دو آمریکایی کشته شده در عراق در ماموریت هدف قرار دادن داعش کوه لانه خرگوش و غیره

خدمات اعضا هویت شدند نکردن به اعضای خانواده اطلاع داده شد.

مرگ و میر رخ داده است که عراق در عملیات نیروهای حمایت نظامی آمریکا مشاوران انجام عملیات در یک سری از تونل در این منطقه است. ارتش عراق منتشر شده بیانیه ای گفت که حداقل 25 جنگجویان دولت اسلامی کشته شده است و نه تونل و یک اردوگاه آموزشی نابود شدند.

یک مقام ارشد ایالات متحده, رسمی, زبان, به تازگی به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت این موضوع گفته است که “سلول کوچک” از جمهوری آذربایجان زندگی در غار مجتمع های جدا شده از عراق جمعیت.

“آنها در حال تلاش برای گرفتن برخی از تجدید حیات, اما آنها قطع” رسمی ایالات متحده گفت.

این شبه نظامیان در حال حفظ خود را از طریق ترکیبی از آدم ربایی و اخاذی از نزدیکی جوامع به گفته مقامات امنیتی عراق و ساکنان مناطق آسیب دیده. در برخی موارد دولت اسلامی مبارزان را جمع آوری باج تا $70,000.

شبه نظامیان “تمایل به کار درز” این مقام آمریکایی گفت با اشاره به مناطق مورد مناقشه سرزمین بین مرز فدرال عراق و منطقه کردستان که در آن نیروهای امنیتی شده اند قادر به ایجاد هر گونه معنی دار پایی و زمین به نفع شورشیان.

اعضای سپاه تفنگداران دریایی و نیروهای عملیات ویژه فرماندهی (MARSOC) شناخته شده به عنوان دریایی اظهارات داشته اند نقش فعال در عملیات ضد تروریستی در عراق در سال teaming با نیروهای امنیتی عراق برای ریشه کن کردن بقایای دولت اسلامی است.

آخرین نورالله کشته در عراق دریایی توپخانه Sgt. Scott A. Koppenhafer یک مهاجم که در ماه اوت درگذشت طی یک عملیات در عراق در استان نینوا.

Spain agent گزارش از بغداد. مصطفی سلیم نیز در بغداد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de