مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر-انتشار “چشم انداز برای صلح” به اوج آنچه رئیس جمهور گفته بود “طولانی و بسیار دشوار فرایند” تشریح یک سناریو که در آن اسرائیل را حفظ حاکمیت غرب رود اردن یک پایتخت در یک تقسیم نشده اورشلیم و کنترل بیش از یهودی نواحی و شهرک های پراکنده را از طریق سرزمین های فلسطینی.

فلسطینی ها در ضمن دریافت … نه خیلی زیاد. در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح حمایت نتانیاهو آنها می دهد تا ادعای پناهندگان فلسطینی و قبول شرایط بر اساس مسیر به استقلال در یک چهل تکه از خاک حک شده توسط اسرائیل در جاده ها و شهرک سازی. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح cedes کنترل امنیت شرقی مرز با اردن کاملا به اسرائیل, تماس, برای از بین بردن گروه های شبه نظامی فلسطینی و allots یک فلسطینی سرمایه در حومه شرقی بیت المقدس — و نه در شرق اورشلیم مناسب به عنوان پیش بینی توسط جامعه بین المللی و پی در پی آمریکا و دولت.

نتانیاهو در کاخ سفید چه این به معنای: “در این روز” گفت: پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن “شما شد اولین رهبر جهان از به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت و … را در مناطقی از کرانه باختری رود اردن” — کتاب مقدس شرایط برای غرب بانک معمولا استناد در اسرائیل “که حیاتی برای امنیت ما و مرکزی به میراث ما است.” مدت کوتاهی پس از این اظهارات به گزارش آمد که نتانیاهو دولت قصد دارد به رای یک رای در الحاق برخی از 30 درصد از کرانه به عنوان اوایل به عنوان در این آخر هفته.

هیچ کدام از این, البته میانجیگری با فلسطینی ها بودند که وجود ندارد و در اتاق را رد کرد و در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات پس از آن روشن شد که چگونه یک طرفه رویکرد خود بود. وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از سفیران در آن حضور داشتند اما هیچ کدام از کشورهای است که در خدمت به عنوان کلید مخاطبان به فلسطینی ها — از جمله اردن و مصر و عربستان سعودی است. اکثر کشورهای عربی در حال حاضر رها از و یا صحبت کردن در برابر تهمت به رهبری ابتکار عمل.

فلسطینی ها با عصبانیت رد مغلوب ساختن پیشی جستن ، “پس از مزخرف که ما شنیده ام امروز به ما می گویند یک هزار و نه به” معامله قرن,'” گفت: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس است. “ما نمی خواهد به زانو زدن و ما نمی خواهد تسلیم.”

اما رونمایی از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح ارائه یک بن بست برای عباس که نقش اصلی این است که متولی یک مرگ روند صلح که قرار بود منجر به یک راه حل دو کشور. این مجمع الجزایر از فلسطینی انکلاوها پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن — وابسته به اسرائیل نگرانی های امنیتی و بیشتر شبیه به “bantustans” آپارتاید دوران آفریقای جنوبی — که یقین نیست که.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بوستر از این طرح استدلال می کنند که رویکرد خود را بیشتر “واقعی” انعکاس حقایق روی زمین. اسرائیل شهرک سازی در کرانه غربی و کنترل دائمی بر دره اردن در حال, در این دیدگاه یک عمل انجام شده است. جارد کوشنر تهمت را در خاورمیانه و نقطه مرد گفته است که فلسطین آرمان های سیاسی نیست به عنوان مهم توسعه اقتصادی خود را از سرزمین — دیدگاه قاطعانه مخالف توسط بسیاری از فلسطینی ها که نمی تجارت امید خود را برای مساوی به حقوق سیاسی برای پول, انگیزه.

منتقدان ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن است که مصرف اساسی قدرت عدم تقارن بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها و فشار دادن آن به خود و نتانیاهو مزیت است. “مغلوب ساختن پیشی جستن است ایجاد نه تنها یک جدید اسرائیل اما جهان جدید” نوشته “هاآرتص” مقاله نویس Gideon Levy. “جهان بدون قوانین بین المللی و بدون احترام به قطعنامه های بین المللی بدون حتی ظاهر عدالت است.”

زمان نیز آشکار. دو مرد بشاش روی صحنه در تالار شرقی کاخ سفید در حال مبارزه برای زندگی سیاسی: مغلوب ساختن پیشی جستن است و این موضوع در حال انجام سنا استیضاح و محاکمه روز سه شنبه خود با اسرائیل را دادستان پرونده جنایی کیفرخواست علیه نتانیاهو به اتهام فساد مالی. این موارد را در سایه خود گشتند پیشنهاد در ماه مارس است.

حرکت رو به جلو برای برنامه های چند ساله اسرائیل تقدم بیش از این سرزمین مقدس است قدرتمند sop به کلید سیاسی حوزه برای هر دو رهبران مسیحی انجیلی رای دهندگان برای مغلوب ساختن پیشی جستن و ناسیونالیست راست اسرائیل برای آغاز به کار کرد. “این است که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. این است که در مورد نتانیاهو ، آن را در مورد صلح” گفت: Husam Zomlot سر فلسطینی ماموریت در بریتانیا در مصاحبه ای با بی بی سی.

در یک جداگانه گفتگو با رویترز Zomlot با اشاره به آنچه اتفاق می افتد پس از ایالات متحده و بقیه جهان را می دهد تا روح از راه حل دو کشور و رد فلسطینی خواستار برابر حقوق سیاسی. “28 ژانویه سال 2020 را علامت رسمی قانونی مهر تایید از ایالات متحده آمریکا به اسرائیل برای اجرای تمام عیار سیستم آپارتاید” گفت: Zomlot. “تاریخ را به نام مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کسی که تحت فشار قرار دادند اسرائیل در جهت اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im