مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز غواصی شش امتیاز در آخرین ماه طول coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز گرفته و فرو رفتن در ماه مارس با شش امتیاز به عنوان بیشتر آمریکایی ها بیان مخالفت خود را بیش از coronavirus پاسخ در هفته های اخیر.

جدید گالوپ نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه گزارش داد رئیس جمهور تصویب کاهش یافته و از 49 درصد به 43 درصد است. با توجه به این نظرسنجی 54 درصد از آمریکایی ها از رد تهمت عملکرد.

رئیس جمهور تصویب امتیاز تضعیف آن شش امتیاز پس از 24 مارس گالوپ نظرسنجی که 49 درصد از آمریکایی ها مورد تایید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بهترین شخصی خود.

“شش نقطه کاهش جمهور را تصویب امتیاز است که بیشترین افت گالوپ ثبت کرده است برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری تا کنون” بررسی توضیح داد که در آن گزارش. آن اضافه شده بود نه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کمترین تصویب امتیاز به عنوان او به طور متوسط با گالوپ 40 درصد تصویب.

اواسط مارس افزایش در انتخابات برای رئیس جمهور پس از دولت فدرال خود را آغاز coronavirus پاسخ از جمله وضع اجتماعی فاصله اقدامات برای مردم است.

آقای ترامپ اولیه افزایش طول coronavirus شیوع است و نه به طول انجامید هر چند به عنوان رئیس جمهور ادامه داد: به نظر می رسد و روزانه در جلسات مطبوعاتی به آدرس اقدامات ساخته شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

فعلی بهداشت و بحران اقتصادی شده است یکی از سخت ترین شرایط Mr تهمت مواجه شده است و در طول ریاست جمهوری خود و این می تواند تاثیر پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد در نوامبر اگر اقتصاد نیست دوباره بجای اول برگشتن.

ایالات متحده دارای بیشترین موارد تایید شده در سطح جهانی با بیش از 653,000 عفونت و 30,998 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

گالوپ نشان Mr مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی در میان دموکرات ها کاهش یافته و شش امتیاز با فقط 7 درصد تصویب از کار خود را. در میان مستقل تصویب کاهش یافته و از 43 درصد به 39 درصد است. تایید خود را با جمهوری خواهان بود که در 93 درصد تعدادی که باقی مانده است نسبتا پایدار در طول ریاست جمهوری خود.


در مقایسه کنگره تصویب امتیاز افزایش طول همان دوره زمانی به 30 درصد است. آخرین بار کنگره در حال تصویب است که بالا بود در سال 2009.

دولت فرمانداران نیز دیده می شود افزایش در تصویب خود را در میان ساکنان آنها به عنوان کار در سیاست برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Megyn kelly لیستی از 15 دولت فرمانداران و چگونه خود را برای تایید اعتبار در مقایسه با قبل و در طول ویروس.

همه از دولت فرمانداران دیدم دو رقمی افزایش تصویب به جز فرماندار فلوریدا ران DeSantis یک جمهوری خواه است. او رفت و از 58 درصد تصویب به 51 درصد است.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, New York فرماندار اندرو کومو و اوهایو فرماندار مایک DeWine شاهد بزرگترین افزایش در تصویب خود را از زمان شروع این بیماری همه گیر با آنها مباهات 81, 79 و 80 درصد تصویب به ترتيب در میان ساکنان خود را.

گالوپ این نظرسنجی اخیر از رئیس جمهور تصویب شد از 1 مارس تا 14 آوریل با 1,017 بزرگسالان آمریکایی ارائه پاسخ. این نظرسنجی تا 4 درصد حاشیه خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im