Jabin Botsford واشنگتن پست

رئیس جمهور تهمت شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو با فرمانداران و صاحبان کسب و کار کوچک در بازگشایی امریکا کسب و کارهای کوچک در کاخ سفید در روز پنج شنبه.

کاخ سفید روز دوشنبه مسدود شده از ورود چند دسته از کارگران خارجی جدید در انتخابات ریاست جمهوری اعلام خواهد کرد که گسترش از طریق پایان سال 2020 است. این اقدامات همچنین گسترش جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 22 اجرایی به منظور انکار کارت سبز به متقاضیان در چندین دسته بندی ویزای مهاجرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت همچنین انباشت اشیاء بدست آمده در جدید تغییرات قانونی برای پناهجویان و تغییرات پیشنهادی برای ویزای H-1B دسته مورد استفاده توسط شرکت های ایالات متحده به ویژه در بخش فن آوری — به کارگران بسیار ماهر.

دولت در دفاع از آن حرکت می کند به عنوان تلاش برای کمک به کارگران ایالات متحده در مواجهه با بدترین بحران بیکاری از سال 1930. اما این حرکت نیز با استفاده از قدرت اجرایی برای اعمال این نوع از مهاجرت محدودیت هایی که تهمت مشاور استفان میلر و دیگر تندروها شده اند با ترویج برای سال.

[تهمت با استناد به همه گیر سفارشات محدودیت کارگران خارجی گسترش محدودیت های مهاجرتی از طریق December]

س: کدام دسته بندی ویزا محروم با مغلوب ساختن پیشی جستن حکم جدید?

یک: جدید اعلام که اثر در زمان بلافاصله در دوشنبه, تکذیب ورود به ایالات متحده به چهار اصلی “غیرمهاجرتی” ویزای دسته بندی ها: H-1B, L, J و H-2B به غیر از کارگران در “مواد غذایی زنجیره تامین است.”

س: چه در مورد کارگران موقت که در حال حاضر در ایالات متحده? آنها را مجبور به ترک ؟

یک: هیچ. این محدودیت تنها به درخواست کارگران اقدام به ورود به ایالات متحده با استفاده از یکی از کسانی که ویزا.

س: آمریکا اتاق بازرگانی و تجاری متعددی گروه صنعت شدند و به شدت به انتقاد از محدودیت های اعمال شده و می گویند این اقدامات خواهد صدمه دیده است بهبود اقتصادی. چرا ؟ چه نوع از مشاغل فراموش کسانی که کارگران موقت را پر کنید در ایالات متحده?

یک: برخی از بلندترین اعتراض آمده اند از بخش فن آوری است که زمانی در رده ویزای H-1B برای کارگران بسیار ماهر مانند مهندسین نرم افزار و برنامه نویسان. ایالات متحده صادر شده در مورد 188,000 ویزای H-1B در سال گذشته با توجه به وزارت امور خارجه داده و شرکت ها می گویند که این کارگران بسیار مهم هستند به رقابت خود را.

L ویزای نیز در حال حاضر به حالت تعلیق استفاده می شود عمدتا برای intracompany نقل و انتقالات ارائه انعطاف پذیری را به شرکت های بزرگ جهانی که می خواهید به حرکت مدیران در شرکت های خود را. این اجازه می دهد تا یک شرکت مانند بوئینگ برای مثال به یک اروپایی یا آسیایی اجرایی برای یک کار در یکی از شرکت های ایالات متحده دفاتر. در سال گذشته وزارت امور خارجه صادر شده 77,000 ویزای L1 همراه با تعداد مشابهی برای اعضای خانواده خود را فوری.

شرکت ها با استفاده از H-2B ویزا برای پر کردن فصلی و کوتاه مدت موقعیت اما شرکت ها باید برای اولین بار نشان می دهد که آنها اقدام به استخدام کارگران ایالات متحده و قادر به. این رده در حال افزایش بود رئیس جمهور تهمت زمانی که نرخ بیکاری پایین و قبل از همه گیر و سال گذشته دولت اعطا تقریبا 98,000 از این ویزا.

مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اعلام خواهد یک استثنا برای H-2B کارگران در صنعت مواد غذایی خدمات که در آن کارگران از جمله گاهی اوقات موقعیت خود را به عنوان خرچنگ-وانت و کنسروسازی کارگران است. H-2A رده ویزا برای کار کشاورزی است و نه موضوع برای مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت.

در نهایت محدودیت در J ویزا برای “تبادل فرهنگی” کارگران را منجمد کردن کسانی که به عنوان انترن, آموزش, معلمان, کمپ مشاوران و شرکت کنندگان در تابستان کار برنامه های سفر.

س: آنچه در مورد “au pairs”?

یک: یک مقام ارشد دولت رسمی که در جریان خبرنگاران دوشنبه در ابتدا گفت: کودک-ارائه دهندگان مراقبت های که در سفر به ایالات متحده به عنوان “جفت طلا” — حدود 20000 نفر در هر سال خواهد بود “حذف شدند.” هنگامی که متن این بیانیه منتشر شد و دو ساعت بعد از آن نشان داد که جفت طلا خواهد لذت بردن از هیچ معافیت و همچنین ممانعت از ورود.

دو مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: متقاضیانی که می تواند نشان دهد که ورود فرزند خود را-ارائه دهنده مراقبت در آمریکا “منافع ملی” می توانید دریافت معافیت.

س: چه در مورد ویزای مهاجرت دسته بندی مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در آوریل ؟

یک: رئیس جمهور مارس 22 فرمان اجرایی — که او را به عنوان یک “مهاجرت بان کی مون” — به شدت کاهش می یابد گرین کارت واجد شرایط. شهروندان ایالات متحده به دنبال به را خود همسران یا فرزندان صغیر هنوز هم می تواند انجام این کار, اما بسیاری دیگر از دسته بندی ها برای الحاق به خانواده و یا اشتغال مبتنی بر کارت سبز هستند به حالت تعلیق درآمد. کاخ سفید تمدید این محدودیت از طریق پایان سال 2020 با مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اعلام.

س: چه تاثیر فوری این اقدامات? من فکر سفر جهانی بیشتر بود تعطیل به هر حال به دلیل coronavirus.

یک: این بیماری همه گیر است فلج جهانی سفر و به شدت کاهش صدور ویزا در کنسولگری آمریکا در خارج از کشور پس از اندازه گیری واقعی تاثیر محدودیت دشوار است. در ماه فوریه وزارت امور خارجه صادر شده در مورد 640,000 ویزای غیرمهاجرتی برای کارگران موقت گردشگران و بازدید کنندگان دیگر. ماه گذشته این تعداد کاهش یافت و به 40,000 — 94 درصد کاهش است.

س: چه تغییرات دیگری است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخت ؟

یک: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گذاشته چند دیگر از تغییرات دراز مدت آنها در حال برنامه ریزی را به ویزای کار برنامه هایی مانند H-1B. دولت می خواهد به جای زمان ویزا سیستم که جوایز ویزا برای شرکت هایی که اعمال می شود از طریق یک قرعه کشی با یک مدل جدید بر اساس حقوق و دستمزد.

تحت این سیستم ویزای H-1B که سالانه یک کلاه, داده خواهد شد و به شرکت ها حاضر به پرداخت بالاترین حقوق و دستمزد برای آن موقعیت. مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات گفت: این کار باعث تشویق شرکت ها برای پر کردن مشاغل سطح پایین تر با کارگران ایالات متحده در حالی که اطمینان حاصل کرد که کارمندان خارجی آورده به اشغال بسیار تخصصی نقش.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را نشان می دهد که آیا آنها برنامه ریزی به دنبال تغییرات از طریق قوانین و مقررات و یا برخی از دیگر اقدامات اجرایی و پس از آن مشخص نیست در صورتی که این اقدامات می تواند اثر را.

س: چه در مورد کار جدید محدودیت برای پناهجویان ؟

یک: در میان سراسیمگی از دیگر تغییرات این اداره روز شنبه نیز آن را بسیار مشکل تر برای مهاجران با انتظار پناهندگی ادعا می کند برای به دست آوردن اجازه کار کنند. آنها در حال حاضر باید صبر کنید یک سال کامل برای به دست آوردن واجد شرایط بودن.

در گذشته مهاجران به دنبال پناهندگی در ایالات متحده به طور معمول اعطا شد مجوز کار به سرعت به طوری که آنها می تواند حمایت خود را از نظر مالی در حالی که انتظار برای مهاجرت به ایالات متحده دادگاه به روند پرونده های آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت استدلال کرده اند که اجازه کار تبدیل به یک آهنربا اقتصادی مهاجران که فایل نادرست یا meritless پناهندگی ادعای دانستن آن را به احتمال زیاد سال برای دادگاه به قانون در موارد خود را به دلیل طولانی شدن.

دولت گفته است که چگونه آن انتظار پناهجویان به زنده ماندن در ایالات متحده بدون توانایی به کار از نظر قانونی و آن را آورده و در ضربات پنالتی به انکار پناهندگی حمایت به متقاضیانی که می رسند بدون مجوز قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات