مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت می پرسد دولت فدرال به آن شامل در هر اجاره امداد ارائه شده به مستاجران

مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت که او هنوز هم صاحب می پردازد خدمات عمومی دولت بیش از $260,000 در هر ماه به اجاره تهمت هتل بین المللی واقع در فدرال متعلق به ساختمان در مرکز شهر واشنگتن چند بلوک از کاخ سفید است.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواسته است GSA آن است که آیا ارائه امداد رسانی به دیگر مستاجران سوالات اول گزارش نیویورک تایمز.

“ما خواسته اگر شما در حال انجام کاری برای هر یک خواص خود را. همه ما می گویند این است که آیا تنها ما را. درمان ما همان هر کس دیگری” اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواسته پالم بیچ ایالت فلوریدا., مقامات مشابه راهنمایی در مورد این که آیا آن نیاز به پرداخت مارس اجاره $88,000 برای زمین آن را اجاره در مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی گلف باشگاه در وست پالم بیچ. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در نهایت به طور کامل پرداخت می شود یک هفته پس از مهلت اما در عرض 10 روز مهلت.

بیش از شش هفته گذشته نمایندگان خدمات عمومی دولت را نه در پاسخ به تکرار سوالات در مورد وضعیت اجاره و یا پرداخت از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است.

GSA اجاره هزاران ساختمان از خصوصی صاحبخانه در سراسر کشور است اما کمتر از یک دوجین قرارداد که تحت آن اجاره فدرال متعلق به فضای به خصوصی مستاجران. مشخص نیست که آیا آژانس ارائه کرده است را به هر گونه تغییرات به اجاره به دلیل بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گفته اند واشنگتن پست قبلا که این شرکت به پرداخت آن مه اجاره در زمان, در اول ماه است. مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت شده است در تلاش برای فروش هتل اجاره از اواخر سال گذشته اما آن را به حال برای قرار دادن مذاکرات در برگزاری به دلیل همه گیر shutdown.

تا همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن بود شلوغ توپی از رئیس جمهور, حامیان لابی جمهوری خواه و فعالان و چوب لباسی. Coronavirus را حذف کرده است که صحنه به عنوان هتل و رستوران و کافه ها بسته شده اند پس سراسر شهر بود سفارشات و اشغال کاهش یافته به بخش کوچکی از نرمال به گفته افراد آشنا با هتل.

بیش از 230 کارکنان گذاشته شده است که در این هتل با توجه به شهرستان براده. در سراسر تهمت شرکت وضعیت به همان اندازه وخیم. از 24 باشگاه ها و هتل ها در ایالات متحده و خارج از کشور 18 در حال حاضر بسته شده و از جمله شش تن از هفت تولید درآمد.

این شرکت گذاشته و یا furloughed بیش از 2600 کارکنان در هتل ها و باشگاه های گلف در نیویورک و فلوریدا و کالیفرنیا و نوادا ایالت ایلینوی و در جاهای دیگر.

باید یک نکته یا داستان ایده در مورد چگونه دولت است که دست زدن به مراقبت عمل می کنند و پاسخ خود را به اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس? ارسال یک ایمیل به caresacttips@washpost.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

دانلود رایگان مقالات