مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آن در دفاع از این صحنه با این استدلال که معترضان — که برخی از آنها بسیج شدند تا کنون-راست طرفدار تفنگ گروه در Facebook و مونتاژ در نزدیکی شهرستان سالن و یا دیگر ساختمان های عمومی در بیشتر اعداد کوچک طی چند روز گذشته شد مهیج در برابر فرمانداران که “خیلی دور رفته” را در خود اعمال محدودیت در زندگی روزمره. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که اکثر آمریکایی ها می ترسند که دولت در حال حرکت است به سرعت بیش از حد به محدودیت. اما مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بکشید در این درز در هفته های آینده, امید به تمرکز بر پایگاه خود را از خشم داخلی مخالفان و حتی به عنوان او می یابد آن را غیر ممکن است برای برطرف کردن موشکافی خود را اشتباه در مراحل اولیه بحران است.

هنوز هم اقتصادی اضطراب در ایالات متحده به عنوان مورد در جای دیگر در جهان است که همه بیش از حد واقعی است. جدید پیش بینی از محققان دانشگاه کلمبیا نشان می دهد که یک coronavirus-باعث رکود اقتصادی می تواند سنبله آمریکا زیان کار و فقر به پنج دهه اخیر رسید. دور از ایالات متحده پایتخت دولت تظاهرات ساختمان در برابر مستندات در کشورهای فقیر. حدود 2 میلیارد نفر در سراسر جهان بستگی دارد روز کار و زندگی می کنند در کشورهایی که دولت ها بیشتر قادر به جبران از دست دادن خود را از حقوق و دستمزد.

“اگر مردم کار نمی کنند آنها نمی پرداخت می شود و این خطر وجود دارد از گرسنگی” Cátia Batista, استاد اقتصاد در لیسبون را Nova دانشگاه گفت: همکاران من. “واکنش طبیعی است که ناآرامی.”

اما منتقدان و کارشناسان استدلال می کنند که تهمت و حامیان او تمایل به باز کردن اقتصاد ایالات متحده زودرس است. این کشور ممکن است در آغاز یک “فلات” در نبرد با ویروس — ثبت نام حدود 2000 تن در روز در هفتۀ گذشته اما هنوز نشدم پشت در تست های لازم نسبت جمعیت آن است. کشورهایی مانند آلمان و کره جنوبی نقل مکان کرد و به سهولت و محدودیت های این هفته, اما آنها ایجاد کرده اند به مراتب کارآمد تر و گسترده رژیم از تماس با ردیابی و آزمایش ویروس.

حتی پس از آن آنها باقی می ماند با احتیاط در مورد احتمال موج دوم ravaging کشور خود. “ما نباید بی دقتی و یا غیر مسئولانه حتی برای یک لحظه” صدراعظم آلمان روز دوشنبه گفت: به عنوان کوچک خرده فروشان در برخی از ایالات آلمان شروع بازگشایی. در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن مرکل خواست مقامات محلی برای حفظ و اجرا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای اطمینان حاصل شود که این کشور کاهش عفونت ادامه خواهد داد.

در کره جنوبی برخی از رستوران ها و مراکز خرید را دوباره راه اندازی کسب و کار در حالی که ادارات مختلف به آرامی تشویق کارکنان خود را برای بازگشت — هر چند با اقدامات احتیاطی از جمله فاصله اقدامات و متوسط چک. مقامات این کشور شده اند که به طور خاص برای خود را فعال و دست زدن به شیوع نگران کننده امکان جدید شعله ور شدن یو پی اس. “ما به دنبال در روند گروه عفونت هر چند که عمدتا در خوشه های کوچک بیش از دو هفته گذشته” معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت. “اگر ما اجازه گارد ما را در اجتماعی, فاصله, [ویروس] می توانید به عقب می آیند و تا حد زیادی صدمه دیده است و خطر اندازد جامعه ما است.”

اتریش یکی از اولین کشورهای اروپایی برای آغاز مجدد اقتصاد خود را, اما آن را از یک موقعیت نسبی ایمنی و قدرت است. “به غیر از اوایل مستند دقیق تلفن همراه, تست و نظارت بر سلامت برنامه, گیر افتاد, موارد اولیه و نگهداری مردم در خانه” اشاره کرد دنیس Hruby در سیاست خارجی است. “فقط 10 درصد از موارد را به پایان رسید تا در بیمارستان بستری از جمله نرخ پایین که سه چهارم کشور در بخش مراقبت ويژه تخت خالی باقی می ماند و بیماران از ایتالیا و فرانسه گرفته شده اند به اتریش برای درمان است.”

چنین شرایطی وجود ندارد و در عین حال در ایالات متحده. و هیچ یک از خشم و غضب از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان خود را از دست دادن ظاهری از حقوق در سطح جهانی بحران بهداشت عمومی شنیده می شود در این پیام از مقامات در کشور هستند که به آرامی در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

“به عنوان مورد در سایر نقاط اروپا و آلمان را جزئی بازگشایی می آید در میان هشدارهای از مقامات که یک بازگشت به حالت عادی است هنوز خاموش” نوشت: همکار من ریک Noack. “هفته گذشته اسپانیا اجازه برخی از کارگران برای از سرگیری عملیات, حتی اگر آن را تمدید محدودیت های است که باید نگه داشته شود شهروندان قفل شده در داخل خانه های خود را برای هفته ها. و در حالی که اتریش بازگشایی بسیاری از مغازه های آن نیز سخت تر قوانین در استفاده از ماسک صورت در تنظیمات عمومی.”

حتی در سوئد که دولت تمایل به اعمال سخت مستندات مورد ستایش قرار داد توسط برخی از محافظه کاران ایالات متحده مقامات اصرار دارند آنها نیست دقیقا نگه داشتن سر خود را در شن و ماسه. “آیا اساسا متفاوت نمایش” وزیر امور خارجه ان لینده گفت: در مصاحبه با رادیو سوئد. “دولت ساخته شده است که یک سری از تصمیم گیری است که بر کل جامعه است. این یک افسانه است که زندگی می رود به صورت عادی در سوئد.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات