مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی نمیتواند توضیح دهد که چگونه پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی در میشیگان شد ‘انجام می شود به طور غیر قانونی’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا سخنگوی قادر به توضیح دهید که چگونه میشیگان مقامات ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی برای ساکنان خود را “انجام شد به طور غیر قانونی” به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او نیز تهدید به خودداری فدرال دلار کمک برای کلید 2020 میدان نبرد دولت است.

رئیس جمهور صبح روز چهارشنبه tweet به پان میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون در حالی که همچنین – دروغ – رقیب رای غیابی فرستاده شده بود به 7.7 میلیون رای دهندگان در این ایالت که آقای ترامپ نیاز به نگه داشتن در ستون خود برای پیروزی در دور دوم.

“Breaking: میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر جلوتر از مقدماتی و کلی انتخابات” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

فقط این چیزی نیست که ساکنان وجود دارد رو در پست الکترونیکی.

آنها به جای ارسال برنامه های کاربردی برای پست الکترونیکی-در برگه های رای. آقای ترامپ, ساعت بعد, حذف صدای جیر جیر اصلی شده و یکی از جدید حاکی از ساکنان میشیگان فرستاده شدند برنامه های کاربردی – اما او گیر کرده با تهدید به خودداری فدرال دلار است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: رئیس جمهور جیر بود “به معنای هشدار” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و راسل Vought خود بودجه رئیس که هر گونه تقلب انتخابات باعث می شود او را به سعی کنید خودداری از کمک پول.

اما Ms McEnany که وکیل است قادر به توصیف آنچه در قوانین رئیس جمهور بود وی از سوی مامورین شکسته شد.

او با ذکر یک مطالعه به رهبری رئیس جمهور سابق جیمی کارتر (از حزب دموکرات) و وزیر امور خارجه سابق جیمز بیکر (جمهوری خواه) که اعلام پست الکترونیکی-در رای گیری “می تواند” spawn رای گیری تقلب شده است.

Ms McEnany نیز کاهش یافته است به وضوح دولت چه نوع فدرال دلار Mr مغلوب ساختن پیشی جستن است به فکر مسدود کردن اگر او تصمیم می گیرد میشیگان است و اشتباه در آن پست الکترونیکی-در برگه های رای تلاش.

آقای ترامپ تحت تقریبا فوری نقد بعد از ارسال اولیه جیر جیر.

دانیل گلدمن بود که در آمریکا’ مشاور سرب در طول استیضاح درخواست از رئیس جمهور اشاره کرد “که رئیس جمهور اقدام به اخاذی از کشورها پیش بینی شده” در آن شد.

“در واقع این یک فرضی” سناریو گذاشته به شاهد بود که “طراحی شده برای نشان دادن چقدر پوچ خواهد بود که” با توجه به آقای Goldman. “پوچ است و متاسفانه تبدیل به واقعیت است.”

استیو Vladeck از دانشگاه تگزاس مدرسه قانون گفت: “قانون فدرال باعث می شود آن را یک جرم به نگه کردن تا تخصیص بودجه به منظور دخالت افراد ورزش از حق خود برای رای دادن:”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im