به انجمن خوش آمدید SOTU, 2020 با نام تجاری جدید gameshow! آن را مانند اپرا یا الن به جز ستاره راست است سفید و بسیاری از برندگان واقعی خواهد بود بیش از حد! ما واقعا بزرگ نشان می دهد برای شما برنامه ریزی شده امشب مردمی! شما نمی خواهد باور جوایز این فتنه یو پی اس و فراز زندگی! شما را به خنده و گریه میکنن! بهترین ها هنوز در راه اند!

بود که احساس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی امشب تحویل داده شده به عنوان آن را در این دنیای جدید که در آن آن را کاملا عادی برای یک رئیس جمهور به ایستادن و اعلام اتحادیه “قوی تر از همیشه قبل از” 24 ساعت قبل از او چهره یک استیضاح رای در سنا است. بیاید و نارنجی در یک کراوات قرمز و معاون رئیس جمهور که به بسیاری ایستاده ovations در طول بیش از حد طولانی سخنرانی که او به تصور jack-in-the-box طراحی شده توسط sycophancy. بیایید و ببینید ثروتمند محافظه کار مردان در گران مناسب پرش از صندلی خود را به تحسین برای “یقه آبی بوم”. تماشای دوباره آنها به عنوان boo “دولت قبلی” در حالی که مجلس با پوشیدن همان پین او با استفاده از طول خانه را استیضاح در کت و شلوار سفید کت حرکت سر او را پس از او دست رد رییس جمهور است.

بیا و تماشای یک وعده به “بان کی مون اواخر دوره سقط جنین” اعلام کرد دقیقه پس از رهبر جهان آزاد طلبانه معرفی پر از اشک مادر یک کودک متولد شده در 21 هفته بارداری. بیا و تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شخصی اعتبار برای اختراع gentrification زمانی که او ادعا می کند که “افراد ثروتمند در حال ریختن پول به فقیر محله” در “اولین بار این جوامع دیده می شود چیزی مثل این”. بیا و تماشای یک میلیاردر برف ریزه با یک قربانی پیچیده و مینیاتوری پرچم آمریکا ادعا می کنند که “برای سال های بسیاری از ما ناعادلانه رفتار در تجارت” به دلیل “چین را به سرقت گسترده در امریکا شغل” است که آنها “دور شدن با سال پس از سال دهه پس از دهه”. واقعا آن را به دیده می شود به باور.

اگر شما فکر می کنم آن را بدبینانه و بی پروا برای رئیس جمهور را به یک مادر و دختر جوان خود را به یک دولت از آدرس اتحادیه برای نشان دادن چگونگی دموکرات ظاهرا شکست در دولت خود را پس از آن خوب است. اما حداقل صبر کنید تا زمانی که نهایی آشکار — که در آن رئیس جمهور می گوید: “امشب ما می توانیم به طور انحصاری آشکار شما خواهد بود رفتن به مدرسه از انتخاب شما!” به اشتباه هشت ساله که در حال انتظار برای یک بورس تحصیلی در فیلادلفیا. هیچ چیز ضربان تماشای آن بی دست و پا, لحظه بی دست و پا بازی کردن. هیچ چیز در تمام.

یا آن را ؟ صبر کنید چون بیشتر وجود دارد. وجود یک خانواده جوان — یک مادر به نام امی و دو فرزند او — معرفی به کف چون شوهرش در حال حاضر در به کارگیری است. رئیس جمهور فقط می خواهد برای تشکر از او برای این که بخشی از یک خانواده نظامی است که باعث می شود فداکاری از طرف امریکا. در واقع او نمی کند و فقط می خواهم برای تشکر از او. او می خواهد اعلام کند که “ما باید شوهر خود را حق در اینجا و ما او را از آوردن!” امی دو بچه های کوچک در کف زدن و خواهان unironically شعار “ایالات متحده آمریکا, ایالات متحده!” نگاه حیرت زده به عنوان پدر خود را به نظر می رسد ، پسر کوچک دهان “پدر?” بله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت کرده است که این جایزه به آنها تحویل داده و در مقابل دوربین. او خواهد شد پرداخت هزینه برای سال درمان این خواهد شد به احتمال زیاد ضروری? چه کسی مراقبت کنید؟! ایالات متحده آمریکا ایالات متحده آمریکا!

پس از آن وجود دارد که البته اشاره از فضا نیروی وعده برای قرار دادن اولین زن در ماه; ادعا می کند که “بر خلاف بسیاری از قبل از من حفظ من وعده”; “درست و واقعی رئیس جمهور ونزوئلا خوان Guaido” مجبور به ایستادن و تشویق برای یک مدت طولانی و ناراحت کننده چند دقیقه به ناروا می segue به بیهوده گویی در مورد چگونه “سوسیالیسم از بین می برد کشورها” و دموکرات سوسیالیست که به دور مراقبت های بهداشتی خود را. هر کس می تواند یک بازیکن در مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین: یک تبعید ونزوئلا سیاستمدار دو سال قبل از موعد مقرر متولد برت Kavanaugh, Rush Limbaugh, کسانی که “بیگانه غیر قانونی جنایتکاران” که فقط نگه داشتن مردم تیراندازی شکارچی بایدن. همه Trumpworld یک مرحله و همه مردان و زنان صرفا بازیکنان (به جز زنان در هشت ماه بارداری با جنین مرده در رحم خود. اما کسی که مراقبت در مورد آنها؟!)

و او نمی خواهد اجازه دهید شما را بدون بازی برخی از greatest hits ، دیوار است! (‘ما در حال حاضر تکمیل بیش از 100 مایل و بیش از 500 مایل تکمیل شده در مقدار بسیار کوتاه از زمان تا سال آینده ما خواهد شد که 500 مایل تکمیل” برای اطلاعات شما. که خلاق ریاضی.) فضا زور رفتن را به کودک شما یک فضانورد! “بهترین ها هنوز در راه اند”! نانسی پلوسی دست از درمان ویژه ای در پایان: امضا تکه تکه تکه از سخنرانی های ساخته شده توسط 45 رئیس جمهور به ایالات متحده امریکا است.

SOTU هرگز ناامید با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در راس و این واقعا یک سپر edition. شما می توانید بخندید; شما گریه خواهد کرد. شما بیشتر گریه. اما اشک های خود را استفاده می شود به قدرت بزرگ فرصت های جدید برای نفت و گاز کارگران! و شما را وادار به نگه داشتن خود را در آسیا طرح بهداشت و درمان! کمی لبخند چرا شما ؟ “ایالات متحده است که در آن تمام عمل است!” و نباید این تعداد برای چیزی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de