توییتر تبدیل شد عمده خودرو برای اطلاعات غلط در مورد ناآرامی در سی

چندین حساب توییتر به اشتراک گذاشته تصاویر از عمده آتش از کنترل خارج در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن اما دیگران اشاره کرد که تصویر به نظر می رسد به اند کپی شده از تلویزیون نشان می دهد “تعیین شده بازمانده است.”

سی رئیس پلیس پیتر Newsham روز دوشنبه گفت وجود داشته است هیچ ارتباطی خاموشی “در هر شکل و یا به شکل” او گفت:. “همین دلیل است که من به ندرت یک مقدار زیادی از اطلاعات است که من از رسانه های اجتماعی بر روی چهره خود.”

کریس رودریگز, مدیر, d. C. امنیت داخلی و سازمان مدیریت اضطراری در سخنرانی خود در همان کنفرانس خبری به نظر می رسید برای تایید Newsham بیانیه گفت: دفتر نظارت بر رسانه های اجتماعی برای دروغ مبارزات عبور می کند و هر اطلاعاتی فدرال و محلی اجرای قانون است.

توییتر گفت: بعد از ظهر دوشنبه که آن را تا به حال عمل کرده و در برابر بسیاری از حساب با استفاده از #DCblackout برچسب.

“ما در حال اقدام فعالانه در هر هماهنگ تلاش برای اخلال در مکالمه عمومی در اطراف این موضوع گفت:” سخنگوی براندون Borrman. “ما به طور جدی بررسی و با هشتگ #DCblackout و در طول این روند در حال حاضر به حالت تعلیق در صدها spammy حساب توییتی که با استفاده از هشتگ.”

روز از تظاهرات اغلب سازماندهی و به اشتراک گذاشته شده بیش از رسانه های اجتماعی برای آزمایش توانایی سیستم عامل در مدیریت جریان اطلاعات غلط گفته تحلیلگران مستقل که خود را تلاش برای نگه دارید تا با تورنت از محتوا است.

مرتب سازی واقعی در میان کاربران, کاربران جعلی و رباتها — نه به ذکر حق و باطل — ثابت کرده است حتی دلهره آور تر از حد معمول. رسانه های اجتماعی نقش محوری را در چگونه تظاهرات توسعه ارائه یک حلقه بازخورد فوری از اقدام واکنش و تبلیغات گفته تحلیلگران.

“این یک accelerant” گفت: Claire وردل ایالات متحده مدیر اولین پیش نویس یک گروه غیر انتفاعی است که مبارزه اطلاعات غلط. “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که مردم احساسی و آنها را به گوشی وصل است که مردم بلافاصله.”

این #DCblackout هشتگ رو حمایت اولیه از آنچه در ظاهر به حساب های جعلی از جمله چند که معمولا صدای جیر جیر در مورد کره ای محبوب موسیقی گفت: Darren Linvill دستیار استاد ارتباطات در دانشگاه کلمسون که مطالعات اجتماعی رسانه ها اطلاعات غلط.

“این است که یک برچسب است که به وضوح آغاز شده توسط یک حساب کاربری است که جعلی و تحت فشار قرار دادند توسط حساب های جعلی,” Linvill گفت. اما محتوا از حساب های واقعی با استفاده از #DCblackout به زودی رسید و از جمله بسیاری که به چالش کشیده ادعای ارتباطات خاموشی در شهرستان.

تظاهرات در مرکز شهر واشنگتن و نزدیک کاخ سفید گسترده بود یکشنبه شب و دوشنبه صبح. چه آغاز شده به عنوان صلح آمیز تظاهرات هفته گذشته پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس بدتر شده پس از تیره در این منطقه با تظاهر فوق العاده ویندوز شروع آتش سوزی و واژگونی وسایل نقلیه — با وجود 11 بعد از ظهر حکومت نظامی.

اما درجه ای از ضرب وشتم شرح داده شده توسط توییتهایی با استفاده از #DCblackout رفت و فراتر از واقعیت است. هشدار دهنده متن آمیخته با لرزان ویدئوها از درگیری بین پلیس و معترضان هر چند که روشن نیست که چگونه بسیاری از تصاویر از واشنگتن به عنوان مخالف به دیگر شهرهای ایالات متحده در مواجهه با ناآرامی.

جوآن Donovan, مدیر فناوری و تغییر اجتماعی پروژه در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه Shorenstein Center در رسانه های, سیاست و سیاست عمومی گفت که مردم ترویج برچسب ظاهرا می خواست برای منحرف کردن اذهان عمومی از هدف واقعی از معترضان.

“بحث درباره #DCblackout است نشان دهنده مشکلات جدی با طراحی توییتر روند,” او گفت:. “فعالان در حال تلاش برای بدست آوردن کلمه را که پلیس در برابر حملات آنها خطرناک است اما تمرکز آن وجود دارد یا نه خاموشی. ما باید با توجه به صدای کسانی که در روی زمین شب گذشته است.”

یک نمونه پرینت گفت: “هیچ یک از DC شنیده شده است پس از 1am. پلیس تا به حال صدا خفه کن بر روی تفنگ خود را که آیا نیاز به استفاده از گلوله های لاستیکی. تمام سیگنال های ماجرا. شهر در خاموشی. این رئیس جمهور است که با مخفی شدن در پناهگاه. چه … در جریان است و در جایی که هر کس #dcblackout.”

به عنوان نظرات در توییتر با رشد دیگران اختلاف حساب. یک توییت گفت: “به عنوان کسی که از دیدن #dcblackout روند که زندگی و کار در دی سی منطقه مترو و که دوستان از راه دور به DC … این برچسب به نظر می رسد مانند اطلاعات غلط. ‘هیچ رسانه های اجتماعی از DC’ از آنجا که ما در خواب بودند. توقف موجب ترس مردم #dcsafe.”

اما که بیش از حد به نظر می رسد این محصول از دستکاری. Linvill گفت که دقیق متن به نظر می رسد در توییت از بیش از 200 حساب های منحصر به فرد از جمله از کسانی که بعد از آن انکار احساسات گفت: آنها تا به حال هیچ دانش مستقیم از آنچه اتفاق افتاده است در واشنگتن است. این متن را بازتوییت کرد هزاران بار.

یک تاپیک جداگانه ای که همچنین trended در توییتر, ویژه, بحث — های زیادی از آن را به وضوح خیالی — در مورد آنچه که آن را برای سرنگونی بنای یادبود واشنگتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>