حدود یک مایل از بیشتر تئاتر و بارها در ثانیه, خیابان NE. محله خدمت کرده است توسط چندین مسیرهای اتوبوس و حدود 1.5 مایل از NoMa-گالودت تو ایستگاه مترو.

اختصاص مدارس Wheatley آموزش و پرورش پردیس و دانبار بالا دارای امتیاز کمتر از متوسط توسط GreatSchools.org. ساکنان همچنین می توانید وارد مدرسه من DC قرعه کشی منشور مدرسه و خارج از مرز آموزش و پرورش گزینه های.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید قطب نما عوامل املاک و مستغلات Jenn Smira در 202-340-7675 یا جیل پاتل در 202-302-3797.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>