اما صفر پرچین بنیانگذار که با استفاده از نام مستعار Tyler Durden نوشت: در یک بعد از ظهر جمعه نوشته است که او موفق به دریافت یک اخطار از توییتر گفته او نقض پلت فرم قوانین در برابر سوء استفاده و هدف آزار و اذیت.

“این است که اخبار به ما که در این سایت است (تا کنون) ‘درگیر در هدف آزار و اذیت کسی,’ ” Durden نوشت.

خبرگزاری بلومبرگ گزارش می دهد که آن را دریافت یک ایمیل از Durden گفت به اعتقاد او تعلیق شد “ناموجه و به احتمال زیاد انگیزه دلایل دیگر از این اعلام کرده بودند.”

با توجه به داردن تعلیق به نظر می رسد مربوط به یک صفر پرچین پست از پیش از آن در هفته با عنوان “آیا این مرد پشت جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس?”

BuzzFeed منتشر شده است که آن را دریافت یک ایمیل از Durden گفت به اعتقاد او تعلیق شد “ناموجه و به احتمال زیاد انگیزه دلایل دیگر از این اعلام کرده بودند.” صفر پرچین پست سوال دخالت یک ویروس شناسی موسسه در ووهان شهر که در آن شیوع آغاز شد. آن ذکر شده نام عکس و اطلاعات تماس برای یک محقق در موسسه و نام خوانندگان به “پرداخت [او] بازدید” اگر آنها می خواهند به “پیدا کردن آنچه که واقعا باعث بیماری همه گیر کوروناویروس.”

این مقاله و همچنین دیگر صفر پرچین پست ساخت ادعاهای بی اساس در مورد coronavirus به اشتراک گذاشته شد هزاران بار در رسانه های اجتماعی.

صفر پرچین ادعا می کند بخشی از یک موج از مطالب عکس ها و فیلم هایی که پدید آمده در هفته های اخیر واسطه اطلاعات غلط در مورد به سرعت در حال گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که نزدیک به 12000 نفر در سراسر جهان است. بیش از 250 نفر کشته شده اند از این ویروس همه آنها در چین است.

Twitter, Facebook و گوگل را درهم برای محدود کردن گمراه کننده محتوا متعهد به افزایش اطلاعات دقیق در مورد شیوع و سرکوب کاربران که ترویج دروغ.

کارشناسان رد این ایده است که این ویروس می تواند انسان ساخته شده و یا محصول از سلاح های بیولوژیکی پژوهش است.

“بر اساس این ویروس در ژنوم و خواص وجود دارد هیچ نشانه ای از آنچه که آن را مهندسی ویروس” ریچارد Ebright یک استاد زیست شناسی شیمی در دانشگاه راتگرز گفت: پست این هفته.

صفر پرچین راه اندازی در سال 2009 عمدتا شامل اخبار و تفسیر در مورد بازارهای مالی از یک آزادیخواه چشم انداز. در سال های اخیر این وبلاگ به تقویت جناح راست تئوری های توطئه در طیف وسیعی از موضوعات. در ماه نوامبر صفر پرچین اشتباه گزارش شده است که سر از Burisma اوکراین شرکت گاز در مرکز فعلی استیضاح محاکمه شده بود تحت تعقیب توسط اوکراین دادستان کل.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de