توییتر تصمیم به برچسب و تهمت توييتها شد و دو سال در ساخت

که منجر به یک واقعیت-بررسی برچسب گمراه کننده توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای و پس از آن در روز جمعه, یک برچسب در یک صدای جیر جیر در مورد مینه سوتا تظاهرات توضیح داد که صدای جیر جیر نقض این شرکت قوانین. این اوج یک سری از آرام و تدریجی فرآیندهای در نظر گرفته شده برای از بین بردن یک استثنا است که رسانه های اجتماعی و صنعت ساخته شده است که برای سخنرانی از سیاستمداران می گویند دو توییتر کارکنان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن را از نگرانی است که آنها می تواند هدفمند توسط مخالفان سیاست های جدید.

توییتر و اقدامات پس از آن تبدیل به یک فلش نقطه به صورت یک قطبی کشور است و می تواند باز floodgates به صورت بی سابقه ای تنظیم صنعت فن آوری.

مانند بسیاری از تغییرات در دره سیلیکون توییتر تجدید نظر از شیوه های آن ریشه در حوادث پس از انتخابات 2016, زمانی که رسانه های اجتماعی شرکت ها گرفته شد به کار با کنگره و اجازه شایع سوء استفاده از سیستم عامل خود را با فعالان و purveyors از داستان های نادرست.

قبل از تهمت استفاده از پلت فرم برای بحث برانگیز اظهارات توییتر کاربران و به خصوص زنان و افراد از رنگ بود و همچنین در مورد شکایت این شرکت انجام هیچ چیز زمانی که آنها گله و شکایت از آزار و اذیت و سوء استفاده است.

در اواخر سال 2017 یک ماه پس از کنگره جلسات در رسانه های اجتماعی و دخالت یک دوره از روح جستجو آغاز شد و در سراسر رسانه های اجتماعی شرکت ها. سال بعد Facebook راه اندازی یک واقعیت مهم-چک کردن تلاش و استخدام دهها هزار نفر از محتوای مدیران به پلیس خدمات خود را. توییتر شروع به پاکسازی تعداد زیادی از حساب های جعلی ممنوع “dehumanizing بیان” در برابر دسته خاصی از کاربران و سوار بر تلاش گسترده برای جلب نظر عمومی در مورد آن سخنرانی سیاست.

اما به عنوان شرکت شد تهاجمی تر در پلیس خدمات خود را و تنظیم قوانین آنها همچنان به معاف سیاستمداران با این استدلال که نظرات خود را بیش از حد “قابل انتشار” به سانسور.

در میان هزاران نفر از پاسخ توییتر دریافت, یکی از رایج ترین این بود که مردم احساس توییتر — یک شرکت که بنیانگذاران معتقد بودند در یک به طور کامل دست در رویکرد به آزادی بیان — باید دو دسته از قوانین یکی برای سیاستمداران و یکی برای هر کس دیگری.

در همان زمان رویدادهای عمومی نیز شروع به شکل توییتر تفکر است. رهبران جهان از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده و نخست وزیر نارندرا مودی در هند, با استفاده از این پلت فرم به عنوان یک ترجیح کانال ارتباطی و نظرات خود را زد تا در برابر این شرکت جدید تمایل به مجازات توییتهایی که dehumanizing قلدری و یا باعث دنیای واقعی آسیب یکی از مردم گفت.

توییتر مدیران هم به تماشای در سال 2018 به عنوان Facebook تلاش برای پاسخ به انتقاد که رهبران نظامی و مقامات دولتی مورد استفاده خشونت آمیز رسانه های اجتماعی پست برای تحریک یک نسل کشی در میانمار. حوادث در میانمار مستحکم یک احساس در حال رشد است که استثنا ساخته شود باید برای رهبران فرد گفت.

مشکل اما این بود که بر خلاف Facebook, که, سرمایه گذاری میلیون ها نفر در یک واقعیت-چک کردن تلاش توییتر ندارد هر واقعیت-چک کردن در همه. این شرکت تا به حال تنها دو سیاه-و-سفید حالت برای مقابله با محتوای: ترک آن را تا و یا آن را به پایین. در سال 2019 سیاست تیم به دنبال روشن کردن چگونه شرکت خواهد پیدا کردن یک راه میانه بین این دو قطب است.

مدیران تصمیم بر روی برچسب. در سال 2019 واشنگتن پست برای اولین بار گزارش شده است که توییتر برنامه ریزی برای برچسب مطالب توسط رهبران جهان و یا مقامات دولتی که شکست سیاست های خود. توییتر هنوز هم ترک است که محتوا را به خاطر آن بود که ارزش خبری دارند. اما آنها خواهد ضمیمه برچسب به آن است.

هنگامی که مدیران در شرکت اعتماد ایمنی و تیم تصمیم گرفت بر روی برچسب به عنوان یک استراتژی آنها وظیفه فن آوری های تیم با ساختمان کد به توییتر است که در زمان یکی دیگر از چند ماه یکی از مردم گفت.

در پاییز گذشته این شرکت با استفاده از برچسب چند بار برای نظر توسط سیاستمداران خارج از ایالات متحده است. پس از آن گفت: این امر درخواست واقعیت-چک کردن برچسب به دستکاری رسانه و بنابراین برای دستکاری تصویری مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. سپس این شرکت گفت: در این ماه که آن را اعمال می شود واقعیت-بررسی labels به اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس.

این هفته توییتر سیلی یک برچسب بر روی برگ برنده خود را برای اولین بار. برچسب کارگردانی مردم به مقالات از سازمان های خبری از جمله تپه و واشنگتن پست که خطاب مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای بی اساس که پست الکترونیکی-در برگه های رای جعلی هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت به کارگردانی او خشم بیش از برچسب سوی توییتر و در زمان هدف در شرکت رسانه های اجتماعی به عنوان یک کل. رئیس جمهور و حامیان او با نام بردن از توییتر اجرایی برای تصمیم گیری باز او را به آزار و اذیت آنلاین. مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر متهم به شرکت رسانه های اجتماعی از تلاش برای “سکوت” محافظه کار صدای ادعا می کنند که تهمت و برخی از اعضای جمهوری خواه کنگره مطرح کرده اند بیش از سال گذشته است. این شرکت را رد کرده است که ادعا می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه شب که تشویق کمیسیون ارتباطات فدرال به تجدید نظر در محدوده بخش 230 یک قانون است که تا حد زیادی سپر رسانه های اجتماعی شرکت از مسئولیت بیش از آنچه که کاربران پست در سایت خود. منظور این است که تهمت را آخرین تلاش برای تنبیه شرکت رسانه های اجتماعی برای آنچه که او ادعا می کند که تعصب سیاسی در برابر محافظه کاران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر شدت انتقاد کرد و در توییتر در روز جمعه هنگامی که این شرکت دوباره با برچسب یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها — این زمان محدود به توانایی برای مشاهده و به اشتراک گذاری tweet. توییتر label گفت: جیر و دیگری با همان پیام از کاخ سفید حساب نقض سیاست های شرکت مورد ستایش خشونت است.

“بخش 230 باید لغو توسط کنگره است. تا زمانی که آن را تنظيم خواهد شد!” رئيس جمهور توییتی در مدت کوتاهی پس از, توییتر و برچسب خود را صدای جیر جیر.

Facebook نیز به waded رشد جنجال بر اجتماعی, نقش رسانه ها در واقع بررسی این هفته زمانی که زوکربرگ گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز که او فکر نمی کند سیستم عامل های دیجیتال باید عمل به عنوان “داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین نیست.”

زوکربرگ ارسال شده یک توضیح طولانی جمعه همین دلیل این شرکت تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اظهارات مینیاپولیس دست نخورده.

“من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن,” او نوشت.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در پاسخ به زوکربرگ را فاکس نیوز مصاحبه روز چهارشنبه گفت که برچسب توییتهایی نمی توییتر را یک “داور از حقیقت است.”

“ما همچنان به نقطه نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان” او هنوز توییتی. “و ما را پذیرفت و خود را از هر گونه اشتباهات ما را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>