توا Tagovailoa دارای virtual pro روز را ارسال فیلم به تیم NFL

این تمرین یک ساعت به طول انجامید با 55 اسکریپت می اندازد و دیگری 20 در چه Dilfer به عنوان یک توصیف “پویا تنظیم کنید.”

Tagovailoa که در نظر گرفته شده است یکی از این پیش نویس را بالا دو quarterbacks است به عنوان چیزی از یک رمز و راز است چرا که او صرف بیشتر از چهار ماه گذشته دوره نقاهت بعد از یک دررفتگی مفصل ران رنج می برد Nov. 16 در یک بازی در می سی سی پی امور خارجه. پزشکان پاک Tagovailoa به اجرا و شروع فعالیت های فوتبال آوریل 9 و Dilfer بارها و بارها گفته Tagovailoa سالم است.

Dilfer توصیف روز پنج شنبه در این جلسه به عنوان یک “مضمون pro روز” ساخته شده و تمرین برای نشان دادن چهار عنصر از Tagovailoa بازی: کشش و حرکت و قدرت و دقت است.

“ما می خواهیم به او نشان دهد زندگی می کنند خام محیط زیست” Dilfer گفت.

چرا که بسیاری از پارک ها و زمینه ها بسته به دلیل اجتماعی فاصله محدودیت Dilfer برگزار pro روز در بدنسازی جلوگیری از Tagovailoa از نمایشگاه برخی از عمیق تر می اندازد او احتمالا ساخته شده در به طور منظم pro روز. Tagovailoa نمایندگان گفت که وجود دارد کمتر از 10 نفر در حال حاضر به رعایت محلی اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

گزارش ها در روزهای اخیر نشان می دهد تیم ها به طور فزاینده ای با احتیاط از چیدن Tagovailoa زیرا او پاک شده است تنها به تازگی و محدودیت های مسافرتی نگه داشتن آنها را از بررسی او خود به خود. سابق NFL اجرایی مایکل لومباردی گفت: در زدن روزانه پادکست که Tagovailoa تا به حال موفق فیزیکی با حداقل یک تیم است. Tagovailoa تحت چند روز از امتحانات فیزیکی در فوریه NFL سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im