ترکی, وزارت دفاع استخر/AP

ترکیه وزیر دفاع Hulusi Akar, مرکز و فرماندهان ارتش وارد در استان ختای در فوریه. 3 به بازرسی نیروهای نظامی در مرز سوریه.

استانبول — ترکیه رئیس جمهور شنبه هشدار داد که دولت او اجازه نخواهد داد, سوریه, نظامی برای پیشبرد دورتر در سراسر تهران برگزار می شود, شمال, سوریه, استان, یک روز پس از تنش بین دو کشور را تشدید کرد به برخی از مرگبارترین درگیری ها در سال.

خشونت فوران پس از ترکیه متهم سوریه از کشته شدن پنج تن از سربازان خود را و سه اضافی پرسنل نظامی در ادلب شمالی استان. حملات تلافی جویانه توسط ترکیه با استفاده از هواپیماهای جنگی و توپخانه کشته شدن ده ها تن از سربازان سوری ترکیه, مقامات گفت.

سوریه حمله نظامی برای پس گرفتن ادلب این کشور در آخرین شورشی استان شد “رانندگی, معصوم, عزادار مردم” به ترکیه مرزهای خود با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان به خبرنگاران گفت:. “ما نمی خواهد به سوریه این فرصت را برای به دست آوردن زمین وجود دارد چرا که در حال حاضر این افزایش بار ما.”

اما کمی وجود دارد نشانه آن است که اردوغان نظرات — یا ترکیه اخیر استقرار نیروهای نظامی به ادلب — تا به حال انجام هر چیزی به غیر نافذ شتاب سوریه پیشبرد. سوریه دولت خبر داد و گفت این نظامی اسیر بود بخشی از یک بزرگراه استراتژیک است که متصل به شهر حلب با لاذقیه در غرب سوریه است.

دستگیری یک روستا در امتداد بزرگراه قرار دادن رئیس جمهور سوریه بشار اسد نیروهای حدود پنج مایل دور از ادلب را پر جمعیت استان.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در روز سه شنبه را محکوم کرد حمله به سربازان ترکیه خواستار آن یک “قبر تشدید” و اضافه کرد که “ما به طور کامل حمایت ترکیه را توجیه دفاع از خود اقدامات در پاسخ.” Pompeo هم مقصر دولت سوریه و متحدان آن از جمله روسیه و ایران برای خود “ادامه داد: غیر قابل توجیه و بی رحمانه به ضرب و جرح مردم یمن است.”

اردوغان آغاز شد هشدار ممکن است ترکیه در اقدام نظامی علیه سوریه هفته گذشته با استناد به نگرانی که دهها هزار نفر از آوارگان سوری شد و به سمت مرز ترکیه. هشدار او پس از فروپاشی آتش بس اعلام کرد ترکیه و روسیه در اواسط ماه ژانویه و پس از تصرف توسط نیروهای اسد از یک کلید شهر در جنوب یمن است.

خدمات مطبوعات ریاست جمهوری

استخر/AP

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان صحبت می کند به خبرنگاران در فوریه. 3.

ترکیه حفظ نظامی مشاهده پست ها در سراسر ادلب و مناطق اطراف آن — حضور که با هدف کاهش خشونت وجود دارد اما در حال حاضر به نظر می رسد برای بالا بردن خطر درگیری به سوریه حمله جمع آوری بخار.

[نادر درگیری میان سوریه و ترکیه برجسته تنش در شورشی سوریه استان]

پس از درگیری روز دوشنبه نیز وجود دارد نشانه هایی از گسترش شکاف میان ترکیه و روسیه است. دو دولت تا به حال حفظ روابط صمیمی با وجود یک لیست در حال رشد از سیاست خارجی اختلاف نظر از جمله سوریه توهین آمیز در یمن است. روسیه حمایت کرده است که حمله با حملات هوایی و نظامی دیگر پشتیبانی می کند.

Mevlut Cavusoglu ترکیه وزیر خارجه chided روسیه روز سه شنبه برای عدم مهار بحران سوریه نظامی است. “ما مخالف با بهانه ای است که می گویند “ما نمی توانیم به طور کامل کنترل رژیم’ ” Cavusoglu خبرنگاران در آنکارا پایتخت ترکیه. “هدف از این گفت و گو با روسیه است که به ارائه صلح دوباره. اما این رژیم نیز باید محدود.”

همتای روسی خود با وزیر خارجه صحبت به سردبیران روزنامه ها سه شنبه گفت: ترکیه تا به حال موفق به ملاقات با چند تن از تعهدات خود تحت موافقت نامه با هدف د-افزایش جنگ در یمن است. او همچنین پیشنهاد کرد که مرگ سربازان ترکیه در روز دوشنبه حداقل تا حدی آنکارا گسل.

“ترکیه خدمتگزاران پیشرفته جهت اشیاء خاص در داخل ادلب د-تشدید منطقه بدون هشدار ما به طوری که ما قادر به هشدار دادن به ارتش سوریه” لاوروف گفت: با توجه به Tass news agency.

تنش بین ترکیه و سوریه و روسیه تشدید کرده اند به طور فزاینده ای در میان جان گذشته هشدار در مورد گرفتاری از 3 میلیون نفر از شهروندان که در ادلب. بیش از 10 درصد از جمعیت — 390,000 مردم آواره شدند از خانه و یا مکان های که در آن آنها پناه در ماه دسامبر و ژانویه به تنهایی ملل متحد گفت.

Kemal اصلان

ایسنا

ترکی و روسی و وسایل نقلیه نظامی و بازگشت پس از یک مشترک گشت در شمال شرق سوریه در ماه نوامبر سال 2019.

در همان زمان, این استان در حال اجرا از امکانات پزشکی قادر به درمان آن ساکنان سوریه و بین المللی گروه پزشکی گفت. حداقل 53 امکانات بهداشتی معلق خدمات در ماه ژانویه “با توجه به ناامنی تهدیدات حملات و یا این واقعیت ساده است که تمام مناطق رها شده توسط شهروندان به دنبال پناه از خشونت و روزانه بمباران” سازمان بهداشت جهانی در بیانیه ای گفت.

آخرین مصدوم شد یک مرکز بهداشت در Sarmin یک شهر در راه سوریه در پیش است. مرکز آمار بود یک “هوایی موشکی” صبح روز سه شنبه با توجه به سوریه آمریکا جامعه پزشکی است که فراهم می کند پشتیبانی به مرکز بهداشت.

این مرکز تا به حال یک بار ارائه خدمات به هزاران نفر از مردم و تحویل 60 نوزادان در ماه است. این اعتصاب در روز سه شنبه تا به حال ارائه شده درمانگاه “غیر قابل جراحی” این گروه گفت.

سارا Dadouch در بیروت کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

سوریه ارتش کلید شهر در گذشته عمده شورشی سنگر و استحکامات از ادلب

پس از زلزله مرگبار در ترکیه به سوریه پناهنده شد و به عنوان یک قهرمان مورد ستایش قرار داد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im