توییتر حرکت در تئوری های توطئه می تواند راهنمای دیگر رسانه های اجتماعی

دیگر شرکت های دره سیلیکون از جمله Facebook و YouTube گفت: آنها نیز با توجه به سرکوب این جنبش برخی از آنها رئیس جمهور افراطی ترین حامیان.

توییتر گفت: اواخر روز سه شنبه که آن را ممنوع کرده بود 7,000 QAnon حساب برای نقض سیاست های خود از جمله از طریق برگزاری آزار و اذیت از کاربران دیگر و یا تلاش برای به دست آوردن در اطراف زودتر تعلیق. رسانه های اجتماعی شرکت نیز محدود دسترس QAnon مربوط به حساب های دیگر رویه از این حساب به عنوان توصیه نمی برجسته آنها را در جستجو و مسدود کردن QAnon مربوط به آدرس ها از به اشتراک گذاشته. اقدام علیه QAnon که تاثیر می گذارد حدود 150000 حساب به معنی توییتر را د-تاکید گروه به عنوان یک کل به عنوان شرکت با این نسخهها کار به قطع شایع گسترش تئوری های توطئه را در سایت خود.

“ما روشن شده است که ما را قوی اجرای عمل در رفتار است که به طور بالقوه منجر به آفلاین آسیب” شرکت امنیت تیم نوشت: در یک صدای جیر جیر. “در خط با این رویکرد در این هفته ما در حال گرفتن بیشتر عمل در اصطلاح ‘QAnon’ فعالیت های در سراسر این سرویس است.” اخبار توییتر را سرکوب شد به گزارش ان بی سی نیوز.

توییتر و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی تبدیل به یک زمین پرورش برای تئوری های توطئه است. هواداران گسترش اطلاعات غلط هماهنگ آزار و اذیت علیه چهره های عمومی و سازماندهی زندگی واقعی تظاهرات. فعالیت های خود را به زمین تب در اولین ماه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که برخی از تظاهرات خواستار کسب و کار برای بازگشایی گره خورده بودند به اعضای تیره تر اینترنت خرده فرهنگ ها از جمله QAnon مؤمنان.

سیل از اطلاعات غلط در مورد رمان coronavirus تحت فشار قرار دادند, Twitter, Facebook و YouTube به گماشتن سیاست های جدید و مراجعه مردم به دنبال اطلاعات به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. اما آنها به تلاش برای نگه دارید تا با گروه هایی مانند QAnon.

QAnon حساب تبدیل شده اند و حتی برجسته تر در توییتر اطلاعات غلط در طول همه گیر دانشگاه پروفسور کیت Starbird گفت: در مورد سرکوب.

تاثیر توییتر تصمیم گیری خواهد شد به احتمال زیاد تا حدودی مخلوط, او گفت:. آن را ممکن است سوخت تئوری توطئه پیروان به رالی با هم و گریه سانسور, اما آن را نیز به معنای آن است که مضر و گمراه کننده محتوا خواهد شد سخت تر برای پیدا کردن و آن را سخت تر برای جذب اعضای جدید است.

“از بین بردن برخی از معدنی فعالیت و فقط تخفیف محدود کردن دید از فعالیت های خود را می شاید یک دندانه در برخی از اطلاعات غلط در جریان ما شده ایم از دیدن” Starbird گفت.

برخی از QAnon حساب بزرگ هستند اثرگذارندهها با صدها نفر از هزاران نفر از پیروان او گفت:. بیشتر فقط کاربران روزمره که ممکن است به دنبال چند هزار حساب اما به مراتب کمتر پیروان خود را.

توییتر حرکت را نیز در خدمت به عنوان مثال برای دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها با توجه به مصرف خود اقدام علیه این گروه, او گفت:.

یک فرد آشنا با Facebook تفکر که صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که این طرح هنوز در مکان های عمومی, تایید گزارش در نیویورک تایمز که Facebook همچنین برنامه ای برای محدود کردن دسترس QAnon پست های مرتبط.

یوتیوب سخنگوی فرشاد Shadloo گفت: جریان ویدئو در سایت نیز برای کاهش گسترش QAnon ویدئوها به عنوان بخشی از آن فشار به تقویت آنچه در آن خواستار “مرزی” مطالب. که سیاست اجازه می دهد تا فیلم ها را به باقی می ماند آنلاین در حالی که توصیه می شود به طور گسترده ای.

بی اساس QAnon نظریه ریشه در این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کار به علف هرز از یک شبکه از شکارچیان جنسی که مواضع قدرت سیاسی جهان و هالیوود. پیروان به دنبال پست های فشار نظریه از یک ناشناس شکل شناخته شده به عنوان Q. تئوری دارای روابط به Pizzagate تئوری که گسترش باورهای غلط در مورد هیلاری کلینتون یک گروه از مجرمان جنسی و یک مغازه پیتزا در 2016.

QAnon گروه شده اند بسیار فعال در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و در هل دادن ایده های خود را در جهت. در روز آخر هفته در این سال رئیس جمهور را بازتوییت کرد حساب های که ترویج QAnon تئوری توطئه در مورد دموکراتیک مشارکت در آزار جنسی کودکان فرقه است. QAnon حساب نیز عمده مروج ضد مالاریا مواد مخدر hydroxychlororquine که تبلیغ بارها و بارها از سوی رئیس جمهور به عنوان یک درمان برای coronavirus. این دارو نشان داده شده است که هیچ بهتر از دارونما در بیماران که در بیمارستان بستری است.

توییتر است که برای اولین بار از پلت فرم به اقدام علیه QAnon. در سال 2018 ق ممنوع /r/GreatAwakening آن بزرگترین جامعه وابسته به این گروه پس از این است که این گروه را شکست قوانین خود را در برابر ترویج خشونت.

برای سال, اما, تکنولوژی, سیستم عامل فعال رشد QAnon از آنجا که رسانه های اجتماعی شرکت نمی ممنوعیت اطلاعات غلط. برای اولین بار در این سال این شرکت را ممنوع اطلاعات غلط مربوط به کروناویروس و رای گیری.

حساب های آنلاین در ارتباط با QAnon تئوری توطئه نقش قابل توجهی در گسترش اطلاعات غلط در مورد عمده وقایع عمومی از جمله این بیماری همه گیر. آنها نیز همسو با بازگشایی جنبش که تشویق آمریکایی ها در اعتراض به مستندات.

توییتر شده است در نظر گرفتن یک موقعیت پیشرو در بهتر پلیس توییتهایی که نقض سیاست های خود را در صدر به انتخابات از جمله توسط آن زمان که قطراتش برچسب های هشدار دهنده بر پنج مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. Facebook گفت: در ماه گذشته آن را دنبال کت و شلوار تا حد معینی و برچسب برخی از پست ها از مقامات دولتی که نقض سیاست های خود را اما که آن را مهم تلقی به اندازه کافی برای نگه دارید آنلاین.

QAnon را نگه دارید در آفلاین جهان تقویت شده توسط بازگشایی تظاهرات منتقل شده به قلمرو سیاسی. نزدیک به 600 ، 000 نفر رای داده اند برای داوطلبانی که در یک نقطه نشان داده شده است برای حمایت از تئوری توطئه با توجه به تجزیه و تحلیل از رسانه های مهم داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de