توییتر و برچسب تهمت تصویری جیر دستکاری رسانه ها آن را به عنوان ترک به پایین بر روی اطلاعات غلط

“نژادپرستانه عزیزم احتمالا یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان” تیتر سپس می گوید: پس از آن صفحه نمایش.

این ویدئو سپس کاهش به کلیپ اصلی از کودکان بغل کردن و سپس کاهش به پیام: “آمریکا مشکل است. خبر جعلی است.”

سی ان ان در پاسخ به ویرایش تهمت تصویری در توییتر گفت: آن را پوشش داستان “دقیقا آن را به عنوان اتفاق افتاده است.”

برچسب ها آخرین نقطه اشتعال در ستیز بحث بر سر تکنولوژی شرکت با مسئولیت به پلیس دروغ و مضر گسترش سیاستمداران در سیستم عامل خود را. این می تواند بدتر در حال حاضر ارتباط تنش بین دره سیلیکون و تهمت که تشدید ادعاهای خود در هفته های اخیر که رسانه های اجتماعی تیتان در حال مغرضانه در برابر محافظه کاران است.

تهمت نیز با انتقاد از شرکت های به خصوص توییتر — به سانسور او. در همین حال رسانه های اجتماعی تبدیل شده است یک راه عمده او در ارتباط با ترکیبات با بیش از 82 میلیون دنبالکننده در توییتر و توییت آمده است که روز و شب.

این ویدئو را دریافت کرده بود حدود 3.8 میلیون بازدید و بیش از 75 ، 000 عکس در توییتر و برچسب.

“این پرینت شده است و برچسب هر ما مصنوعی و دستکاری رسانه ها سیاست به مردم بیشتر در زمینه” توییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت.

کاخ سفید در صبح روز جمعه با انتقاد از تصمیم این شرکت را.

“اگر توییتر نیست مراقب آن باید به برچسب خود را یک ‘کنترل'” سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در یک ایمیل.

Michael D. کیسنرس پدر یکی از پسران که ارسال شده اصلی تحت فشار قرار دادند پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه از ویدئو. “او نمی خواهد به نوبه خود این دوست داشتن زیبا تصویری بیشتر به او نفرت دستور کار,” او نوشت: در Facebook post.

این سومین بار است که این شرکت اعلام کرده است که این امر اقدام علیه یکی از رئيس جمهور توييتها. توییتر قبلا اضافه و برچسب به یک جفت از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها ساخته شده است که گمراه کننده ادعا می کند در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای و همچنین به عنوان پست دیگری است که گفت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” برای نقض نظر خود را در مورد خشونت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در توییتر پس از این شرکت تصمیم اولیه برای برچسب توییت خود را در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای. او همچنین یک فرمان اجرایی را امضا که هفته است که به دنبال تنبیه کردن رسانه های اجتماعی شرکت ها با تماس در فرابورس به بازبینی یک کلید حقوقی سپر می دهد که شرکت های با تکنولوژی گسترده ایمنی برای پست ها و عکس های مردم به اشتراک گذاری خدمات خود را.

توییتر تصمیم به برچسب توییتهایی اوج یک سری از آرام و تدریجی فرآیندهای در نظر گرفته شده برای از بین بردن یک استثنا است که رسانه های اجتماعی و صنعت ساخته شده است که برای سخنرانی از سیاستمداران است. رسانه های اجتماعی شرکت های تحت فشار را به حد متوسط محتوا بر روی وب سایت خود را — به خصوص از دفتر بیضی — به عنوان نگرانی در مورد اطلاعات غلط در میان coronavirus همه گیر و اجرا تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

در ماه مارس توییتر نیز اعمال مشابه دستکاری رسانه ای هشدار دهنده به یک ویدیو توییتی توسط کاخ سفید رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino که مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد.

توییتر اجرا آن دستکاری شده رسانه ای سیاست در مارس 5 برای جلوگیری از گسترش doctored عکس ها و فیلم ها است که می تواند گمراه کردن کاربران است. دموکرات ratcheted تا فشار بر شرکت ها برای رسیدگی به این موضوع پس از ویرایش ویدئوها به مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) به نظر می رسد مست رفت و ویروسی در شبکه های مختلف اجتماعی.

در ضمن ویدئو پلت فرم رسانه های اجتماعی Snapchat گرفته است یک رویکرد متفاوت در به دنبال محدود کردن دسترس تهمت حساب میشه. این شرکت گفت: این دیگر از ویژگی های مغلوب ساختن پیشی جستن در آن “کشف” تب هر چند مردم هنوز هم می توانید جستجو برای رئیس جمهور حساب. اسنپ چت را داشته باشند اظهار نظر فوری در کودک نو پا است که پس نیز ارسال شده به پلت فرم آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده همان تصویری از کودکان نوپا در Facebook و این شرکت گفت که به حذف آن را در روز جمعه پس از دریافت یک کپی رایت شکایت.

“ما با دریافت یک کپی رایت شکایت از حقوق دارنده این ویدیو تحت قانون کپی رایت هزاره دیجیتال و حذف پست” Facebook سخنگوی اندی سنگ در بیانیه ای گفت.

ویدیو دریافت بیش از 100,000 دوست دارد و بیش از 26,000 سهام.

Facebook اجرایی مارک زوکربرگ گفت: رئيس جمهور در پست های قبلی نیست و نقض سیاست های شرکت طراحی خشم از کارکنان.

این شرکت در روز پنج شنبه برداشته تهمت کمپین تبلیغات که شامل یک نماد یک بار استفاده می شود توسط نازی ها برای تعیین زندانیان سیاسی در اردوگاه های کار اجباری. قرمز مثلث وارونه شد و بخشی از مبارزات انتخاباتی در آخرین حمله علیه antifa و “چپ قرار گرفتند.” Facebook نیز حذف تبلیغات از رئیس جمهور در گذشته که با انتقاد به صورت ساخت گمراه کننده ادعا می کند در مورد سرشماری ایالات متحده.

توییتر قبلا با برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در ایمیل جعلی-در برگه های رای با یک برچسب است که می گوید “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.” این تغییر مسیر کاربران به اخبار در مورد تهمت را بی اساس ادعا می کنند.

برای صدای جیر جیر که در معرض تهدید خشونت علیه غارتگران توییتر اضافه شده یک جعبه خاکستری که در حال حاضر پنهان جیر از نمایش عمومی مگر اینکه یک کلیک کاربر بر روی آن. جعبه آمده است: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است.” این حرکت نیز مانع دیگر کاربران از میل رئیس جمهور صدای جیر جیر یا به اشتراک گذاری آن را بدون اضافه کردن نظر.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اواخر ماه گذشته و اضافه میکند: “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

ویرایش تصویری که توییتر برچسب سهشنبه اعتبار کاربر @CarpeDonktum که مدت طولانی است که مورد علاقه اذوقه رسان از الگوهای رفتاری با تهمت و متحدان خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته دعوت @CarpeDonktum برای حضور در کاخ سفید اجلاس در رسانه های اجتماعی که در آن او برافراشته در برابر شرکت ها برای اینکه مغرضانه در برابر محافظه کاران و ستایش خود را آنلاین کرد.

منتقدان هشدار داد که این رویداد می تواند جسور دیجیتال تحریک به تهاجمی تر در بحث تاکتیک برای حمایت از رئیس جمهور در انتخابات سال است.

“Bahahahahaha,” @CarpeDonktum گفت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه شب در پاسخ به توییتر و برچسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات