ترکیه را متهم سوریه از کشته شدن پنج سرباز ترک به عنوان ادلب درگیری

Aaref Watad خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کاروان نظامی ترکیه از تانک و خودروهای زرهی از عبور از سوریه به شهر دانا در جنوب شرق ترکیه در مرز سوریه در شمال غربی استان ادلب در فوریه. 2, سال 2020 است.

استانبول — بمباران توسط نیروهای حکومت سوریه در اوایل روز دوشنبه به کشته شدن پنج سرباز ترک در سوریه و شمال غربی استان ادلب با توجه به ترکیه وزارت دفاع گفت که نیروهای خود را انجام حملات تلافی جویانه ارتش سوریه مواضع.

وزارت دفاع در بیانیه ای گفت: چهار سرباز ترک کشته شدند “سنگین توپخانه ای” انجام شده توسط دولت سوریه در روز دوشنبه. دو نفر دیگر — یک سرباز و یک غیر نظامی دفاع کارمند — بعد جان خود را از صدمات بیانیه ای گفت:.

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در صحبت با خبرنگاران در استانبول گفت: ترکیه انتقام حمله به سوریه مواضع دولت با توپخانه و حملات هوایی.

“ما مصمم به ادامه عملیات ما برای اطمینان از ایمنی کشور ما ملت ما و برادران و خواهران ما در ادلب او گفت:” مدت کوتاهی قبل از خروج در سفر به اوکراین است.

خشونت تشدید تنش میان ترکیه و سوریه که همسایه هستند اما تلخ دشمنان به مبلغ برخی از جدی ترین درگیری بین دو دولت در سال.

نیروهای وفادار به بشار اسد به دنبال یک حمله نظامی در ادلب یک استان در شمال غربی سوریه که میزبان بیش از 3 میلیون نفر از جمله ساکنان و شهروندان آواره از سایر نقاط کشور است. سوریه حمله به کشته شدن صدها غیرنظامی و باعث مهاجرت مردم آواره از شهر گرفتار در جنگ با توجه به کمک های انسان دوستانه شدند.

یک توافق آتش بس که اعلام شد در ماه گذشته بین ترکیه و روسیه که پشت اسد را دولت به سرعت فرو ریخت. سوریه اسیر Maarat shahar کلیدی شهر در استان ادلب در هفته گذشته آغاز شد و در حال پیشروی به سوی شورشیان مناطق اطراف شهر حلب.

[سوریه ارتش کلید شهر در گذشته عمده شورشی سنگر و استحکامات از ادلب]

ترکیه که مدعی نظامی مشاهده پست ها در ادلب شده است احساس خطر به عنوان آواره سوری از استان رسید و به سوی مرز ترکیه. هفته گذشته اردوغان هشدار داد که ممکن است نظامی تلافی اگر سوریه را حمله به اهداف غیر نظامی در ادلب را ادامه داد.

ترکیه وزارت دفاع پیشنهاد کرد که روز شنبه سربازان فرستاده شد به عنوان تقویت کننده به نظامی مشاهده پست و موقعیت خود شده بود “هماهنگ” با مقامات سوری, با توجه به دولتی “آناتولی”.

به ناظر حقوق بشر سوریه, گروه نظارت گفت: سربازان ترکیه کشته شدند طی تبادل آتش در نزدیکی شهر Saraqeb حدود 15 مایلی شمال Maarat shahar.

ترکیه “در پاسخ به این حمله در نوع” کشته و 30 تا 35 سربازان سوری اردوغان افزود که حملات تلافی جویانه بودند ادامه دارد. “کسانی که تست ترکیه تعیین با این بد اخلاق حملات خود را درک خواهد کرد, اشتباهات” اردوغان گفت.

سوریه رصدخانه گفت: شش نفر در سوریه کشته شدند در درگیری.

[پس از زلزله مرگبار در ترکیه به سوریه پناهنده شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان]

آخرین خشونت به نظر می رسد برخی به تست بیشتر ترکیه را پیچیده همکاری با روسیه است. رابطه مبتنی بر تقویت تجاری و روابط نظامی اما اخیرا تیره و تار به عنوان دو دولت باید حمایت طرف مخالف در درگیری, در سراسر خاورمیانه از جمله در سوریه و لیبی.

روسیه است, اسد مهمترین متحد نظامی و حمایت سوریه ادلب حمله به عنوان بخشی از مسکو فراگیر با هدف بازگرداندن سوریه به خاک کنترل دولت.

نظامی روسیه در بیانیه ای گفت که روز شنبه سربازان ترکیه در ادلب شدند, گرفتار در تیراندازی بین سوریه نظامی و نامشخص “گروه های تروریستی” پس از آنکارا موفق به اطلاع روسیه در مورد ترکیه استقرار در این منطقه است.

“ترکی واحد منتقل شدند در داخل ادلب د-تشدید تنش در منطقه در شب از بهمن 2 فوریه 3 بدون اطلاع طرف روسی و آمد در زیر آتش نیروهای دولتی سوریه به تروریست ها در غرب Saraqeb” در بیانیه ای گفت:.

روسیه همچنین به نظر می رسد به بازیگران شک در ترکیه ادعا می کنند آن را به حال انتقام این حمله را بر سربازان خود را. “هواپیما از نیروی هوایی ترکیه را نقض نمی دولت سوریه مرز; بدون حمله به سوریه’ را دارند ثبت شده است” یک نظامی روسیه در بیانیه ای گفت:.

ایزابل Khurshudyan کمک از مسکو

ادامه مطلب

سیب آبجو و لباس: محصولات ترکیه در صورت تحریم در شمال شرقی سوریه

روسیه از حمایت سوریه حمله, کشته شدن ده ها جابجا ده ها هزار نفر

سوریه و باز کردن جبهه جدید در تلاش برای خفه کردن شورشیان سنگر و استحکامات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>