Tulsa پرده مجسمه غول پیکر از ایلان ماسک را امتحان کنید و فریب تسلا به منطقه

این بی باک زل زل نگاه کردن از 75-پا بلند Elon Musk نظرسنجی اراضی اطراف Tulsa, اوکلاهما را تولسا مرکز نمایشگاه بازوی خود را در حال استراحت در بالای یک سیاه شدن روغن جرثقیل. زیادی قرمز تسلا آرم خود را پوشش می دهد تنه و سفید درخشان کمربند دست و پنجه نرم خرس نام ماشین های الکتریکی شرکت.

هیچ آقای مشک اخیر انکار از اموال مادی نیست در نتیجه عروج او به بتن و گچ خداوندی. Dystopian ساختار است که در واقع یک repainted مجسمه از سال 1960 به معنای به دادگاه مدیر عامل شرکت تسلا به باز کردن یک مرکز تولید جدید در تولسا.

این مجسمه در اصل ساخته شده و در سال 1966 و در حال حاضر ششمین بلندترین مجسمه در آمریکا است که به نام “طلایی Driller.” قبل از آقای مشک چهره نقاشی شده بر روی مجسمه موجود هیدراتاسیون و “تسلا” پیکرنگاری اضافه شد, مجسمه در نظر گرفته شده بود ادای احترام به دولت در صنعت نفت.

این شیرین کاری تبلیغاتی انجام شده توسط تسلا صاحبان اوکلاهما و پشتیبانی توسط شهردار این شهرستان GT به bynum.

تسلا صاحبان اوکلاهما بخشی از گسترده تر باشگاه از سراسر کشور تسلا صاحبان که توصیف خود را به عنوان یک “جامعه از صاحبان و علاقه مندان متعهد به evangelizing تسلا ماموریت برای سرعت بخشیدن به جهان انتقال به انرژی پایدار. اعضای باشگاه می تواند کمک به حمایت از این شرکت با حمایت از تلاش مجلس ارائه درایو تست, داوطلب, در, نشان می دهد, کمک به صاحبان آینده نگر میزبانی رویدادهای اجتماعی و عاشقانه با اشاره دوستان و خانواده به اکتشاف تسلا مالکیت برای خود.”

(AP)

آقای مشک شرکت در حال حاضر در حال جستجو برای یک محل به خانه دوم خود خودرو کارخانه تولید در ایالات متحده است. این کارخانه تولید خواهد شد مدل Y وسیله نقلیه سودمند و همچنین گیبسون-esque Cybertruck. با توجه به شرکت تلسا و آستین هر دو در آن لیست کوتاه.

در حالی که آقای مشک هنوز برای اظهار نظر در ارائه این مجسمه را در تصویر خود آقای به bynum گفت که او امیدوار است که اصلاح مجسمه در ادامه به ارائه پیام است که تولسا است خانه حق را برای تسلا.

“من فکر می کنم این است که در مورد متقاعد کردن مردم است که تولسا بهترین جا برای تسلا واقعا به این معتقدم که” او گفت: Tulsa World.

شهرستانها انجام کلاهبرداری برای مدیران اجرائی جستجو برای گسترش مکان های افزایش یافته در سال های اخیر تبدیل شدن به مدرن محراب قربانی به جز به جای سوزاندن ذبح گوسفند آنها نقاشی چهره آفریقای جنوبی متولد میلیاردر در شصت سال مجسمه.

مایا Kosoff جمع آوری یک لیست از جان گذشته مانع از شهرستانها کشیده اند در یک قطعه برای Vanity Fair. در میان آنها شهر نیویورک تبدیل هر نور در شهرستان نارنجی را امتحان کنید برای خواستگاری جف بزوس به باز کردن آمازون HQ2 در نیویورک; شهردار Frisco, Texas ارائه به معنای واقعی کلمه طرح توسعه شهر در اطراف نیازهای آمازون تسهیلات; و در واقعی ارائه و fealty – شهر Stonecrest در نزدیکی آتلانتا ارائه شده به تغییر نام خود را “آمازون” و آقای بزوس دائمی خود شهردار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>