رئیس جمهور تهمت رفت و پس از آب محدودیت در توالت دوش و توالت در Jan. 14, در طول یک کمپین تجمع در میلواکی است.

آنها برافروخته شکست موز. آنها برافروخته پوره سیب زمینی. اما این دو مهندس به زودی کشف کرد که بهترین روش برای تست یک توالت را سیفون توانایی بود سویا رب. قوام آن کامل بود.

و بنابراین لایحه Gauley و جان Koeller استفاده کرده اند سویا رب همچنین به عنوان شناخته شده miso برای تقریبا دو دهه به تست توالت بخشی از خود را با دقت کالیبره پروتکل است که تبدیل به یک مشترک تست استاندارد در سراسر توالت میباشد.

این دو نفر می گویند امروز سیفون توالت ها شگفتی قادر به پاک کردن به طور متوسط دو کیلو خمیر و کاغذ در هر خیط و پیت کردن — بیش از فقط در مورد هر کسی نیاز دارد و چهار بار به عنوان بسیاری به عنوان قدیمی commodes با وجود استفاده از کمتر از نصف مقدار آب.

بنابراین Gauley و Koeller شگفت زده شدند هنگامی که رئیس جمهور تهمت به تازگی آغاز شده شکایت علنی در مورد توالت. “مردم سیفون توالت 10 بار 15 بار به عنوان مخالف به یک بار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در ماه گذشته. او همچنین در مورد توالت در طول یک تظاهرات در میلواکی دو هفته پیش.

نظرات در میان رگبار گلوله از ریاست جمهوری شکایت در مورد گفته کاهش عملکرد مشترک آیتم های خانگی از جمله ماشین ظرفشویی (“در حال حاضر شما آن را فشار دهید 12 بار. زنان به من بگویید. . . . شما می دانید که آنها به شما چهار قطره از آب است.”) و سر دوش (“شما به نوبه خود بر روی آب است. چکه چکه چکه.”) و lightbulbs (“هزینه های شما پنج برابر بیشتر و این باعث می شود شما نگاه نارنجی.”).

[تهمت می خواهد به ماشین ظرفشویی بزرگ دوباره. وزارت انرژی یک قانون جدید است.]

تهمت و سرزنش دولت استانداردهای بهره وری که او نشان داد او برنامه ریزی شده به روده.

اما تهمت های مکرر اشاره به دوران گذشته پر از برتر لوازم نتواند آنچه است که تا حد زیادی یک داستان آمریکایی از نبوغ و پیشرفت مستمر.

چند تولید کنندگان و گروه تجارت گفت: این موارد کار بهتر از همیشه امروز — در حالی که همچنین با استفاده از آب کمتر و قدرت نتیجه سال از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری و آزمایش است. صنایع که به طور معمول ممکن است تشویق کاهش مقررات می گویند آنها نمی خواهند دولت استانداردهای بهره وری کاسته.

یک استثنا: یک گروه تجارت الکتریکی تولید کنندگان تجهیزات که مورد استقبال دولت تصمیم پاییز گذشته برای به اجرا درآوردن قوی تر استاندارد برای lightbulbs. این تصمیم ناراحت گروه های زیست محیطی که می گویند این حرکت اجازه خواهد داد که برای ادامه استفاده از انرژی هدر رفتن لامپ های رشته ای.

سازندگان ماشین ظرفشویی, توالت و حمام سر خود را می گویند در اعتراض به تضعیف مقررات دولت باید به عنوان یک داستان موفقیت.

“پاره کردن همه که مقررات از نقطه نظر من به نظر می رسد بسیار بی فایده” گفت: کری Stackpole مدیر اجرایی لوله کشی تولید کنندگان بین المللی پیشرو در تجارت ، “ما در حال شنیدن بسیاری از شکایات در مورد دوش و سر دوش.”

جولی چوب ارشد مدیر ارتباطات شرکت در جنرال الکتریک لوازم خانگی در بیانیه ای گفت: “ما نه به نفع نامحدود آب و انرژی برای استفاده از ماشین ظرفشویی است.”

[تهمت استیضاح شد. اما ماشین ظرفشویی که به ” رونق هستند در ذهن خود.]

“من نمی توانم تصور آنچه [تهمت] بود صحبت کردن در مورد” گفت: Koeller از بنیانگذاران حداکثر عملکرد تست مستقل تستر ترین توالت مارک های فروخته شده در آمریکای شمالی است. “ما می دانیم آنچه در دنیای واقعی است. و آن را نزدیک به آنچه که او ادعا می کند.”

مونیکا Griesbach

کتابخانه کنگره

یک توالت در لس آنجلس, شهرستان Hall.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت که تهمت معتقد است در از بین بردن “مضر سنگین و غیر ضروری و مقررات است.”

دیری افزود که رئیس جمهور “به راه انداخته اقتصاد آمریکا ارائه شده بیشتر نظارتی اطمینان داده مصرف کنندگان انتخاب بیشتر و ادامه داد: برای حفاظت از این آب تامین و بهبود کیفیت هوا است.”

کارایی استانداردهای هدفمند با مغلوب ساختن پیشی جستن بودند زير جمهوریخواه دولت رونالد ریگان و بوته. گرمایش جهانی کمتر از یک نگرانی در آن زمان. قوانین اغلب در پاسخ به افزایش قبوض آب و برق و یک درهم آمیخته از قوانین ایالتی.

اولین لایحه ای را برای مقابله با لوازم اصلی بود وتو یک بار توسط ریگان قبل از کنگره با تصویب دوباره آن را در سال 1987 از جمله byan 89-به-6 رای در سنا با تشکر به یک ائتلاف از تولید کنندگان و حفاظت.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله استانداردهای بهره وری شده است با تشویق گروه های خارج از جمله محافظه کار-تکیه رقابتی سازمانی موسسه که در ماه مارس سال 2018 خواسته دولت اجازه می دهد تا برای سریع تر کلاس از ماشین ظرفشویی. هدف: چرخه زمان در یک ساعت.

سام Kazman موسسه مشاور عمومی که کمک کرد تا پیش نویس طومار سرزنش تنگ تر آب و انرژی مقررات برای کندتر ماشین ظرفشویی. متوسط زمان چرخه شروع به پریدن کرد از 70 دقیقه در سال 1983 به حدود 140 دقیقه در سال 2018 با توجه به دادخواست را محاسبه مصرف کننده گزارش داده است.

“آنها را به یک زمان طولانی و آنها را نه به عنوان یک کار خوب به عنوان آنها استفاده می شود به” Kazman در مصاحبه ای گفت:.

این درخواست تا کنون یک موفقیت است. آن را به دست آورد بیش از 3000 دیدگاه بسیاری از آنها حمایتی مانند یکی که ارائه شده “لطفا مطمئن ماشین ظرفشویی سریع دوباره.” وزارت انرژی گفت: در سال گذشته این امر در نظر گرفتن این طومار را پیشنهاد.

Kazman که اشاره کرد نارضایتی خود را با یک ماشین ظرفشویی جدید او به تازگی خریداری شده گفت: او در ابتدا شگفت زده شده توسط تولید کنندگان اعتراض دادخواست خود را به.

“اما آنها باید سرمایه گذاری است که آنها نیاز به محافظت از” Kazman گفت: “و این واقعیت است که کسانی که سرمایه گذاری مجبور هستند با overregulation.”

اما انجمن از صفحه اصلی تولید کنندگان لوازم خانگی گفت: در این طومار با هدف حل یک مشکل که وجود ندارد. گروه تجارت در نامه ای در پاسخ به این درخواست گفت که در حالی که اعضای آن “درک احساسات” این گروه نمی بینم نیاز به یک کلاس جدید از ماشین ظرفشویی. بسیاری از مصرف کنندگان در حال حاضر یکی از آنها گفت: تقریبا همه ماشین های ظرفشویی حمل در سال 2017 آمد با یک سریعتر از چرخه گزینه ای است که کار انجام می شود در کمتر از یک ساعت به طور متوسط.

“نکته این است که در این نقطه در زمان و انرژی و بهره وری لازم نیست قربانی برای رسیدن به حداکثر رضایت مصرف کننده,” گروه تجارت نوشت: در پاسخ آن.

گزارش های مصرف کنندگان گفت: آن تست داده ها را نشان نمی دهد نشانه هایی از کاهش عملکرد ماشین ظرفشویی های مدرن. تغییر در گروه حمایت این روش باعث می شود مطلق مقایسه در سراسر دهه دشوار است. اما گزارش های مصرف کنندگان گفت: حدود یک چهارم از 150 ماشین ظرفشویی آن را به تازگی آزمایش به دست آورده است “عالی” امتیاز — یک سخنگوی عنوان “قابل توجه است.”

تهمت شکایت در مورد سر دوش مقابله با تغییر ساخته شده از 25 سال پیش. دوش قدرت قطع شد با مقررات فدرال در سال 1994 به 2.5 گالن در هر دقیقه از 3.5 یا بالاتر. چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و کلرادو برش است که به دو گالن و یا پایین تر است.

در ابتدا تولید کنندگان تلاش برای تولید یک محصول است که مصرف کنندگان را دوست داشت گفت: Stackpole از لوله کشی تولید کنندگان بین المللی.

“آن را مانند هر اختراع جدید” Stackpole گفت. “هنگامی که شما برای اولین بار شروع به آن را کمی bumpier. با نرم افزار.”

اما شرکت های تجربه با قطرهای مختلف و تنگ تر نازل سر. آنها اضافه اسپری قابل تنظیم. بزرگترین مشکل امروز Stackpole گفت: کم است فشار آب از لوله تغذیه به یک خانه. که می تواند تولید رضایتبخش دوش, بدون توجه به سر و دوش.

سیفون توالت با آب کمتر به نظر می رسید مانند یک سخت تر مشکل را حل کند. قوانین فدرال در اواسط 1990s مجموعه ای محدود از 1.6 گالن در هر خیط و پیت کردن. توالت اجازه داده شده بود 3.5 یا حتی 5 گالن در هر خیط و پیت کردن.

Gauley و Koeller — که هر دو قبلا در آب-پروژه های بهره وری — تاسیس حداکثر عملکرد تست چرا که آنها متوجه شده است که برخی از توالت های انجام شده به خوبی در حالی که دیگران تلاش می کرد. و آن را همیشه مربوط به استفاده از آب است. مصرف کننده نظرسنجی نشان داد که برخی از 3.5-گالن توالت رتبه بدتر از کم جریان توالت.

[تهمت سفارشات قانون بررسی بیش از کم جریان توالت سیفون]

پروتکل ابداع شده توسط این دو مرد نیز آزمون WaterSense یک گواهینامه داوطلبانه برنامه ایجاد شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست است که گواهی عملکرد در توالت است که با استفاده از 1.28 گالن در هر خیط و پیت کردن و یا کمتر است.

آنها در طول سال ها آموخته چگونه می توان بهتر توالت.

“این علم موشک” Gauley گفت: متوسط.

آزمون خود را نیاز به یک توالت برای پاک کردن 350 گرم زباله — که حدود سه چهارم از یک پوند در یک خیط و پیت کردن. آنها در حل و فصل این تعداد به دلیل, به عنوان Gauley توضیح داد: این نشان دهنده 99 درصد از آنچه که یک انسان سالم می تواند در یک نشسته است.

سویا قرار است فشرده از طریق یک لوله به بخش باریک هر چهار اینچ طول و وزن 50 گرم. این بخش کاهش یافته و از طریق یک راهنمای درست بالای لبه برای شبیه سازی تجربه در دنیای واقعی. توالت باید از هفت نفر از آنها را همراه با چهار توپ دقیقا شش ورق کاغذ توالت به تصویب.

اما توالت مشکل است به طور فزاینده ای به یک چیزی از گذشته. طرح بهبود یافته است. مهندسی جامد است.

در سال گذشته متوسط توالت آنها تست شده — از جمله برخی از استفاده می شود که بسیار کمتر از 1.6 گالن — پاک 895 گرم زباله و یا تقریبا دو پوند است. که 17 رب بخش.

“اگر شما می توانید ببینید چه 895 گرم به نظر می رسد مثل شما شوکه می شود,” Koeller گفت. “بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de