توا Tagovailoa هنگامی که پیش نویس NFL بالا چشم انداز وارد به عنوان بزرگترین قمار

اما وقتی که می آید به فوتبال داستان خطوط یک موضوع را برج بالاتر از همه دیگران زمانی که پیش نویس شروع به آشکار شدن پنج شنبه شب که از راه دور و با انجام TV-تنها رویداد: چه خواهد شد با توا Tagovailoa?

کارفرمایی از آلاباما پس از انتظار بود به جایزه نهایی این پیش نویس است. اما قبل از Tagovailoa دچار هیپ آسیب است که برش های کوتاه خود را نهایی کالج فصل و LSU کارفرمایی جو نقب زدن ادعا Heisman جایزه همه اما حصول اطمینان از او بالا خواهد بود انتخاب Cincinnati Bengals.

که برگ میامی دلفین ها (که پنجم انتخاب کنید) لس آنجلس شارژر (با ششم انتخاب) و دیگر کارفرمایی-نیازمند تیم به تعجب در مورد Tagovailoa. او یک حق رای بالقوه کارفرمایی با بزرگترین آسیب های مربوط به علامت سوال. او و نمایندگان خود را حفظ کند که همه رفته به خوبی در خود بهبودی و خود را جراحی ترمیم مفصل ران خواهد بود خوب برای فصل آینده. اما با رمان coronavirus مربوط به محدودیت در محل در طول منجر به پیش نویس این تیم شده اند قادر به پزشکی کارکنان بررسی Tagovailoa.

“دشوار است” گفت: لایحه Polian این سالن از شهرت سابق مدیر کل لوایح بوفالو Carolina Panthers و Indianapolis Colts. “او با شکوه است استعداد. بنابراین به طور خودکار در آن موقعیت او را یک فرد شما طمع به چیزی داشتن. تحت شرایط عادی شما را به حرکت آسمان و زمین به سعی کنید او را. بنابراین شما در حال رفتن به انجام همه چیز شما می توانید به عنوان اطلاعات آنجا که شما می توانید.”

Polian گفت که او خاص است که هر تیم علاقه مند در Tagovailoa سخن گفته اند به کارکنان پزشکی در آلاباما و بررسی تمام MRI امتحانات در دسترس از کالج خود را روز اخیر و بازیابی. حتی پس از آن تیم نتوانسته اند به پزشکان خود نتیجه گیری خود را بر اساس دست اول ارزیابی پزشکی.

“برای استفاده از [تیم پزشکان’] طرز سخن گفتن آنها در حال رفتن به می گویند این مشکل به طور قطعی و بدون داشتن دست ما بر او’ ” Polian گفت: از طریق تلفن در اواخر هفته گذشته. “بنابراین من می خواهم بحث را به مالک. شما فقط بگو آن را یک قمار است.’ شما نمی توانید عبارت آن را به هر راه دیگر. “ما اصلا قطعی اثبات خود ما. و به دنبال صدمات [در] ما نمی تواند تضمین نماید او باید یک حرفه ای است.’ “

Tagovailoa نیز دچار مچ پا و آسیب های دست در آلاباما. سابق NFL اجرایی مایکل لومباردی گفت: در طول سال های اخیر قسمت از پادکست “GM مختلط” که او آگاه از حداقل یک تیم است که موفق Tagovailoa در آن فیزیکی است.

“که من به اطراف که حداقل یک تیم شکست خورده فیزیکی در Tua,” لومباردی گفت. “دیگران باید نگران حال حاضر به عنوان به خوبی. … این نه فقط او ران. … منظورم این است که او را شکننده. شما نمی توانید آن را انکار کند. … نگاه من نه دعوا ارزیابی. من گفت که آنها flunked او نه فقط ران [اما] در بسیاری از صدمات. خطر بسیار بیشتر پاداش.”

Tagovailoa قرار گرفتند پزشکی مجددا مارس 2 در نشویل که در آن او خود را قبل از پیش نویس آموزش تحت نظارت سابق NFL quarterback ترنت Dilfer و نتایج مثبت بودند و نمایندگان او گفت: رسانه ها. را مجددا بنا انجام شده توسط یک تیم پزشک برای تنسی تیتان. یک هفته بعد Tagovailoa در اطراف نقل مکان کرد و می اندازد در طول موقت pro روز, تصویری که فرستاده شد به تیم NFL.

“روند نوتوانی شده است سخت کار کردن” Tagovailoa گفت: در NFL ترکیب در ماه فوریه است. “اما این چیزی است که جدید به من. من در برخورد با آسیب دست و چپ مچ پا و مچ پا راست من. من مرتب کردن بر اساس دانم چه به انتظار رفتن را از طریق این فرایند است.”

بنابراین در حال حاضر دلفین ها و شارژر و سایر تیم ها باید تصمیم گیری کنند.

“[Tagovailoa را] آسیب نگرانی واقعی و مشروع پس از عبور از در او است نه لزوما اشتباه” جو بنر سابق فیلادلفیا ایگلز و کلیولند براونز اجرایی نوشت: هفته گذشته در توییتر “اما اجازه دهید اشتباه نیست بیشتر بازیکن با استعداد که ممکن است برداشت بالاتر است.”

اورگان کارفرمایی جاستین هربرت ارائه یک جایگزین در اوایل پیش نویس برای هر تیم است که ممکن است با احتیاط از مصرف Tagovailoa. شده است وجود دارد و حدس و گمان به تازگی که Tagovailoa می تواند رنج می برند پیش نویس یک شب نازل شدن بیرون از 10. وجود دارد نیز بحث شده است که برخی از تیم ها ترجیح می دهند هربرت به Tagovailoa حتی بدون در نظر گرفتن مسائل آسیب به حساب آورد. نه هر کس است که با خرید آن است.

“اجازه دهید روشن” بنر نوشت. “اگر هربرت می شود برداشت بیش از توا به نظر من این تنها در مورد آسیب است. به من توا خیلی بهتر است بر روی نوار. بهتر احساس دقیق تر و بهتر حرکت در جیب.”

Polian به یاد می آورد که متفاوت دلفین, رژیم, با, آلاباما, مربی, نیک سابان سپس در NFL به عنوان میامی مربی گذشت تا Drew Brees در رایگان آژانس انتخاب Daunte culpepper در عوض بر اساس نگرانی در مورد Brees شانه. Culpepper در طول انجامید یکی فراموش شدنی فصل میامی و Saban بازگشت به کالج صفوف. Brees از بهبود آسیب دیدگی خود را به پیروزی در سوپر باول و پست Hall of Fame-شایسته عبور شماره پرستاران نیواورلئان.

“من شخصا فکر می کنم این تاپیک یک جدایی بین توا و هربرت و جدایی بین هربرت و بقیه بسته” Polian گفت. “اگر شما فکر می کنم آن را نزدیک این امر می تواند امن تر برای رفتن با هربرت. اما به نظر من توا بسیار برجسته و چشم انداز. شما باید برای تحقق بخشیدن به آن را یک قمار و مالک مایل به می گویند: “من مایل به قمار است. من مایل به رول تاس.’ همه چیز به دنبال, اما شما نمی توانید انکار است که آن را یک قمار است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de