مغلوب ساختن پیشی جستن شرارت چین قرار می دهد ایالات متحده در خطر مالی

ایالات متحده البته در حال اجرا است کسری بودجه عظیم به عنوان بخشی از تلاش ما برای تحریک اقتصاد ما و محدودیت مالی که آسیب covid-19 است که تحمیل بر مردم ما کسب و کار و موسسات.

در سه ماه گذشته با توجه به خزانه آمار بدهی های ملی ما افزایش یافته است حیرت انگیز 2 تریلیون دلار — که تریلیون با T. آن را در حال حاضر حدود 25.4 تریلیون و موشک رو به بالا در ماه های آینده.

که در آن پول به صندوق ما کسری رفتن به می آیند ؟

تا کنون شما می توانید یک مورد که فدرال رزرو, که وزارت خزانه داری منابع افزایش یافته است $1.6 تریلیون دلار بیش از سه ماه گذشته است که تامین مالی بیشتر از کسری بودجه با ایجاد پول است.

در تئوری اگر فدرال رزرو نگه داشته و انجام می دهند که ما نمی خواهد نیاز به پول چینی یا ژاپنی پول و یا هر چیز دیگر از اعتبارات فدرال رزرو می تواند از هوا نازک به خرید اوراق بهادار خزانه داری از این موسسات که خرید آنها از خزانه.

اما هنگامی که شما فشار با نوک انگشت اطراف یک کمی شما خواهید دید که بسیاری از افزایش تغذیه وزارت خزانه داری منابع به نظر می رسد یک بار رویداد اخیر ناشی از تغذیه حرکت به unfreeze بازارهای اعتباری و نه از تلاش برای پوشش کسری بودجه فدرال.

شما همچنین می خواهید کشف است که فدرال ریزرو کاهش خزانه را خرید حتی به عنوان خزانه را نیاز به پول جدید در حال افزایش است.

پس از کجا پول رفتن به می آیند ؟ از لحاظ تاریخی چین بوده است خریدار از اوراق بهادار خزانه داری و متعلق به $1.08 تریلیون از آنها را به عنوان در مارس 31, جدید ترین تاریخ برای آن خزانه اعداد در دسترس هستند. (چین منابع رتبه دوم پشت ژاپن $1.27 تریلیون.)

با وجود این که عمده آمریکا طلبکار شما می توانید دلایل سیاسی که منجر رئیس جمهور تهمت و خدمه اش برای حمله به چین در روز و روز را.

آنها نیاز به یک قربانی برای این فاجعه تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن در زندگی و رفاه اقتصادی از آمریکایی ها و برای منحرف کردن توجه از خود را شکست.

دوم, آن را مفید سیاسی — البته نه از نظر اخلاقی یا اجتماعی — به اهریمن جلوه دادن “دیگر است.” این اجازه می دهد تا مغلوب ساختن پیشی جستن بازی جرم به جای دفاع کنید و سعی کنید برای دریافت آمریکایی ها به تجمع در اطراف پرچم را با این ادعا محافظ کشور ما در برابر شر خارجی ها.

حتی اگر بانک مرکزی به طور غیر مستقیم تامین می شود بسیاری از های اخیر افزایش در بدهی های ملی ما آن را برای رفتن به جالب — و شاید واقعا ترسناک — برای دیدن چه اتفاقی می افتد اگر تغذیه وزارت خزانه داری خرید حفظ کند کردن (اگر چه آنها هنوز هم بسیار بالا با تاریخی می ایستد) در همان زمان خزانه داری نیاز به قرض گرفتن را افزایش می دهد.

و برای دیدن اگر چین تلاش برای ضدحمله تهمت و تضعیف دلار و افزایش یوان وضعیت به عنوان یک ارز ذخیره) با فروش برخی از آن های موجود در خزانه دارایی و یا با اعلام این که آن روز از کمک مالی ایالات متحده کسری به پایان رسید.

این نمی تواند عادی رفتار مالی. اما با تهمت و coronavirus این نیست زمان عادی.

در میان دلایل یک عامل است که من فکر نمی کنم که در حال حاضر به طور جدی به عنوان آن باید باشد: مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا تهدید به لغو برخی از بدهی های ما به چین به تلاش برای ایجاد دولت چین پرداخت برای برخی از ما covid-19 هزینه های.

آن را آسان به اخراج این عنوان سیاسی ذکراست. اما اگر من یک خارجی وام دهنده, من می خواهم مطمئن بود با احتیاط از اعطای وام پول به ایالات متحده هنگامی که آن را اجرا توسط رئيس جمهور که در عمل ضربه قوانین و با حکم و فقط ممکن است تصمیم بگیرید که یک روز به اعلام آمریکا IOUs برگزار شده توسط هر کشور خاص می شود باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

مگر اینکه شما فکر می کنم که فدرال ریزرو باید چاپ بی پایان تریلیون دلار برای تامین مالی ما کسری بودجه — من همین حالا به دلایل ما بحث خواهیم کرد و یک روز دیگر — ما نیاز به وام دهندگان به خصوص وام دهندگان خارجی برای کمک به تامین مالی بودجه ما فاصله با خرید مقادیر زیادی از فوق العاده کم بازده اوراق بهادار است.

و توهین و اهریمنی کشور ما دومین طلبکار داخلی به دلایل سیاسی مطمئن به نظر نمی رسد مانند راه برای رفتن در مورد آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>