مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رشد دشمنی با توییتر سوخت رایگان-گفتار نگرانی

تنش فوران دوباره به مشاهده جمعه پس از توییتر, گام بی سابقه ای از محدود کردن و رسیدن به دید یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. شرکت رئيس جمهور گفت: تا به حال جلال خشونت در نقض سیاست آن توسط decrying معترضان در مینیاپولیس به عنوان “اراذل و اوباش” و گفت که غارت می شود به “تیراندازی است.”

توییتر مخفی مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر از نظر اضافه کردن یک برچسب به آن است که همچنین مانع از آن که به راحتی به اشتراک گذاشته شده — مجازات شرکت تحت بار دوم ساعت بعد زمانی که کاخ سفید فرستاده می شود همان نظر از آن حساب رسمی. حرکت به سمت چپ تهمت و متحدان خود را خروشد امیدوار کننده به مجازات توییتر و رسانه های اجتماعی همسالان بیش از ادعاهای اثبات نشده در مورد سانسور.

“آنها را هدف قرار داده اند و جمهوری خواهان و محافظه کاران و رئیس جمهور ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن شارژ در یک صدای جیر جیر صبح جمعه.

اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا متحدان در روزهای اخیر مشکل رایگان-گفتار طرفداران فعلی و سابق فرابورس و شرکت رسانه های اجتماعی که در آن رئیس جمهور آمده است تکیه می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز هدفمند صنعت فن آوری در این راه قبل از, با وجود سال کلامی lashings بنابراین منتقدان را دیدم در مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار یک تلاش جدید برای استفاده از دفتر بیضی به عنوان وسیله ای برای دقیق سیاسی انتقام بالقوه پرهزینه عواقب.

“این یک چیز است برای نامزدهای سیاسی به ساخت تهاجمی نسبت به اظهارات شرکت های فن آوری و رسانه” گفت: Adrian شهباز مدیر فن آوری و دموکراسی در خانه آزادی حقوق بشر ناظر است که آهنگ آزادی مطبوعات. “آن چیز دیگری برای مردم در قدرت به ساخت همان کسانی که تهدید.”

شهباز مضطرب که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است “با استفاده از هر وسیله ممکن است به اجبار شرکت ها و دستکاری سخنرانی برای انتخابات به دست آوردن” اضافه کردن “سخنان رئیس جمهور مهم است.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با اشاره به نظرات قبلی را متهم به صنعت نادرست تنظیم خود را به عنوان “داوران از حقیقت است.”

ظهور بن بست بین تهمت و فناوری صنعت نشان دهنده سال از تنش دوستیابی به روز قبل از او در انتخابات ریاست جمهوری که بسیاری از مدیران و مهندسین در لیبرال متمایل منطقه خلیج سان فرانسیسکو به طور فعال در مبارزات انتخاباتی در برابر او. رابطه بین دره سیلیکون و واشنگتن هرگز به طور کامل ذوب شده و مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: بندر شدید, عمومی, تردید از برخی از سایت های رسانه های اجتماعی است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بحرانی به خود 2016 پیروزی.

رئیس جمهور حملات لولا در اتهامات که توییتر و دیگر شرکت های فن آوری سرکوب محافظه کاران به طور سیستماتیک محدود کردن دسترسی خود را آنلاین. چنین دیدگاه های مشترک هستند به طور گسترده ای در میان جمهوری خواهان از جمله در کاپیتول هیل حتی به عنوان غول اینترنت اصرار بر بی طرفی سیاسی خود را.

“The big tech میلیاردرهای آنقدر مست قدرت است که آنها در حال حاضر مایل به سعی کنید به سانسور و سکوت رئیس جمهور ایالات متحده” سن. تد کروز (R-Tex.), که برگزار متعدد جلسات در شماره روز جمعه گفت. “بزرگ tech ادعا وجود دارد که بدون پاک کردن داده های تجربی نشان دادن تعصب یادآور کودکی که جان خود را پدر و مادر و سپس پنجه نرم می کند رحمت دادگاه به این دلیل که او یک یتیم.”

یک نظرسنجی در ماه ژوئیه به طور مشابه در بر داشت باور گسترده در ادعای تعصب سیاسی با نزدیک به نیمی از همه آمریکایی ها گفت: آنها تا حدودی و یا به احتمال بسیار زیاد درست است. در میان اوباما رای دهندگان 3 از 4 گفت: آنها تا حدودی و یا به احتمال بسیار زیاد درست می شود.

حملات قرار داده اند شرکت های فن آوری از جمله توییتر به سیاسی گیره به دام افتاده در میان رقابت تعهدات به پلیس یک آرایه گسترده ای از محتوای توهین آمیز در اینترنت در حالی که در همان زمان رضایت سیاستمداران که سوال خود انگیزه و تصمیم گیری در میان بالا و مخاطرات انتخابات سال است.

“شرکت ها تبدیل شده اند بیشتر مایل به تغییر قوانین بر اساس شرایط سیاسی پوش بک” گفت: Alex Stamos سابق Facebook رئیس افسر امنیتی و در حال حاضر رئیس دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه که مطالعات دروغ. “این اتفاق می افتد شده است برای سال ها. این درست است که تهمت رفته فراتر از جایی که دیگران مایل به رفتن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به مجازات دره سیلیکون بیش از اتهامات تعصب حتی در یک نقطه برگزاری یک نشست در کاخ سفید به بررسی ادعای سانسور. اما او رسمی خود را پس از تهدید توییتر در زمان نادر گام به برچسب دو از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی 2020 انتخابات و تغییر مسیر کاربران را به واقعیت-چک کردن منابع است.

یک فرمان اجرایی رئیس جمهور امضا شنبه کارگردانی آژانس های فدرال به نظر بازاندیشی انتقادی بخشی از قانون شناخته شده به عنوان بخش 230 که قطعات یدکی شرکت های فن آوری از بودن در قبال مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را. اگر سازمان های فدرال حمل است که به عنوان برگ برنده در نظر دارد کاوش و از اینرو سایت های رسانه های اجتماعی برای شیوه های خود منظور می تواند هر نرم افزار سایت و خدمات دیجیتال استفاده از مردم برای جمع حاضر.

“یک تعداد انگشت شماری از رسانه های اجتماعی قدرتمند انحصارات کنترل گسترده بخش های عمومی و خصوصی ارتباطات در ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان امضا بخشنامه.

چشم انداز به صورت گسترده پیامدهای خصوصی و آزادی بیان در وب به سرعت ایالات نادر محصول از منتقدان از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا محافظه کار گروه بودجه توسط کخ خانواده قانونگذاران دموکرات و عمده شرکت های فن آوری. آن افزایش قابل توجهی سوالات حقوقی گفت: تام ویلر بود که رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

صدور آن به تنهایی به مبلغ یک شکل از “سرد اجبار” ویلر گفت. “این است که به ایجاد عواقب سرمقاله تصمیم گیری که در آن او موافق نیست.”

توییتر برای سال مقاومت کرده بود از جمله فشار به نظم و انضباط رئیس جمهور برای نظرات دیده می شود به عنوان سمی یا غلط, باور کاربران باید دیدگاه نامحدود به رهبران افکار. روز جمعه شرکت اتخاذ یک رویکرد تهاجمی تر به دیگری تهمت جیر متمرکز ناآرامی در مینیاپولیس. در حالی که توییتر تصمیم به محدود کردن دسترس است که tweet Facebook در مقابل نه اقدام علیه رئیس جمهور اظهارات. شرکت, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ, ارسال شده آنلاین است که او تا به حال یک “احشایی واکنش منفی به این نوع از تفرقه و التهابی شعارهای” — اما او گفت: آن را شکستن نیست به سایت های شبکه های اجتماعی قوانین.

“من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن,” او گفت:.

در انفجار شرکت های فن آوری تهمت بهره برداری از آسیب پذیری های از یک صنعت که محصولات و خدمات خود باقی می ماند به طور گسترده ای محبوب است. صنعت میراث اشتباه — از جمله دروغ است که گسترش virally آنلاین در سال 2016 انتخابات و عمده حریم خصوصی ناگوار — کمک به فرسايش کلی آن حمایت عمومی است.

یک نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو در ماه جولای نشان داد که درصد از آمریکایی ها که نمایش تکنولوژی به عنوان یک به طور کلی تاثیر مثبت به شدت کاهش یافته بود پس از 2015 را از 71 درصد به 54 درصد است. در میان جمهوری خواهان این تعداد کاهش یافت و به 44 درصد بوده است.

دانیل Kriess یک دانشیار دانشکده روزنامه نگاری و رسانه در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل بازدید تهمت اقدامات از طریق منشور از سال 2020 ریاست جمهوری. “این است که رئیس جمهور عمدا چیدن مبارزه با دره سیلیکون شرکت های فن آوری به دلیل او می ایستد و برای به دست آوردن electorally,” او گفت:. “به خصوص برای خود پایه این است که بسیار آسان فویل برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>