مغلوب ساختن پیشی جستن سبک استبدادی است بازسازی امریکا

واشنگتن پست به کاخ سفید به خبرنگاران توصیف یک رئیس جمهور “نهفته با خشم تثبیت شده در انتقام سخت در برابر کسانی که او احساس می کند به او خیانت و عایق توسط سازگار حزب جمهوری خواه.” او مایل به تست حاکمیت قانون و حتی بیشتر و راحت انجام آنها در گزارش “به نقطه احساس می رسد.”

“اگر یک رئیس جمهور می تواند دخالت در یک پرونده جنایی برای کمک به یک دوست پس از آن وجود دارد چیزی است که نگه می دارد او را از دخالت به کسی آسیب برساند او فکر می کند که او دشمن” جویس سفید ونس سابق آمریکا وکیل گفت: همکاران من. “این بدان معنی است که رئیس جمهور به طور کامل بالاتر از قانون در خطرناک ترین نوع راه است. این است چگونه دموکراسی می میرند.”

رئیس جمهور عوامفریبی سمت چپ یک علامت در جامعه آمریکا است. یک بررسی توسط همکاران من sifted از طریق 28,000 گزارش قلدری در مدارس ایالات متحده و صدها حوادث که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن-الهام گرفته از شعارهای مورد استفاده قرار گرفت و به آزار و اذیت کودکان به خصوص دانش آموزان از اسپانیایی, بزرگ سیاه و یا مسلمان پس زمینه.

“پس از مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش به ملت بالاترین مقام خود التهاب زبان — اغلب محکوم به عنوان نژادپرست و بیگانه — دارای چشمانداز به مدارس در سراسر امریکا” همکاران من نوشت. “بسیاری از قلدر در حال حاضر هدف دیگر کودکان متفاوت از آنها استفاده می شود, با کودکان به عنوان جوان به عنوان 6 تقلید از رئیس جمهور را توهین و بی رحمانه راه او ارائه آنها را.”

این روند نگران کننده صحبت می کند از یک ضعف عمیق تر و مستحکم شدند. دیوید رابرتز در Vox استدلال کرد که ایالات متحده آمریکا است که در درک یک “epistemic” بحران: یک دهه جناح راست پروژه خود را برای ایجاد رسانه های حباب سمان یک قطبی واقعیت سیاسی است که در آن اردوگاه رقیب حتی نمی تواند توافق بر حقایق خود اختلافات.

“این چیزی است که یک tribalist مانند تهمت می خواهد: برای ارتباط و سازش در سراسر قبیله ای خطوط برای تبدیل شدن به غیر ممکن است, به طوری که وفاداری می شود تنها اندازه گیری و همه چیز است که به کاهش خالص مبارزه برای تسلط” رابرتز نوشت.

قانونگذاران هنوز در تلاش برای بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت. در روز پنج شنبه هر سناتور دموکرات و هشت جمهوری خواهان در سنا تصویب یک قطعنامه برای جلوگیری از تهمت توانایی به منظور آینده حملات علیه ایران است. اما تهمت تقریبا قطعی به حق وتو آخرین تلاش کنگره برای دفاع از نظارت آن اقتدار بیش از یک جسارت اجرایی است.

“حزب جمهوری خواه است خیانت به دموکراسی و این بار تاریخی” جیسون استنلی یک استاد فلسفه دانشگاه ییل و نویسنده کتاب “چگونه فاشیسم آثار” گفته خودی کسب و کار. “حزب جمهوری خواه نشان داده است که هیچ علاقه ای به چند حزب دموکراسی است. … آنها بسیار بیشتر در رابطه با قدرت و با تحکیم قدرت.”

حزب حاکم را بدبینی به موجب سند چشم انداز در سمت چپ از عمده فروشی خود را شکست.

“حزب جمهوری خواه است که در حال حاضر قابل اعتماد حریف برابری و بدخیم زور در آمریکا زندگی — سرطان در یک بیمار در انکار در مورد ماهیت و شدت از وضعیت او” نوشت: جمهوری جدید را Osita Nwanevu. “باید آن را نه تنها شکست خورد اما تخریب — مغلوب از سیاسی آمریکا با قطعیت است که فقط می توانید مطمئن باشید نه با سیاست های انتخاباتی و یا اصلاحات ساختاری به تنهایی اما با اخلاقی جنگهای صلیبی.”

این البته به سختی اولین بار در ایالات متحده شده است به طوری تقسیم می شود. یک قطعه مهم در نیویورکر توسط دانشگاه هاروارد مورخ جیل Lepore بررسی حس دموکراتیک بحران که احساس می شد با بسیاری از آمریکایی ها در دهه 1930 ، او جزئیات جدید شگفت انگیز مقابله دوران مشارکت مدنی که صورت گرفت در پاسخ اسراف از بحث علنا حمایت هنری, پروژه های سالن های شهر و رادیو را نشان می دهد به خود جلب کرد که در میلیون ها نفر در سراسر کشور است.

“ما عقل یا جهل می ایستد در راه ما پذیرش توتالیتر فرض لایتناهی,” مورخ چارلز ریش استدلال در آن زمان هنگامی که توضیح میدهد که چگونه آمریکایی ها را مقاومت در برابر کشش از کمونیسم یا فاشیسم است. “و به این حد آن منجر به تداوم استدلال, بحث, هرگز-اقامت-هر چیزی-در نهایت روش سیاسی دموکراسی است.”

وجود دارد مقدار زیادی از بحث در حال حاضر در امریکا, اما آن را سخت برای دیدن هر glimmers مدنی آشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>