دو آتلانتا افسران متهم در مرگ Rayshard بروکس به نوبه خود خود را در گزارش ها می گویند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این دو افسر پلیس به اتهام بیش از مرگ Rayshard بروکس تبدیل شده خود را در روز پنج شنبه با توجه به گزارش.

گرت Rolfe متهم به 11 فقره از جمله جنایت قتل و تشدید حمله با سلاح مرگبار, گزارش تسلیم در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

در اوایل روز پنج شنبه, افسر, Devin برازنان منتشر شد در اوراق قرضه پس از رزرو در Fulton County زندان به اتهام تشدید حمله و نقض سوگند خود را وکیل همین ساموئل گفت.

آن را پس از Mr Samuel گفت: مشتری خود توافق نیست برای شهادت در هر دادگاه اعتراف به گناه به اتهام و یا یک “دولت شاهد” در برابر خود شریک سابق آقای Rolfe.

“تصمیم به آغاز اتهامات Fulton County دا را غیر منطقی است و بدیهی است که بر اساس عواملی است که باید به چیزی برای انجام با مناسب دولت عدالت” آقای ساموئل در بیانیه ای گفت.

“این بود که با عجله به قضاوت. این بود که با عجله به قضاوت. شرم بر منطقه وکیل برای این سوء استفاده از شارژ و برق.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام اتهامات در ارتباط با تیراندازی منجر به مرگ دادستان منطقه پل Howard ادعا کرده که آقای برازنان خواهد بود یکی از اولین افسران در شهرستان به شهادت در برابر کسی که در خود بخش به عنوان یک دولت را شاهد باشیم.

اتهامات آمد قبل از نتیجه گیری از تحقیقات توسط اداره گرجستان از تحقیقات بود که درخواست شده توسط آتلانتا اداره پلیس پس از تیراندازی در یک وندی پارکینگ.

“هدف ما در هر افسر-درگیر تیراندازی مورد ما در حال درخواست برای بررسی, برای تکمیل کامل و دقیق و بی طرفانه بررسی قبل از ارسال پرونده مربوطه به دفتر دادستان منطقه,” GBI در بیانیه ای گفت: پس از اتهامات عنوان شده علیه.

“این GBI آگاه بود از امروز در کنفرانس مطبوعاتی قبل از آن انجام شد. ما نه مشورت با اتهام ظ توسط دادستان منطقه.”


هر دو افسران داده شده بود تا 6 روز پنج شنبه خود را به نوبه خود در به رزرو در اتهامات عنوان شده علیه.

قبل از این اتهامات اعلام شد, وکلا برای آقای Rolfe منتشر شد بیانیه تشریحی حوادث منجر به تیر اندازی که در آن بود گفت: آقای بروکس در برابر دستگیری و مجادله با دو افسر قبل از گرفتن یکی از تیزر سلاح و شلیک آن است.

“افسر Rolfe شنیده ام یک صدا مانند یک گلوله و دیدم یک فلش در مقابل او. ترس برای ایمنی خود و ایمنی شهروندان در اطراف او افسر Rolfe خود را کاهش تیزر و اخراج خدمات خود سلاح” بیانیه ای گفت:.

“افسر Rolfe برگرفته کمک های اولیه لوازم و شروع به ارائه کمک به آقای بروکس. زمانی که آقای بروکس’ پالس متوقف افسر Rolfe بلافاصله شروع CPR تا اورژانس رها او را.”

Bodycam فیلم نشان می دهد آقای Rolfe ارائه CPR در لحظات پس از تیراندازی که در آن او شنیده می شود گفت: “آقای بروکس نگه داشتن تنفس. نگه داشتن تنفس برای من”.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن به این پرونده گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز که وضعیت از کنترل خارج شد اما مردم که نمی تواند مقاومت در برابر یک افسر پلیس اگر آنها به حال یک اختلاف.

“آن را به عدالت در حال حاضر. این خواهد بود تا به عدالت است. من امیدوارم که او [Rolfe] یک نمایشگاه لرزش چرا که پلیس درمان شده اند نسبتا در کشور ما است. اما باز هم شما نمی توانید مقاومت در برابر یک افسر پلیس بود که” آقای ترامپ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات