کاخ سفید را پیشنهاد هزینه های طرح امروز که مجموعه تا انتخابات سال درگیری با کنگره بیش از پیشنهاد کاهش امنیت اجتماعی برنامه و بودجه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد مرزی دیوار – که همه آنها مخالف با آمریکا.

رئیس جمهور مالی سال 2021 بودجه طرح به مقدار یک انتخابات سال پیام سند و نقشه برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دوم-ترم اولویت باید او امن دور دوم آمده نوامبر.

هزینه های طرح است که انتظار می رود, در مغلوب ساختن پیشی جستن. این پیشرفت برخی از وعده های انتخاباتی در حالی که تناقض رئیس جمهور خود را در برخی از برنامه های داخلی. آن را نادیده می گیرد صرف توافق با کنگره است. و این نشان می دهد آقای ترامپ دوباره برنامه را به میلیاردها دلار از یک نظامی او می گوید رئیس جمهور سابق باراک اوباما با کمبود بودجه روبرو شده و او تا به حال به “بازسازی” و تغییر کسانی که پول خود را به مرز مانع پروژه.

چقدر سهام قرار داده و به سند تیره است. هر کاخ سفید را صرف طرح در نظر گرفته شده است بیشتر باز گویی آن اولویت های سیاست از آن است که کنگره است که در قانون اساسی مقامات به صرف پول مالیات دهندگان. و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است هرگز خیلی علاقه خود را در بودجه پیشنهاد شده است.

در حالی که دیگر رئیس جمهور داده اند سخنرانی به توضیح آنها صرف نظر دارد و یا بدست از کمربندی به فروش نقشه به رای دهندگان آقای ترامپ هرگز انجام شده است. در واقع در ماه ژانویه او به نظر می رسد به شانه واشنگتن سالانه “بودجه” روز مراسم.

“Who the hell cares در مورد بودجه ؟” رئیس جمهور شنیده است گفت: به یک گروه حامی در یک ژانویه جمع آوری کمک با توجه به ضبط رویداد خصوصی که به دست آمده توسط واشنگتن پست. “ما در حال رفتن به یک کشور است.”

رئیس جمهور داده نشده است وزن زیادی را به حقایق در مورد خود صرف نظر دارد پس از مصرف ، برای مثال در ژانویه او توییتی یک ادعا – بدون شواهد و مدارک – که “ایالات متحده فقط صرف دو تریلیون دلار در تجهیزات نظامی” و اضافه کرد “ما ارسال خواهد شد برخی از این نام تجاری جدید و زیبا تجهیزات خود را از راه … و بدون تردید!”

اما یک نظامی کارشناس بودجه, تاد هریسون از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی نامیده می شود که مشاجره “درست نیست.” آقای هریسون محاسبه که از 2 تریلیون دلار Mr مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صرف نظامی پس از سال 2017 “بخشی از این بودجه صرف تامین تجهیزات $بود 0.42 تریلیون بیش از آن زمان است. اگر شما شامل [تحقیق و توسعه] آن را می آید به $0.68 تریلیون.”

اما آنچه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت بسیار است سیاسی خود را پایه.

به این منظور 5 درصد پیشنهاد کاهش به هزینه های اختیاری برنامه های گنجانده شده در این طرح بدون شک خواهد بود ملاقات با کف زدن از محافظه کاران که مخالف این نوع ایمنی شبکه اجتماعی و کمک های خارجی برنامه های او می خواهد به کاهش است.

همچنین از علاقه خود پایه و آمریکا – خواهد بود $2bn درخواست برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد مرزی دیوار برنامه. مقامات کاخ سفید اذعان دموکرات به احتمال زیاد دوباره بلوک کسانی که پول اما در حال برنامه ریزی برای دوباره انتقال میلیاردها دلار از پنتاگون حساب برای کار در مرز سد در امتداد مرز آمریکا و مکزیک.

که مانع است که به طور گسترده ای محبوب با آقای ترامپ سیاسی پایگاه انتقال برنامه اجازه خواهد داد که او را به صورت دموکرات در حمایت از “باز کردن مرزها” او را مجبور به گرفتن پول از ارتش برای ساخت این ساختار است.

“من می گویند دموکرات هستند شپشو سیاستمداران چرا که آنها کثیف سیاست است. باز کردن مرزهای پناهگاه شهرستانها” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: در طول یک ناهنجار “جشن” رویداد در کاخ سفید یک روز پس از سنا تبرئه او را در دو مقاله از استیضاح. “آنها وحشتناک سیاست. که جهنم می توانید برنده می شود؟”

اما بالا دموکرات روز دوشنبه منتظر نیست برای انتشار رسمی از هزینه های طرح به سیگنال خیلی از محتویات آن مرده در هنگام ورود.

“بودجه بیانیه ای از ارزش و بار دیگر رئیس جمهور است که نشان دهد چقدر کوچک او ارزش سلامت خوب است امنیت مالی و رفاه سخت کوش خانواده های آمریکایی” مجلس نانسی پلوسی گفت.

“سال به سال رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه باید به دنبال تحمیل کاهش ویرانگر به بحرانی حیاتی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها با تکیه بر” کالیفرنیا از حزب دموکرات در بیانیه ای گفت. “کمتر از یک هفته پس از امیدوار کننده برای محافظت از خانواده های مراقبت های بهداشتی خود را در دولت از آدرس اتحادیه, رییس جمهور در حال حاضر گستاخی تحمیل وحشیانه چند میلیارد دلار کاهش به مدیکر و مدیکید – در همان زمان که او در حال مبارزه در دادگاه فدرال برای از بین بردن حمایت از افراد با شرایط از پیش موجود و از بین بردن هر دیگر حفاظت و بهره مند از قانون مراقبت مقرون به صرفه.”

به عنوان یک نامزد آقای ترامپ وعده داده شده برای پاک کردن ملی کمبود زمان او را ترک اتاق. اما یک مقام ارشد دولت رسمی روز دوشنبه در توصیف 2021 پیشنهاد به عنوان یک “بودجه که توازن در 15 سال است.”

ارشد دولت رسمی نیز گفت: این پیشنهاد خواستار “$4.6 تریلیون در کاهش کسری بودجه” و “$4.4 تریلیون در کاهش هزینه.”

در میان دومی یک پیشنهاد به بریده بریده کمک های خارجی توسط 21 درصد است. کاهش کمک های مالی برای کمک به کشورهای دیگر با برنامه های واشنگتن به طور سنتی مشاهده شده است در منافع خود تقریبا به ناچار مسدود خواهد شد توسط قانونگذاران در هر دو طرف.

حتی تهمت متحدان مانند سناتور لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی مخالفت کرده اند و معکوس از جمله طرح های موجود در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی صرف نظر دارد.

بودجه کارشناسان بیت ها و قطعه از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح چنین به عنوان یک بخش تعریف فدرال زباله و تبادل تغییرات برای از بین بردن آن می تواند به دست آوردن کشش در کاپیتول هیل در میان اعضای هر دو طرف است. اما در اکثر موارد این طرح است که عمدتا در مورد پیشنهاد انتخاب مجدد خود را از دیدن آن در واقع تبدیل به قانون زمین.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر پزشکی به منظور صندوق حتی بزرگتر دفاع بودجه” سابق کلینتون در دوران کار, منشی, Robert Reich توییتی دوشنبه. “بودجه خود را نمی خواهد تبدیل شدن به قانون به دلیل Dems کنترل خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im