مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ تأکید بحران در سیاست جهانی

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را چشمگیر اعلام این هفته که او را به توقف بودجه بحرانی که در وسط این بیماری همه گیر است که اثبات منفور. آن قرار می دهد و او را در تقابل با خود دولت و مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت امور خارجه — سازمان های عمده که تشخیص اهمیت حمایت و موثر بر این که در یک زمان مشترک بحران است. و آن تأکید و در عین حال دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن امادگی برای تنبیه و یا تضعیف چند جانبه بین المللی و حتی زمانی که معلوم نیست چه ایالات متحده سود از جمله اختلال.

که منظور شد و در حال حاضر چیز ساییده شده هفت دهه پس از آن پدید آمده از خاکستر جنگ جهانی دوم یک فرایند شتاب صعود illiberal عوامفریبی سیاسی در برخی از عمده جهان لیبرال دموکراسی. اما coronavirus همه گیر است ارائه اصل وجودی آزمون به پیری متحده-ایجاد وضعیت موجود. “باد سیاسی و فشارهای قرن 21 از مهاجرت انسانی و شدید اختلاف درآمد برای حمایت از تولیدات داخلی و افزایش قدرت های جدید را تضعیف پایه های آن ترک آن بیمار مجهز به دسته اول جهانی را تهدیدی برای موجودیت خود” نوشت: همکاران من Karen DeYoung و لیز حیله گر این هفته است.

“این جریان از پوپولیسم آنقدر بزرگ هستند که در حال حاضر از رهبران دیگر تمایل و یا پاداش برای رفتار در شرایط بین المللی همکاری” استوارت پاتریک ارشد در شورای روابط خارجی گفت: جمهوری اسلامی ایران ، “وجود خطر در حال رشد است که این سازمان می تواند ضعف و آتروفی. وجود دارد فقط کافی نیست رهبران در خارج وجود دارد در نظر گرفتن یک روشنفکر از نظر بین المللی مورد علاقه.”

برای سال مشاهده ویلیام برنز معاون سابق وزیر خارجه و رئیس جمهور از موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی در مصاحبه ای با لس آنجلس تایمز آمریکا با رهبران ساخته شده مشارکت است که در خدمت به عنوان “ارزشمند نیروی چند برابر” برای آمریکا در دستور کار است. این بیماری همه گیر است که نشان از یک واقعیت جدید: “در این یک تهمت کاخ سفید را مخلوط از تکبر و نادانی در برابر افت بیش از سه سال از دیپلماتیک خلع سلاح یک نیروی تقسیم” سوختگی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است این رقم بیشتر نشان دهنده این نهادی atrophying اما بحران در سیاست جهانی بسیار فراتر از او. خود را مدافعان نقطه به یک سیستم بین المللی که به طور فزاینده ای منسوخ: سازمان ملل و شورای امنیت است اثر گرد و خاکی از پس از جنگ جهانی دوم که در آن حق وتو قدرت از پنج عضو دائم اغلب متوقف معنی دار اقدام جمعی; جدیدتر اتحاد و یا بلوک کمتر feckless یا بیشتر موثر; درخواست جهانی “همبستگی” و “ارزش های مشترک” حلقه همه بیشتر توخالی; و سه دهه نامحدود جهانی شدن ایفا کرده اند به طور نامتناسبی به چین دست.

“هر جنبه بین المللی معماری و شکست خورده است” Taufiq رحیم یک دبی مبتنی بر جهانی بهداشت متخصص با آمریکای جدید سازمان گفت: همکاران من. “این شروع می شود با شورای امنیت سازمان ملل که نشان داده است خود را به نه تنها بی اثر است اما دیگر مناسب برای هدف. در حالی که G-7 و G-20 استم در بعضی از فرم یا دیگر که نه منجر به هر گونه مستقیم اقدام فوری.”

ارشد مقام اروپایی گفت: همکاران من که به جای انتقاد و تنبیه کردن یک موسسه مثل این که ایالات متحده باید به “ناب” و بیشتر به طور فعال کار به نوسازی سازمان ملل که در آن نفوذ چینی به طور پیوسته رشد کرده است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که خراب برای یک جغرافیای سیاسی رویارویی با چین و نرده در برابر “جهانی شدن” را ترک کرده است ایالات متحده سنتی همکاران در اروپا در تلو تلو خوردن.

“چین قادر مطلق نیست و روسیه قطعا نیست. اما در جغرافیای سیاسی آن را فقط در مورد منابع و اما در مورد نحوه اولویت بندی استفاده از آنها در زمان کمبود” اشاره کرد Jan Techau مدیر اروپا برنامه در آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده است. “چین و روسیه قرار داده و حق بیمه به طور سیستماتیک گسترش جغرافیای سیاسی رسیدن و نفوذ خود را در دولت ها در سراسر جهان است. اروپا بالا در لیست خود دلیل آن است که گوهر تاج Pax Americana و به دلیل آن است که یک بازار مهم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گریزی به دیپلماسی چند جانبه و تعهدات برخی از کارشناسان استدلال می کنند نمی خنثی کردن چین از اعمال آن را در سازمان مانند که. “در حالی که مفسران غربی اغلب تصویر کشیدن این حرکت به عنوان شوم چین است که فقط با استفاده از ابزارهای موجود برای پیشبرد منافع خود” نوشت: دانشگاهیان الکساندر کولی و دن Nexon در پست میمون قفس وبلاگ. “و این تکنیک های جدید هستند. آنچه که ما شاهد در حال حاضر تنها تکان دهنده به ایالات متحده بسیاری از ناظران که بزرگ شده اند عادت کرده اند به یک جهان که در آن ایالات متحده باعث می شود قوانین است.”

زمان همه گیر عبور می کند هر زمان که ممکن است این قوانین ممکن است تغییر کرده است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de