مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح انتظار می رود به ارائه فلسطینی مشروط استقلال

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ” و ” انتشار جزئیات خود را صلح خاورمیانه برنامه شنبه و بسته مدتها در انتظار است انتظار می رود به پیشنهاد چشمگیر remapping از غرب بانک در حالی که ارائه فلسطینی یک مسیر به استقلال اگر آنها با مجموعه ای از آزمایشات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف پیشنهادات خود را برای صلح خاورمیانه در جلسات خصوصی روز شنبه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و انگلیس و اسرائیل و رهبر رقیب در انتخابات آینده Benny Gantz.

هیچ فلسطینی با حضور در کاخ سفید پیش نمایش از آنچه که به عنوان یک توصیف بسیار دقیق پیشنهاد برای حل نزاع اسرائیلی-فلسطینی است که تاریخ از موسس اسرائیل در سال 1948.

“در دنیای کسب و کار زمانی که من در دنیای کسب و کار هنگامی که یک معامله سخت بود مردم را به شوخی اشاره به آن به عنوان” این است که سخت تر از اسرائیل و فلسطینی ها با هم,’ ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او استقبال نتانیاهو برای یک دفتر بیضی جلسه توجیهی در پنهانی بسته است. “و این چیزی است که من شنیده ام همه زندگی من و به طوری که خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. ما چیزی است که باعث می شود بسیاری از حس برای همه است.”

بسته است انتظار می رود به پیشنهاد دوباره ترسیم مرز بین اسرائیل و کرانه که ترکیب بزرگ شهرک های یهودی نشین اسرائیل مناسب در حالی که در ادامه برخی از اشکال امنیتی اسرائیل کنترل بر سرزمین اسرائیل ضبط شده در سال 1967 و اشغال پس با توجه به دو نفر آشنا با این طرح صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل پیشنهاد شده است منتشر شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد که “ما در نهایت باید برای حمایت از فلسطینی ها” اما همچنین به نظر می رسد برای تایید انتظارات که کاخ سفید پیشنهاد سخاوتمندانه به متحد نزدیک اسرائیل است.

“این یک برنامه است که بی بی, شاید, و حریف خود را من باید بگویم آنها به مانند بسیار ناروا” گفت: نتانیاهو با نام مستعار خود را.

Gantz ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور جداگانه در کاخ سفید به عنوان بخشی از دولت استراتژی به انتشار دستورالعمل های آمریکا برای حل و فصل قبل از عربستان در ماه مارس است. نتانیاهو و Gantz در حرارت مرده پس از دو نتیجه انتخابات در سال گذشته است. هر دو گفته اند که آنها خوش آمدید مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

[در اسرائیل از یک سال و سیاسی برزخ است سخت تلفات]

انتظار می رود به ارائه محدود استقلال به فلسطینی ها در کرانه غربی و شرق اورشلیم که افزایش بیش از حدود سه سال در گاهشمار اگر رهبری فلسطینی متعهد سیاسی جدید اقدامات خشونت را کنار گذاشته و در زمان دیگر مراحل در مذاکره با اسرائیل مردم آشنا با این طرح گفت.

50 صفحه طرح توجیهی طراحی و توسعه توسط برنده مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر انتظار می رود عبارتند از پیشنهادات پرداختن به هر یک از مسائل عمده ای است که باید scuttled گذشته تلاش های صلح از جمله رقابت زمین ادعا و دولت از مقدس در اورشلیم.

“هستند بسیاری از موضوعات در آن وجود دارد برای فلسطینی ها — زیادی — اما نه همه آنچه را که زمانی در پی” یکی از مردم گفت.

“آنها را در درون خود درک یک دولت” اگر آنها را ملاقات خاص امنیتی و سیاسی معیار آن شخص گفت.

که حاکمیت مشروط به نظر می رسد به سقوط به مراتب کمتر از دیرینه بین المللی هدف جداگانه و کاملا مستقل فلسطینی ، اما آن را نیز “اذعان واقعیت آن را به عنوان” با گسترش شهرک های اسرائیلی جان فلسطینی اقتصاد و کاهش افق سیاسی برای افراد جوان که فرد گفت.

این کوشنر بسته اساسا ارزیابی که فلسطینی موقعیت چانه زنی ضعیف است و بدتر و آن را می پرسد رهبران فلسطینی به مذاکره برای بخشی از یک قرص نان به جای تماشای قرص کامل ناپدید می شوند گفت: افرادی که شنیده کوشنر و دیگر نویسندگان توصیف پیشنهاد.

یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر هر گونه اطلاعات بیشتر از برنامه است.

ایالات متحده نمی تواند اجرای هر یک از طرح های پیشنهادی خود را در آن اما آمریکا اظهارات در مورد آنچه که باید حل و فصل مستلزم تعیین کرده اند پارامترهای برای همه تلاش های اخیر در صلح است.

انتشار برنامه ریزی شده برای ظهر جمعه خواهد آمد در میان مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. روز شنبه نیز روز اسرائیل کنست است که میله میله برای شروع با توجه به نتانیاهو پیشنهاد برای مصونیت پارلمانی در طولانی مدت در مورد فساد.

کوشنر را نزدیک به سه سال تلاش شد یک بار یک اولویت بالا برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سابق نیویورک توسعه دهنده املاک و مستغلات به دنبال برای قرار دادن مهر در یکی از جهان ترین های مقاوم به اختلافات بیش از سرزمین و حاکمیت و میراث فرهنگی. انتظارات پایین در شروع و غرق پایین تر هنگامی که رهبران فلسطینی به دور از تلاش قبل از پایان مغلوب ساختن پیشی جستن سال اول خود را در دفتر. آنها را به بازگشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بسیاری از کشورهای عربی را امضا کرده اند در رویکرد خود را. “آنها آن را دوست دارم. آنها فکر می کنم آن را بزرگ. آنها فکر می کنم آن را بزرگ شروع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بدون شناسایی هر گونه با نام. “من فکر می کنم آن را یک شروع ، من فکر می کنم این یک چیز فوق العاده اگر ما می توانید آن را خاموش بکشد. آنها می گویند این احتمالا سخت ترین معامله در هر نقطه و از هر نوع را.”

هیچ دولت عربی تایید کرده است, طرح publicly. رهبران فلسطینی طرح به سفت بازو مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی و هماهنگ دور از condemnations از همسایگان عربی و دیگر کشورها در این روز پس از طرح نازل شده است.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس خواهد شد برگزاری یک جلسه اضطراری سازمان آزادی بخش فلسطین کمیته اجرایی روز سه شنبه.

مقامات فلسطینی هشدار داده اند که اگر ایالات متحده پیشنهاد شرایط که به شدت به نفع اسرائيل آن را املا پایان از همکاری های امنیتی بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها است که به دنبال توافقنامه اسلو امضا شده در واشنگتن در سال 1993.

“اگر نتانیاهو آغاز می شود الحاق فلسطین به طور رسمی به این معنی که اسرائیل را به خروج از پیمان اسلو و توافقنامه های امضا” دیرین فلسطینی مذاکره کننده صائب صائب عریقات گفت: در یک صدای جیر جیر. “این است که تلاش برای از بین بردن” ایده صلح بین دو کشور است.

برخی از گروه های فلسطینی خواست تا معترضان به نوبه خود برای یک “روز خشم” در سرزمین های سه شنبه. یک سخنگوی ارتش اسرائیل گفت نیروهای بالا خود را در حالت آمادگی و نظارت بازرسی و دیگر پتانسیل اعتراض نقاط.

جرمی بن-امی سر از آمریکا و عربستان گروه J Street به نام کاخ سفید اجرای “آشکار سیاسی کاری” به معنای منحرف کردن اذهان از مغلوب ساختن پیشی جستن و نتانیاهو سیاسی و مشکلات قانونی است. “این به بعد اگر شما در حال جدی policymaker برای حل و فصل این جهان سخت ترین درگیری,” او در مصاحبه ای گفت: از اسرائیل است. “این واقعیت است که آنها را در انتخاب این روز به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن است.”

هندریکس و Eglash گزارش از اورشلیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود رایگان مقالات