مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر آموزش و پرورش تلاش می کند به هدایت میلیون ها نفر در coronavirus کمک نسبت به مدارس خصوصی

ما از وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos است پیش رفتن با سیاست حرکت خواهد کرد که برخی از فدرال coronavirus رهایی از مدارس دولتی به مدارس خصوصی.

در ابتدا coronavirus امداد فرستاده شد به متحده با مقامات آموزش کارگردانی به تقسیم پول بین موسسات بر اساس چگونه بسیاری از کم درآمد و دانش آموزان حضور داشتند.

سیاست جدید که Ms DeVos اعلام کرد در ماه آوریل طول می کشد پول که در ابتدا در نظر گرفته شده برای کمک به دانش آموزان کم درآمد در مدارس دولتی و برخی از دانش آموزان در مدارس خصوصی.

برخی از کمک های مالی داده شده به مدارس دولتی است و در حال حاضر کارگردانی برای رفتن به مدارس خصوصی بر اساس تعداد کل دانش آموزان و نه فقط در چگونه بسیاری از کم درآمد بچه ها شرکت کنند.

پیشنهاد سیاست مورد انتقاد قرار گرفته است توسط آموزش و پرورش رهبران اما Ms DeVos اعلام کرد که او قصد دارد در ساخت آن از یک حکومت فدرال “در چند هفته آینده” به گزارش رویترز،.


این شورا از رئیس دولت مدرسه افسران انتقاد از این تصمیم گفته است که آن را به یک “نابرابر مقدار بودجه” به مدارس خصوصی.

این شورا افزود که این سیاست جدید می تواند “به طور قابل توجهی آسیب پذیر دانش آموزان بودند که در نظر گرفته شده به سود بیشتر است.”

ایندیانا سرپرست آموزش عمومی جنیفر McCormick, در توییتر نوشت که او را متفرق کمک های مالی به کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر.

“من نمی خواهد بازی سیاسی بازی با Covid بودجه امداد. ما اکثر دانش آموزان در معرض خطر بستگی به این تعهد” او گفت:.

Ms DeVos در دفاع از تصمیم خود و در نامه ای نوشت که مدارس خصوصی نیز “ضعف” با این بیماری همه گیر و افزود که برخی مجبور شده اند تا با توجه به خروجی.

“این مدرسه تعطیل متمرکز در کم درآمد و طبقه متوسط جوامع” Ms DeVos اضافه شده است.

“من را تشویق مربیان در همه جا به عنوان مورد آن دسته از دانش آموزان و معلمان به عنوان آنها با کسانی که در مدارس دولتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im