مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز عفو: چه کسی رئیس جمهور درگذشت او به عنوان مارک خود را “رئیس افسر اجرای قانون’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده است یک کشت از عفو و commutations برای چهره های بحث برانگیز اعم از سابق و فرماندار دولت به جرم فساد به یک دستیار نزدیک رودی جولیانی که التماس گناه به تقلب مالیاتی و اظهارات نادرست و اتهامات.

حرکت آمد و به عنوان یک دستیار نزدیک به آقای ترامپ, راجر, سنگ, انتظار خود را از محکومیت در یک دادگاه فدرال در روز پنج شنبه— بالا بردن سوال که آیا رئیس جمهور ممکن است ارائه کمک به متحد دیرین است که به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری در صورت متصل به رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

“من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون کشور” آقای ترامپ گفت: در میان اتهامات که او دخالت در سنگ مورد چیزی که او را رد کرده است. “من می تواند درگیر شود اگر من می خواهم.”

اما تصمیم خود را به یا عفو و یا رفت و آمد این جملات از 11 نفر بود که با ملاقات فوری نقد.

این تیم که تحت پیگرد قانونی قرار راد Blagojevich فرماندار سابق ایالت ایلینوی گفت: “در حالی که رئیس جمهور این قدرت را کاهش آقای Blagojevich را از جمله این واقعیت باقی می ماند که فرماندار سابق محکوم شد بسیار جدی جنایات.

“خود دادستان به عنوان اثبات این که مقامات منتخب که خیانت کسانی که انتخاب می شوند برای خدمت به حساب برگزار خواهد شد.”

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد کسانی که اعطا شد امداد توسط رئیس جمهور.

میله Blagojevich (ایسنا)

میله Blagojevich
دموکراتیک فرماندار سابق ایلینوی 63 وارد زندان فدرال در سال 2012 و خدمت شد و در 14 سال حکم پس از محکوم به استفاده از قدرت خود را به عصاره کمپین پول و سیاسی دیگر سوغات در بازگشت برای نامگذاری یک جانشین را بیش از باراک اوباما خالی بسازید زمانی که او رئیس جمهور منتخب در سال 2008.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شمردن با ایده کمک به Blagojevich را قبلا اما تا به حال حمایت کردن میان انتقاد که او را لغو کار سخت توسط دادستان فدرال.

اما Blagojevich تا به حال لابی سخت برای رهایی کشورشان را مورد و که از رئیس جمهور که با آن مواجه شدید موشکافی در طول ریاست جمهوری خود را برای اولین بار برای مبارزات انتخاباتی خود را به اتهام همکاری با روسیه دخالت در انتخابات 2016 و پس از آن خود را آشکار سوء استفاده از دفتر در ارتباط با اوکراین است.

آقای ترامپ بخشی بود ابراز همدردی سابق فرماندار شرایط و گفته بود که یک بار به نظر می رسد در واقعیت خود برنامه تلویزیون شاگرد درمان شده بود “بسیار ناعادلانه.”

آقای ترامپ اشاره Blagojevich همسر به طور خاص — پاتریشیا Blagojevich به طور منظم در رادیو فردا — در حالی که بحث خود را تخفیف تصمیم با خبرنگاران در روز سه شنبه.

“او به نظر می رسد مانند یک فرد بسیار خوب,” او گفت. “من به تماشای همسر خود را در تلویزیون.”

سابق 49ers صاحب ادی DeBartolo چپ (ایسنا)

ادی DeBartolo Jr
DeBartolo جونیور بود که در عفو است و مالک سابق از San Francisco 49ers NFL تیم که موفق به کسب پنج سوپر باول عناوین در طول زمان خود را به عنوان مالک. او 73.

او التماس کرد گناه در سال 1998 به عدم گزارش جرم رشوه خواری در پرونده که منجر به حبس از فرماندار سابق لوئیزیانا, Edwin W ادواردز. DeBartolo Jr خدمت نیست هر زمان زندان اما او موافقت به پرداخت 1 میلیون دلار جریمه و واگذار مالکیت خود را از این تیم به خواهر, دنیس York.


“من فکر می کنم با ادی و آنچه که او انجام آنچه او انجام داده است در زمین فوتبال خارج از زمین فوتبال یک مقدار زیادی از کار خیریه بنابراین ما در مورد صحبت کردیم که” سابق 49ers گیرنده گسترده جری برنج که لابی برای آزادی او در کنار چند تن دیگر به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید روز سه شنبه. “ما در مورد صحبت کردیم فقط بزرگ بودن. شما می دانید که تلاش می شود بزرگترین در تمام دوران است. و شما می دانید که من را کلاه من خاموش برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او انجام داد.”

برنی Kerik (AP)

برنی Kerik
Kerik سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر دریافت بخشش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اتهام تقلب مالیاتی از سال 2010.

Kerik, 64 بود NYPD بالا پلیس در طول دولت از شهردار جولیانی از سال 2000 تا 2001. آقای جولیانی در حال حاضر رئیس جمهور وکیل شخصی. در سال 2002 رئیس جمهور جورج بوش منصوب Kerik موقت وزیر کشور در عراق است.

او التماس کرد گناه در سال 2009 به هشت جنایات از جمله مالیات تقلب و دروغ گفتن به کاخ سفید در حالی که او در حال بررسی و در نظر گرفته شده برای این نقش وزیر امنیت داخلی در سال 2004.

Kerik خدمت بیش از سه سال در زندان فدرال برای اتهامات عنوان شده علیه او و تا به حال به نظر می رسد در فاکس نیوز دوشنبه شب ساعت قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام.

مایکل Milken (AP)

مایکل Milken
Milken سابق سرمایه گذار اعطا شد عفو خود را برای تجارت خودی اعتقادات در سال 1990 زمانی که او التماس کرد گناه را به اوراق بهادار مالیات و سایر گزارش موارد نقض.

73-سال — یک بار شناخته شده به عنوان junk bond پادشاه است که به خوبی شناخته شده برای داشتن استفاده می شود بالا عملکرد اوراق قرضه برای تامین مالی شرکت های بزرگ تصاحب در 1980s.

Milken شد و محکوم به 10 سال زندان و جریمه 600 میلیون دلار. او همچنین به طور دائم محروم از صنعت اوراق بهادار توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار. حکم او کاهش یافته بود به دو سال و او در خدمت هر دو در 1990s.

از آن پس Milken است جان سالم به در تشخيص سرطان و اقدام به ایجاد یک سازمان غیر انتفاعی فکر می کنم تانک به نام hariri. او همچنین سخاوتمندانه اهدا به موسسات خیریه است که صندوق تحقیقات سرطان.

Tynice Nichole سالن
سالن 36 بود حبس برای 18 سال مواد مخدر اتهامات اگر چه دادگاه شنیده ام که دوست پسر او بود و هدف اصلی از این تحقیقات و با استفاده از شده بود خانه اش را به فروشگاه کرک کوکائین و سلاح گرم است. او خدمت کرده است 14 سال است و تا به حال حکم او تبدیل.

کریستال Munoz
همچنین زندانی مرتبط با مواد مخدر و جرایم پس از اینکه به جرم توطئه برای توزیع ماری جوانا او مربی دیگر زندانیان در طول 12 سال در زندان او مربی دیگر زندانیان. حکم تبدیل.

جودیت Negron
این زن 48 ساله در خدمت هشت سال از 35 سال حبس برای او در $200 میلیون مدیکر تقلب در طی آن زمان او شده است به عنوان یک مدل زندانی است. حکم تبدیل.

آریل Friedler
Friedler کارآفرین شد, حبس برای دو ماه برای توطئه برای دسترسی به محافظت کامپیوتر بدون مجوز. پس از آزادی او زمان صرف ترویج مسائل جانبازان و کمک به زندانیان سابق. در میان کسانی که لابی برای عفو شد کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی و دیرین متحد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. عفو.

پل Pogue
Pogue داده شد و سه سال آزادی مشروط و دستور به پرداخت بیش از $700 ، 000 در جریمه و جبران برای پر کردن نادرست مالیات بر درآمد اظهارات. او همچنین تقدیر خود را برای کار خیریه که شامل ساختمان کلیساها و درمانگاه در کشورهای در حال توسعه. عفو.

دیوید Safavian
او به عنوان یک مقام رسمی در این جورج بوش بود اما آمریکا برای نزدیک به یک سال برای پوشش تا ارتباط خود را به خوار لابی جک Abramoff.

آنجلا استانتون
استانتون خدمت از شش ماه از خانه حبس برای شرکت در یک سرقت خودرو کلاهبرداری. او از تبدیل شدن به یک نویسنده و شخصیت تلویزیونی است و صحبت از حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. عفو.

11 عفو و یا کمک های مالی از بخشش اضافه کردن به آنچه که تا کنون بوده است نسبتا کوچک لیست اعطا دادخواست. با توجه به آمار وزارت دادگستری آقای ترامپ بخشيده است 18 نفر و با توجه به عفو فقط شش.

که در مقایسه با 212 رضایت از باراک اوباما در طول ریاست جمهوری خود و 1,715 commutations.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>