مغلوب ساختن پیشی جستن زاده به آشکار در کتاب جدید او چگونه به بیرون درز جزئیات ‘جعلی’ طرح مالیات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده را نشان می دهد در یک کتاب جدید – مجموعه منتشر شود فقط قبل از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه – که او به بیرون درز اظهارنامه مالیاتی نشان دادن دخالت خود را در “جعلی” طرح به نیویورک تایمز.

مریم تهمت کتاب جدید گزارش میریزد نور بر دخالت او در روزنامه انفجاری 2018 تحقیقات نشان داد که چگونه رئیس جمهور استفاده از مالیات dodges و نقاط ضعف را به درو حداقل $م 413 از پدرش امپراتوری کسب و کار — در قسمت باز شم شرکت با خواهر و برادر خود را به پنهان بودجه به عنوان هدیه.

این کتاب با عنوان بیش از حد و هرگز به اندازه کافینیز جزئیات چگونه رئیس جمهور و پدرش به گفته مرگ برادر بزرگتر خود فرد Trump Jr, با توجه به روزانه وحش. فرد Trump Jr مریم تهمت پدر و یک بار وارث ظاهری به امپراتوری مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای ترامپ گفت: واشنگتن پست سال گذشته او “حسرت داشتن تحت فشار قرار دادن” در برادر بزرگتر خود به بخشی از کسب و کار خانواده اضافه کرد: “این امر می تواند بزرگترین اشتباه … وجود دارد نوع دو فشار قرار داده و در او.”

رئیس جمهور برادر بزرگتر درگذشت در سال 1981 در سن 42 از یک حمله قلبی. او از اعتیاد به الکل رنج می برد و در نهایت در سمت چپ خانواده کسب و کار برای کار در یک شرکت هواپیمایی.

دولت را به طور معمول محکوم آشکار انتشارات قلم آن که هر دو کار کرده و یا در حال دسترسی به کاخ سفید تحت Mr مغلوب ساختن پیشی جستن. اما با حد و هرگز به اندازه کافی تنظیم می شود منتشر شده در 11 مرداد ماه کتاب را تبدیل به اولین حساب انتقادی از رئیس جمهور و زندگی معاملات منتشر شده توسط یک عضو از خانواده خود را.

مریم تهمت شکایت رئیس جمهور و خواهر و برادر خود را در سال 2000 پس از قطع پوشش درمانی به بیمار برادرزاده که متولد 18 ماه زودتر با نادر اختلال عصبی. این Trumps مشغول شد در ستیز نبرد بیش از املاک خود را در زمان پس از مرگ فرد تهمت Sr.

در یک مصاحبه نادر او انجام شده در زمان Ms مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور و خواهر و برادر باید “شرمنده از خود” برای قطع دسترسی به پوشش درمانی ایلخانی از خانواده تا به حال ارائه شده در خود را خواهد کرد اضافه کرد: “من مطمئن هستم که آنها نه.”

The Daily Beast, که برای اولین بار منتشر شده در کتاب آینده نشریه نیز گفت: این امر از ویژگی های گفتگو با رییس جمهور, خواهر, Maryanne تهمت بری بازنشسته قاضی فدرال که باقی مانده است از چشم های عمومی سراسر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی در دفتر بیضی.

Ms تهمت کتاب جدید منتشر خواهد شد تنها چند هفته قبل از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در یک لحظه بحرانی برای رئیس جمهور انتخاب مجدد به عنوان او به نظر می رسد در یک مسابقه به چالش کشیدن در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات