تازه ساخته شده بخش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باارزش مرز دیوار کاهش یافته است به مکزیک پس از تسلیم شدن به gusts کمتر از 40 مایل در ساعت.

30-پا بلند پانل های فولاد فرود بر روی درختان در مخیکالی روز چهارشنبه در سراسر مرز از شهر کالیفرنیا از کالکزیکو.

“خوشبختانه مقامات مکزیکی به سرعت پاسخ داد و قادر به منحرف کردن ترافیک از نزدیکی خیابان” ما گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) عامل کارلوس Pitones گفت: LA بار. هیچ کس اعتقاد بر این است مجروح شده اند.

ساخت آمریکا و مکزیک, مرز, دیوار یکی از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن کلیدی در انتخابات وعده داده و در عین حال در ماه نوامبر دولت او مجبور شد اعتراف کند که تنها 78 کیلومتر ساخته شده است که همه آن را صرفا جایگزین های موجود و یا شکسته موانع.

این منطقه از فروپاشی گزارش شده است که بخشی از این تلاش برای بهبود موجود بخش از دیوار و آقای Pitones گفت: سقوط بخش شده بود به تازگی در بتن که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است درمان می شود.

“ما سپاسگزار هیچ صدمه به اموال و یا صدمات” آقای Pitones گفت:, و اضافه کرد که ما مرز عوامل مشغول به کار بودند برای بازیابی پانل از مکزیک و دوباره راست آنها. “CBP کار خواهد کرد با ساخت و ساز, پیمانکار برای کاهش تاثیر بادهای به عنوان ساخت و ساز همچنان ادامه دارد.”

سرعت باد در این منطقه در زمان سقوط به بالا از 33mph با gusts از 39mph با توجه به ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا.

با وجود سه سال از پیشرفت آهسته Mr تهمت متعهد شده است برای ساخت 450 کیلومتر تا سال 2021 به احتمال زیاد در تلاش برای افزایش انتخاباتی خود شانس بعد از این سال.

و همچنین مواجهه سیاسی و چالش های قانونی تهمت و دولت مجبور شده است برای غلبه بر موانع فیزیکی تشکیل پرونده سه دعاوی به سمت نزدیک 2019 به عنوان بخشی از تلاش برای به دست گرفتن شهروندان آمریکا اموال.

وزارت دادگستری اعلام کرده است که آماده سازی برای فایل بیشتر پرونده های حقوقی این اثر, آسوشیتد پرس در گزارش ماه نوامبر.

آقای ترامپ نیز به دنبال به دست گرفتن بودجه از چندین ادارات دولتی که به تازگی شامل $7.2 میلیارد دلار (£5.5 میلیارد دلار) از پنتاگون با توجه به The واشنگتن پستکه کاغذ محاسبه به ارمغان می آورد کل اختصاص داده شده به این پروژه تا کنون به $18.4 میلیارد دلار (£14.2 میلیارد دلار).

در حالی که آقای ترامپ اغلب ادعا دیوار “نمی تواند صعود” ویروسی فیلم نشان داده چند نفر نوردی موجود بخشی از هزینه موانع و به مقیاس کپی با سهولت نسبی.

رئیس جمهور ایالات متحده در ماه نوامبر ادعا کرد او آشنا نبود با واشنگتن پست گزارش نشان می دهد قاچاقچیان موفق شده بود در برش از طریق بخش از دیوار خود را با استفاده از روزمره خانگی ابزار قدرت است.

“من شنیده ام که. ما بسیار قدرتمند دیوار” آقای ترامپ گفت. “اما مهم نیست که چقدر قدرتمند شما می توانید از طریق هر چیزی در همه انصاف. اما ما بسیاری از مردم به تماشای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net