ترکیه به اتحادیه اروپا: توقف نخ کشیدن برگهای توتون وامثال ما همراه مهاجر مقابله

آنکارا, ترکیه — اتحادیه اروپا باید متوقف شود “نخ کشیدن برگهای توتون وامثال ترکیه همراه” بیش از کمک کردن با میلیون ها نفر از مهاجران در قلمرو آن کشور وزیر امور خارجه گفت: روز شنبه یک روز پس از آن دو طرف توافق کردند تا به بررسی 4 ساله مقابله با هدف ناشی پناهندگان جریان به اروپا است.

امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفت: اتحادیه اروپا باید “صادقانه” مراحل برای کمک به ترکیه, مدیریت جریان مهاجران از جمله پیدا کردن راه هایی برای اطمینان از پناهندگان سوری می تواند بازگشت به خانه.

وزیر صحبت می کرد یک روز پس از رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در دیدار با مقامات اتحادیه اروپا در بروکسل با هر دو طرف موافقت خود را برای بررسی خود را تا سال 2016 در برخورد با مهاجران.

در این جلسه به نام پس از هزاران نفر از مهاجران فراوان در در مرز ترکیه با یونان پس دولت ترکیه تصمیم به باز کردن مرزهای خود به مهاجران مایل به ورود غیر قانونی به اروپا است.

برای جلوگیری از گذرگاه آتن مستقر پلیس ضد شورش و ماموران مرزی که در بسیاری از موارد با استفاده از گاز اشک آور فلش نارنجک و توپ آب. یونان می گوید که نیروهای خود را در نوبه خود جدا-گاز کشته شده توسط نیروهای ترکیه در طرف دیگر مرز.

اردوغان درخواست کرده است که اروپا و شانه بیشتر از بار مراقبت از پناهندگان سوری در ترکیه — فکر به بیش از 3.5 میلیون. ترکیه را متهم به اتحادیه اروپا از ملاقات با تعهدات خود تحت 2016 قرارداد از جمله عدم پرداخت پول وعده داده شده به ترکیه برای جلوگیری از جریان مهاجران به اروپا است.

اتحادیه اروپا اصرار دارد آن است که disbursing بودجه و متهم اردوغان از “باج” برای تکان دادن مهاجران از طریق به اروپا است.

پس از مذاکرات در بروکسل در اواخر روز دوشنبه رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: تیم به رهبری توسط Cavusoglu و سیاست خارجی اتحادیه اروپا رئیس جوزپ Borell می کار “در روز بعد برای روشن شدن اجرای این قرارداد بین ترکیه و اتحادیه اروپا می شود که برخی از ما در همان صفحه.”

“ما آماده برای یک سازنده مطالعه … ما انتظار صداقت از اتحادیه اروپا. عصر نخ کشیدن برگهای توتون وامثال ترکیه همراه است” Cavusoglu گفت: دولت اجرای Anadolu Agency.

Cavusoglu گفت: دو طرف را به سوی “به روز رسانی” ترکیه و اتحادیه اروپا در برخورد با تحولات اخیر از جمله اوضاع در سوریه و شمال غربی استان ادلب که در آن یک دولت سوریه توهین آمیز هدایت می کرده است هزاران نفر از مردم سوریه به سوی مرز با ترکیه است.

2016 توافق نیست “مورد اتحادیه اروپا به ترکیه برای حفظ پناهندگان” Cavusoglu گفت. “آن را شامل مسائل مختلف از سفر بدون روادید برای حصول اطمینان از بازگشت داوطلبانه پناهندگان.”

وزیر گفت: دو طرف را امتحان کنید به پیش نویس یک “نقشه راه” در زمان اجلاس سران اتحادیه اروپا در مارس 26.

یونانی طرف مرز در امتداد Evros رودخانه شناخته شده به عنوان Maritsa در ترکیه بود و به طور کلی آرام و جمعه و مقامات با استفاده از این آرامش برای تقویت موانع برای جلوگیری از عبور از تلاش.

تیم تقویت شد حدود 40 مناطق مرزی با سیم خاردار از جمله همراه بخش هایی از بانک ها از Evros رودخانه شناخته شده به عنوان Maritsa در ترکیه اجرا می شود که در طول بیشتر از مرز بین دو کشور.

Charis Thocharides سر از روستای Pythio گفت: ساکنان نگران بودند که موجی از مهاجران استفاده می شود که برای عبور از ترکیه به جزایر یونان را در حال حاضر شروع به عبور از طریق منطقه خود را از مرز زمین.

“این یک بیت از یک مسئله روانی,” او گفت:, و اضافه کرد که روستاییان می تواند بشنود اختلالات آینده از مرز در شب هنگامی که مقامات یونانی در تلاش بودند به عقب راندن مهاجران در تلاش برای عبور. “آنها استفاده می شود به احساس امن و در حال حاضر به طور ناگهانی آنها شروع به فکر می کنم از چیزهای مختلف است.”

مقامات یونانی گفت: آنها تا به حال ساخته شده تنها یک دستگیری در Evros مرز پنج شنبه و خنثی 473 تلاش در ورود غیر قانونی. پس از Feb. 29, 346 نفر دستگیر شده اند و بیش از 43,000 اقدام گذرگاه جلوگیری کرد.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz در یکشنبه تشکر یونان برای “انجام همه چیز را برای محافظت از مرزهای خارجی اروپا.”

“وجود دارد یک حمله در اینجا در بخشی از ترکیه” Kurz گفت: پس از مذاکرات در وین با نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis. “رئیس جمهور ترکیه اردوغان است سوء استفاده از پناهندگان است سوء استفاده از مهاجران سوء استفاده از مردم که زندگی در ترکیه در سال است که بهره برداری از درد و رنج خود را و استفاده از آنها به عنوان یک سلاح در برابر اتحادیه اروپا است. او در تلاش برای باج خواهی اروپا با این تاکتیک و قدرت اروپا را به زانو درآورد.”

Mitsotakis گفت: این بحران باید خنثی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است اشاره کرد, با این حال نشانه هایی از بهبود در یونان شرقی جزایر که در آن شده اند وجود دارد هیچ مهاجر ورود در روز های اخیر.

“من باید بگویم که من امروز بیشتر از خوش بینانه در روزهای اخیر که سازش را می توان یافت خواهد شد که متقابلا سودمند برای اتحادیه اروپا و ترکیه” Mitsotakis گفت.

اردوغان در عین حال گفت: یک گروه از روزنامه نگاران در بازگشت خود را به ترکیه که او تنظیم شده است برای دیدار با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در استانبول در 17 مارس دولتی خبرگزاری آناتولی گزارش داد. نخست وزیر بوریس جانسون نیز ممکن است حضور داشته باشد.

تحت 2016 توافق اتحادیه اروپا ارائه ترکیه تا 6 میلیارد یورو ($6.7 میلیارد دلار) برای کمک به پناهندگان سوری در آن میزبان سریع دنبال عضویت در اتحادیه اروپا و دیگر مشوق ها برای جلوگیری از اروپا محدود شدند. تعداد ورود در یونان از ترکیه به طور چشمگیری کاهش یافته و پس از این معامله اثر صورت گرفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده کوستاس Kantouris در Pythio یونان Geir Moulson در برلین و نیکلاس catherine fife در آتن یونان کمک به این گزارش.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de