مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست waives قوانین زیست محیطی است که مجازات آلوده در طول شیوع کروناویروس

سازمان حفاظت محیط زیست است به حالت تعلیق در اجرای قوانین زیست محیطی است که مجازات آلوده در طول شیوع کروناویروس.

آژانس فدرال اعلام کرد به طور موقت سیاست که هیچ پایان تاریخ در یادداشت روز پنج شنبه. سیاست شده است در محل پس از 13 مارس اما اعلام شد عطف به ماسبق.

نامه ای فرستاده شد از سوزان پارکر Bodine سازمان حفاظت محیط زیست دستیار مدیر برای بخش خصوصی و دولتی و همکاران.

آن را بار خوانده شده در قسمت: “به طور کلی سازمان حفاظت محیط زیست انتظار ندارد به دنبال جریمه برای نقض روال نظارت بر انطباق و یکپارچگی تست نمونه گیری آزمایشگاه, تجزیه و تحلیل, آموزش و گزارش و یا صدور گواهینامه تعهدات در شرایطی که سازمان حفاظت محیط زیست موافق است که COVID-19 علت noncompliance و نهاد را فراهم می کند اسناد به سازمان حفاظت محیط زیست بنا به درخواست.”

“پس از این سیاست است و دیگر در اثر سازمان حفاظت محیط زیست انتظار انطباق کامل رفتن به جلو” آژانس اعلام کرد اما افزود که در آن قصد ندارد به درخواست امکانات به “گرفتن” از دست رفته در نظارت و یا گزارش.

“سازمان حفاظت محیط زیست را ارزیابی نیاز برای ادامه و دامنه موقت این سیاست به طور منظم و به روز رسانی آن در صورتی که سازمان حفاظت محیط زیست تعیین تغییرات لازم است. به منظور فراهم نمودن عادلانه و توجه کافی به سازمان حفاظت محیط زیست ارسال خواهد شد اطلاع رسانی در اینجا حداقل هفت روز قبل از فسخ موقت این سیاست’ یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مستقل.

منابع طبیعی شورای دفاع در توئیتر خود نوشت: “این یک باز مجوز به آلوده. دولت باید با دادن آن همه نسبت به کشور ما سالم در حال حاضر. به جای آن با استفاده از یک بی سابقه بحران بهداشت عمومی به انجام سوغات برای آلوده که تهدیدی برای بهداشت عمومی است.”

سینتیا Giles, دانشیار مدیر سازمان حفاظت محیط زیست اجرای باراک اوباما در بیانیه ای گفت: به تپه: “این بیانیه سازمان حفاظت محیط زیست است که در اصل در سراسر کشور چشم پوشی از قوانین زیست محیطی برای آینده نامحدود. آن را می گوید شرکت در سراسر کشور است که آنها را در اجرای حتی اگر آنها منتشر می کنند غیر قانونی آلودگی هوا و آب در نقض قوانین زیست محیطی تا زمانی که آنها ادعا می کنند که کسانی که شکست در برخی از راه ‘ایجاد’ توسط ویروس همه گیر. و آن را اجازه می دهد تا آنها را در نظارت بیش از حد, بنابراین ما ممکن است هرگز نمی دانید چقدر بد نقض آلودگی بود.”

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این بیماری همه گیر به حال منجر به کمبود کارگران و آن پیوستن به گسترده توصیه های اجتماعی فاصله و محدود کردن سفر است.

این تصمیم بدان معنی است که صنایع از جمله نفت و پالایشگاه ها و کارخانه های شیمیایی که به موضوع هوای پاک و آب پاک عمل می کند نمی خواهد که همان نظارت در طول بیماری همه گیر.

هفته گذشته موسسه نفت آمریکا خواسته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای کمک به تعلیق برخی الزامات قانونی در صنعت نفت و گاز برای اطمینان از ثابت سوخت در طول coronavirus شیوع رویترز گزارش داد.

“سازمان حفاظت محیط زیست متعهد به حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست به رسمیت می شناسد اما چالش های ناشی از تلاش برای حفاظت از کارگران و مردم از COVID-19 ممکن است به طور مستقیم تحت تاثیر توانایی تنظیم امکانات برای دیدار با تمام فدرال تنظیم مقررات و الزامات” سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler در بیانیه ای گفت.


سیستم های آب عمومی یک “افزایش مسئولیت” برای حفظ استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست گفت: به دلیل ناامن نوشیدن آب می تواند منجر به بیماری های جدی و دسترسی به آب تمیز برای نوشیدن و شستن دست ها مهم است در طول COVID-19 همه گیر”.

سازمان حفاظت محیط زیست اضافه شده است که این سیاست نه تسکین می دهد هر نهاد از مسئولیت خود برای جلوگیری از, گزارش و یا اقدام در “اتفاقی منتشر شده از روغن مواد خطرناک شیمیایی خطرناک و زباله های خطرناک و دیگر آلاینده”.

سیاست نیز صدق نمی کند Superfund سایت ها و دیگر زباله های خطرناک تمیز-یو پی اس تحت حفاظت از منابع و بهبود عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im