تهمت های اخیر تجارت حرکت می کند نشان می دهد رویکرد خصمانه فقط آغاز شده

در کاخ سفید مراسم و خشن تجمعات انتخاباتی رئیس جمهور تهمت جشن یک جفت “امریکا اول” معاملات تجاری او می گوید به پایان خواهد رسید ناعادلانه درمان کارگران آمریکایی.

“بر خلاف بسیاری از کسانی که قبل از من حفظ من وعده داده است. ما ما شغل او گفت:” در طول دولت از آدرس اتحادیه در فوریه. 4 با اشاره به جدید معاملات تجاری با کانادا و چین و مکزیک است. “. . . استراتژی ما کار کرده است.”

جدید معاملات بازنویسی قوانین تجارت که تهمت می گوید بودند مسئول “فاجعه” که زده آمریکا تولید بیش از گذشته ربع قرن. هنوز با تعرفه های این ماه در هواپیماهای اروپایی و محصولات از جمله فولاد و آلومینیوم در خودرو ضربه گیر روشن است که با مشخصات بالا توافق کامل نیست رئیس جمهور برنامه ریزی تعمیرات اساسی ایالات متحده آمریکا روابط تجاری است.

در واقع آنها فقط شروع است.

حتی به عنوان برگ برنده جشن سخت موفق به کسب سود در مذاکرات با این کشور بزرگترین شرکای تجاری او گذاشته و زمینه را برای اطلاعات بیشتر و تعرفه ها و چالش های بیشتری را برای مدت طولانی تجارت هنجارها و بیشتر اختلال تجاری جهانی جریان در ماه های آینده.

“در بسیاری هنوز هم آمده است. من فکر می کنم آنها باور دارند که آنها باید یک راهکار است که کار می کند” گفت: Michael هوشمند مدیر عامل در راک کریک جهانی مشاوران. “شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد چگونه اعتماد به نفس تهمت است پس از تبرئه در استیضاح. اگر شما به طور خاص در تجارت لجر او احساس می کند او را در مسیر حق است.”

[تهمت علائم جزئی اقتصادی مقابله با چین تماس پیمان تجارت یک “گام مهم’]

در چهار هفته گذشته رئیس جمهور خود را گسترش مارس 2018 فولاد و آلومینیوم تعرفه برای پوشش محصولات ساخته شده از این مواد ضمنی اذعان است که رویکرد اصلی خود را برای مهار سیل وارداتی فلزات صنعتی کار کرده بود.

او مجاز به وزارت بازرگانی برای آغاز اعمال تعرفه های ایالات متحده و شرکای تجاری است که گفته می شود با استفاده از ارزهای کم ارزش به حمایت مالی از صادرات خود را. و او در نظر گرفته خروج ایالات متحده از یک توافق جهانی در دولت تهیه نگران کننده خارجی داشت.

این اقدامات به عنوان برگ برنده sparred با آینده تجارت جنگ هدف اتحادیه اروپا دیرین آمریکا متحد او می گوید: رفتار آمریکا کسب و کار و حتی بدتر از چین می کند و mulled اضافی معاملات با هند و کنیا و انگلستان است. در فوریه. 14 تهمت اخراج یک شات جدید در حال اجرا اختلاف در مورد اروپا یارانه برای ساز هواپیما, ایرباس, افزایش 10 درصدی تعرفه در اروپا هواپیما به 15 درصد است.

رابرت E. Lighthizer خود رئیس تجارت, مذاکره, صدور 174 صفحه گزارش انفجار سازمان تجارت جهانی استیناف بدن برای “مزمن” نقض قوانین خاص خود را دارد و تضعیف آمریکا حقوق. مقامات دولت نیز با توجه به پیشانی حمله به سازمان تجارت جهانی محدودیت در تعرفه ها است که ایالات متحده می تواند به کشورهای دیگر.

[آمریکایی ها هنوز تقسیم بر مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر اما یک اقتصاد قوی است که افزایش محبوبیت خود امتیاز پست-ABC می یابد نظرسنجی]

سراسیمگی از فعالیت های است که شواهدی وجود دارد که با وجود دو سال از شدید چانه زنی با کشورهای متعدد و شلاق زدن القا تعرفه تهدید رئیس جمهور هنوز هم طولانی to-do list در تجارت است.

“قبل از انتخابات آن را احتمالا ترکیبی از تکان دهنده گلدان و ادعا اعتباری” گفت: دین Pinkert ارشد مشاوره در هیوز هوبارد و نی و کمیسر سابق با کمیسیون تجارت بین المللی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود باقی می ماند مصمم به upend الگوهای تجارت جهانی که بوجود آمده پس از سقوط دیوار برلین. در یک Feb. 6 سخنرانی در لندن, تجارت, وزیر ویلبر راس شکایت کرده است که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اداری, جهانی شدن بود “و بعد فورا رفت واز خارج از کنترل” با استناد به عنوان مثال این واقعیت است که “در آن طول می کشد 200 کنندگان در 43 کشور در شش قاره به یک آی فون است.”

ایجاد توازن تجارت جهانی به طوری که در ایالات متحده تولید بیشتر و کشورهایی مانند آلمان مصرف بیشتر باقی می ماند هدف برای یک رئیس جمهور که در نظر مزمن در ایالات متحده کالا کسری تجاری نشانه ای از ضعف اقتصادی.

صحبت کردن در آکسفورد انگلستان راس پیشنهاد کرد که دیجیتال جدید تولید فن آوری های مرتبط با “چهارم انقلاب صنعتی” می تواند توزیع و تولید کالا مانند پارچه و پوشاک به دور از کشورهای در حال توسعه به کسانی که با اقتصادهای پیشرفته مانند ایالات متحده است.

کسانی که صنایع ایالات متحده بوده است در دراز مدت کاهش به عنوان دستمزد پایین رقبای خارجی gobbled سهم بازار.

رئيس جمهور در تمدید فعالیت این بدان معنی است که کسب و کار جامعه امید برای پایان دادن به تجارت مربوط به عدم قطعیت نا امید خواهد شد. در هفت کشور, بررسی 1,770 مدیران برای محصولی از گروه مستقر در لندن, حرفه ای, خدمات, شرکت 39 درصد گفت: “جنگ تجاری” شد و خود را در نگرانی های کلیدی این سال است. که بالاترین رقم هر موضوع را دریافت کرده است.

“شما دیگر نمی توانید فرض نسبتا خوش خیم تجارت جهانی رژیم است. شما باید به عامل در تعرفه ها گفت:” علامت گذاری ویل محصولی از جهانی اجرایی. “آنها می توان تغییر بسیار به سرعت. که فقط واقعیت جدید است.”

مسائل تجاری انتظار می رود که در مرکز جمهور انتخاب مجدد تلاش و این ماه دولت از آدرس اتحادیه پیش نمایش خود را تم مرکزی.

“تجارت ناعادلانه است که شاید بزرگترین دلیلی که من تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور گفت:” یک جلسه مشترک کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و مذاکرات تجاری نشان دهنده شکستن نوک تیز با اجماع دو حزبی از چند دهه گذشته. او ترجیح مذاکره با آمریکا و شرکای تجاری در یک زمان و نه در گروه های بزرگتر. برای به دست آوردن اهرم در این گفتگو او به اختیار داشت تعرفه ها به یک درجه بیشتر از هر رئیس جمهور ایالات متحده از سال 1930.

مغلوب ساختن پیشی جستن که فریم های خود را به عنوان سیاست های طراحی شده به نفع کارگران به جای “نخبگان مالی” شد پاداش با اتحادیه کارگری برای حمایت از ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) خود را جایگزینی برای توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی.

هواداران خود احساس توجیه و نه تنها با دستاوردهای خود را در میز مذاکره. اقتصاد ایالات متحده است که در آن 11-سال متوالی رشد آن طولانی ترین جمله اجرا و نرخ بیکاری نزدیک به نیم قرن پایین.

“او تا به حال یک نظریه ما را بیشتر اهرم با استفاده از تعرفه ها. او به اجرا در تئوری و حق با او بود گفت:” استفان Vaughn سابق مشاور عمومی دفتر نماینده تجاری ایالات متحده. او گفت: “ما می تواند این کار را انجام و آن را نمی خواهد که به طور چشمگیری اثر مضر در اقتصاد ایالات متحده و حق با او بود در مورد آن است.”

راس در هفته گذشته سخنرانی گفت: رئیس جمهور تعرفه تهدید شد مسئول چین و USMCA موافقت نامه و همچنین کوچکتر معاملات با ژاپن و کره جنوبی. در عین حال به جای خدمت به عنوان فقط یک موقت ابزار مذاکره و اکثریت قریب به اتفاق این تعرفه ها نسبت ناروا اعمال شده بر محصولات چینی در محل باقی می ماند.

راس نیز به نام $887 میلیارد دلار کسری بودجه بین ارزش صادرات آمریکا و بزرگتر از مجموع کالاهای وارداتی به ایالات متحده در سال 2018 “غیر قابل تحمل.” (او قبل از دولت منتشر شد به روز رسانی آمار و ارقام نشان دادن شکاف به حال کمی تنگ در 2019 به $852 میلیارد.)

ایالات متحده اجرا می شود از جمله تجارت کسری با 97 کشور جهان اگر چه تنها چین و ژاپن و مکزیک و ویتنام و اتحادیه اروپا حساب برای 92 درصد از کل است.

هنوز هم رئیس جمهور آینده تجارت ابتکارات ممکن است حتی مقابله با موانع سخت تر. او Jan. 24 تصمیم به گسترش تعرفه ها به پایین دست محصولات ساخته شده از فولاد و آلومینیوم در حال حاضر کشیده شده یک چالش قانونی از آمریکا وارد کننده غیر منتظره روبرو میلیون دلاری واردات tab.

در یک Feb. 4 شکایت به آمریکا دادگاه بین المللی تجارت PrimeSource ساختمان محصولات ایروینگ Tex., استدلال کرد که رئیس جمهور گسترش فولاد و آلومینیوم تعرفه بود “غیر قانونی و خلاف قانون اساسی” است و باید مسدود شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمل آمد 638 روز پس از اقتدار خود را به انجام این کار تمام شده با توجه به این شرکت شکایت. توزیع کننده مصالح ساختمانی گفت: وزارت بازرگانی نیز تا به حال به قانون نمی دادن اطلاع از تعرفه های جدید یا برگزاری یک جلسه عمومی در این زمینه است.

قاضی Timothy C. Stanceu هفته گذشته محروم ایالات متحده مقامات گمرک از تحمیل وظایف جدید در PrimeSource پس از شرکت و دولت موافقت کرد که به طور موقت آتش بس در حالی که چالش قانونی درآمد حاصل.

شلوغ تقویم به معنی رئیس جمهور همچنین بعید است که برای پیشرفت در عمده موافقت نامه های جدید. اجرای “فاز یک” چین معامله از جمله وعده داده شده چینی خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات را اشغال آمریکا و مذاکره کنندگان چینی برای ماه می باشد. که سرعت پیشرفت به سمت یک ثانیه بلند پروازانه تر معامله که رئیس جمهور اذعان کرده است ممکن است به تاخیر افتاد تا پس از انتخابات ماه نوامبر.

“چین چیزی است که احتمالا در انتظار نگه داشته تا پس از انتخابات تا زمانی که چینی ها به دنبال از طریق در کشاورزی خرید تعهدات. که مهم است برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی گفت:” وارن H. Maruyama یک شریک در Hogan Lovells و سابق USTR مشاور عمومی.

همچنین مذاکرات اولیه با اتحادیه اروپا پیشرفته در سرعت خنک و اکثر تحلیلگران پیش بینی می کنند تنها بخشی از معامله در صورتی که قبل از ماه نوامبر است. رئیس جمهور شکایت کرده در مورد موانع به آمریکا خودرو و کالا.

“اروپا شده است درمان ما بسیار بد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تقریبا سه ده استانداران در کاخ سفید در فوریه. 10. “. . . آنها باید موانع که باور نکردنی است.”

با کمتر از نه ماه تا روز انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا خودداری از تحمیل قابل توجهی در تعرفه ها است که می تواند آسیب اقتصاد چند تحلیلگران گفت. این بدان معناست که خود را بارها تکرار شده و تهدید به اعمال تعرفه های وارداتی اروپایی خودرو بعید است انجام شود.

اما حتی به عنوان رئیس جمهور سیاهی تجارت خود را ضبط برخی از تحلیلگران گفت که او در معرض خطر است.

“انتقاد مرکز خواهد شد در غیر قابل پیش بینی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست تجارت گفت:” میریام Sapiro معاون رئیس سرد Verbinnen & Co., ارتباطات شرکت سابق و معاون نماینده تجاری ایالات متحده. “این باعث می شود آن را بسیار سخت برای آمریکا کسب و کار را به سرمایه گذاری زمانی که آن را روشن است که بخش یا کشور یا منطقه رئیس جمهور ممکن است انتخاب کنید برای تنبیه بعدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>