این بانک آلمانی بارها اجرا گرفتار قوانین فدرال و ایالتی و دخیل در طرح های پول شویی. همچنین در مرکز نبرد بین تهمت و دولت آمریکا بیش از آزادی از رئیس جمهور سوابق مالی. این بانک نقش مهمی در مغلوب ساختن پیشی جستن املاک و مستغلات کسب و کار, وام او بیش از $360 میلیون از سال 2012.

هنگامی که او در زمان کار در ثانیه در سال 2017 کلیتون به توافق recuse خود را از موارد مربوط به دویچه بانک و دیگر مشتریان او قبلا نشان داده برای دو سال. در حالی که در سالیوان و کرامول او توصیه کرده است گلدمن ساکس و بانک Barclays Capital در میان بسیاری دیگر.

ایالات متحده دادستان کل William P. بار اعلام کرد جمعه شب که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به معرفی کلیتون به جای منهتن آمریکا وکیل جفری برمن که نظارت تعدادی از تحقیقات مربوط به رئیس جمهور و مبارزات سیاسی. اما چند ساعت بعد برمن گفت که او نه استعفا و صبح روز شنبه نشان داد تا کار کند.

نبرد برای کنترل از دفتر تشدید شنبه هنگامی که بار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده بود برمن. “همانطور که ما در مورد من می خواهم این فرصت را به را انتخاب کنید و برجسته نیویورک وکیل جی کلیتون برای معرفی به عنوان ایالات متحده وکیل” Barr گفت: در نامه ای به برمن.

کلیتون رو یک مبارزه سخت به پیروزی در سنا تایید. رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-NY) در حال حاضر به نام کلیتون به رها کردن. “جی کلیتون می تواند اجازه می دهد خود را برای استفاده در بی پروایی نشان دادن مغلوب ساختن پیشی جستن-Barr طرح به دخالت در تحقیقات ایالات متحده وکیل برای SDNY یا او می تواند ایستادن به این فساد برداشت و نام خود را از در نظر گرفتن و ذخیره خود را از شهرت یک شبه خراب کردن” شومر گفت در توییتر.

شومر نیز نامیده می شود در وزارت دادگستری بازرس کل به عنوان به خوبی به عنوان آن دفتر از مسئولیت حرفه ای برای تحقیق و چرا از مغلوب ساختن پیشی جستن و بر اخراج برمن.

در همین حال رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی O. گراهام (R-SC) روز شنبه گفت که او نمی توانست حرکت رو به جلو در تایید جلسات برای کلیتون مگر اینکه وقت است که پشتیبانی شده توسط نیویورک آمریکا دو سناتور شومر و سناتور. کریستن جیلیبرند (D-NY).

کلیتون گفت: در یک یادداشت به SEC کارکنان فقط بعد از نیمه شب روز شنبه که او خواهد ماند “کاملا متعهد” به شغل فعلی خود به عنوان SEC رئیس تا به حال تایید شده است. “این یک افتخار بزرگ در نظر گرفته شود برای این موقعیت” کلیتون گفت.

کلیتون شده است به طور گسترده ای انتظار می رود برای جلوگیری از پس از انتخابات ماه نوامبر. اما اعلام این خبر شگفت زده کرد حتی کسانی که نزدیک به او را در ثانيه به گفته یک مقام ارشد آژانس رسمی که کاهش یافته است به نام به آزادانه صحبت می کنند.

یک دادگستری, رسمی, زبان, در خواست نامش فاش نشود با توجه به وضعیت نوسانات گفت: نوشته است که این تغییر به وجود آمد به دلیل کلیتون بود در حال آماده شدن برای ترک ثانیه بعد از این سال و نیز ابراز علاقه در نیویورک دادستان ،

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد او را به SEC کلیتون یک شریک طولانی مدت با شرکت حقوقی سالیوان و کرامول هرگز برگزار موقعیت دولت. او به نمایندگی از برخی از بزرگترین نامها در وال استریت از جمله گلدمن ساکس و لایحه Ackman از Pershing سرمایه است.

در طول بیش از سه سال در ثانیه کلیتون گفت: او می خواست آژانس برای تمرکز بر حمایت از سرمایه گذاران خرده فروشی و کاهش مقررات ساخته شده است که آن را دشوار برای شرکت های عمومی. “من فکر می کنم که جی کلیتون انجام داده است یک کار خوب در حال اجرا آژانس و ساخت قطار در زمان اجرا” گفت: James فرشته, دانشیار در جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار که مورد مطالعه بازارهای مالی و بورس. “بسیاری از آنچه انجام شده است در طول ریاست خود را شده است مسائل فنی که مورد نیاز بود.”

اما طرفداران مصرف کننده باید گفت: برخی از سیاست های خود را تضعیف کرده اند SEC. کمیسیون ساخته شده است آن را آسان تر برای شرکت ها برای جمع آوری پول بدون سنتی نظارت و تصویب ضعیف و حفاظت مصرف کنندگان کار با کارگزاران آنها می گویند. کلیتون را تصدی خواهد شد شناخته شده برای “کاهش هر دو دامنه و اثربخشی SEC مقررات” گفت: Marcus استنلی سیاست مدیر در آمریکایی ها برای اصلاحات مالی یک گروه مدافع.

SEC نمی گرداند ایمیل به دنبال نظر کلیتون در مورد نامزدی را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات