توییتر پرچم تصویری ترجمه شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “دستکاری رسانه ها’

در این مورد, تغییر, تصویری از بایدن — که رسید به جبهه دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر — که بر اساس یک سخنرانی او به روز شنبه در شهر کانزاس. پس از آن بود به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط Scavino تنها ویرایش به نظر می رسد به عنوان اگر بایدن سهوا تایید و تهمت برای انتخاب مجدد.

این نسخه از ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط Scavino نشان داد بایدن سکندری در یک خط در یک سخنرانی و سپس گفت: “ببخشید. ما فقط می توانیم تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اما ویرایش ویدئو حذف شده قسمت دوم از معاون سابق رئیس جمهور حکم. تمام چیزی که گفت: “ببخشید. ما فقط می توانیم تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در واقع ما درگیر در این دایره تیرباران اینجا. این رو به مثبت کمپین.”

توییتر کاربردی برچسب برای Scavino را صدای جیر جیر در مورد 5 p. m. روز شنبه حدود 18 ساعت پس از Scavino اشتراک ویدیو. این ویدئو تا به حال حداقل 5 میلیون بازدید و بیش از 21,000 رسانهها که از یکشنبه شب.

Scavino گفت در توییتر که صدای جیر جیر بود “نه دستکاری شده” و او را بازتوییت کرد یکی دیگر از کاربری که گفت: این شرکت به تنظیم یک “سنت خطرناک” توسط برچسب زدن به صدای جیر جیر.

توییتر rollout از برچسب بدون مشکلات فنی ، برچسب بود تا زمانی که مردم جستجو برای Scavino را صدای جیر جیر هر چند توییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت: آن ظاهر می شود در افراد’ جدول زمانی. او افزود: این شرکت در حال کار بر روی یک ثابت.

را “گمراه کننده” برچسب یکی از راه رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال تلاش برای سرکوب نادرست و گمراه کننده اطلاعات در سال 2020 پس از انتخابات 2016 که در آن آنها به طور گسترده ای مورد سرزنش برای اجازه دادن اطلاعات نادرست به گردش در سیستم عامل مؤثر در انتخابات و ارائه روسی عضو شورای نظارت مدت و رباتها با ورود به آمریکا نظام سیاسی.

اما شرکت های بازیگری در پشت سر هم و سیاست های خود را در حال متناقض است. Facebook هم اضافه شده هشدار به تصویری در صبح روز دوشنبه پس از آن که افشا و خنثی توسط یکی از شرکت واقعیت-چک کردن شرکای.

“واقعیت-چکرز امتیاز این فیلم که تا حدودی نادرست بنابراین ما در حال کاهش توزیع آن و نشان دادن برچسب های هشدار دهنده با بیشتر زمینه را برای افرادی که آن را امتحان کنید به آن را به اشتراک یا در حال حاضر,” Facebook سخنگوی بریتنی Uter در بیانیه ای گفت. “به ما اعلام کرد در سال گذشته همین امر اگر یک سیاستمدار سهام این ویدئو اگر آن را در غیر این صورت واقعیت-بررسی هنگامی که به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران on Facebook.”

این شرکت اضافه شده برچسب پس از بایدن کمپین لعنتی دست زدن به آن از دروغ در یکشنبه شب.

“Facebook تخلفات را وقتی که می آید به قاچاق در پرهیاهو و اطلاعات نادرست است و یک بحران ملی در این رابطه” بایدن مدیر کمپین گرگ شولتز گفت. “این نیز یک نامعقول عمل قرار دادن سود بالا نه فقط در کشور ما بلکه در هر کشور است. Facebook نمی گویند اما آشکار است به همه کسانی که به بررسی رفتار و سیاست: مراقبت از آنها اولین و مهمترین مورد پول و به این منظور در حال حاضر به عنوان یکی از موثر ترین رسانه برای گسترش بد اخلاق نهفته است.”

توییتر سیاست جدید را ممنوع های مصنوعی و یا دستکاری رسانه ها است که می تواند باعث آسیب شود. اما همانطور که در این مثال این شرکت ممکن است اعمال برچسب توییتهایی برای کمک به مردم خود را درک صحت و یا به ارائه اضافی زمینه.

این نادر است برای توییتر را به اقدام علیه توییتهایی مشترک با مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر قبلا شکایت است که رئیس جمهور توييتها نقض سیاست شرکت. توییتر قبلا گرفته شده علیه رئیس جمهور توييتها برای نقض کپی رایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im