تهمت می خواهد گلف “بازگشت به حالت عادی” با هزاران نفر از طرفداران و بدون ماسک

McIlroy و داستین جانسون در نهایت با شکست دو Rickie فاولر و متی ولف در روز یکشنبه در مراسم خیریه در جونو در ساحل, فلوریدا.

در زیر به شدت تجدید نظر برنامه پس از PGA Tour لغو وقایع در ماه مارس آوریل و مه این طرح به مرحله رویدادهای منظم شروع ژوئن 11 با چارلز شواب چالش در فورت ورث.

هیچ طرفداران این اجازه خواهد داشت که در آن مسابقات و یا حداقل بعد از سه. در حالی که سه رشته هنوز در حال برنامه ریزی برای بعد از این سال — PGA قهرمانی در آگوست ایالات متحده در ماه سپتامبر و کارشناسی ارشد در نوامبر — اولین یک PGA Tour رویداد ممکن است گالری می تواند در اواسط ماه جولای در جان دیر کلاسیک در سیلویس بیمار.

“ما واقعا می خواهید به آن را ببینید به حالت عادی بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با NBC میزبان مایک Tirico (از طریق آسوشیتد پرس) “پس هنگامی که ما همه این هزاران و ده ها هزار نفر از مردم رفتن به رشته و رفتن به مسابقات گلف, ما می خواهیم آنها را به داشتن که همان تجربه است. ما نمی خواهیم آنها نیاز به پوشیدن ماسک و انجام آنچه که ما انجام داده ایم برای آخرین شماره از ماه. چرا که نه برگشت به حالت عادی.

“ما می خواهیم به بازگشت به حالت عادی که در آن شما باید از این جمعیت بزرگ و آنها عملا ایستاده در بالای هر یک از دیگر, و آنها در حال لذت بردن خود را که در آن آنها نگران” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “اما در عین حال آنها را اجتماعی فاصله و آنها را تمرین کنید. و آنها انجام شده است واقعا خوب است. این کشور آماده است برای شروع حرکت رو به جلو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است خواستار بازگشایی اقتصاد این کشور و بسیاری از ایالت ها را آغاز کرده اند به انجام این کار حداقل تا حدی. او به صحبت در مورد اهمیت خاص از گرفتن ورزش در مسیر بازگشت است و در مورد شکایت دیدن قسمت های تکراری از رویدادهای ورزشی در تلویزیون و او تکرار آن نقطه در روز یکشنبه ،

“من خسته از تماشای 10 ساله مسابقات که در آن شما می دانید که برنده” رئیس جمهور گفت Tirico (از طریق golfweek.com).

“ما می خواهیم به ورزش بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نقطه دیگر (از طریق یاهو ورزشی). “ما از دست های ورزشی. ما نیاز به ورزش از نظر روان از کشور ما است.

“ما می خواهیم بزرگ استادیوم مملو از مردم است. ما نمی خواهیم به 15000 نفر تماشای آلاباما-LSU, به عنوان مثال.”

“[تهمت] می داند که مردم آمریکا در حال حسرت برای همه چیز ما را برای اعطا ورزشی بودن بزرگ یکی از آنها” آری فلایشر یک دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش گفت: به تازگی (از طریق NPR).

اما برگ برنده دولت را متخصص در همه گیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی سر Anthony S. Fauci, اخیرا هشدار داد در سنا در جلسه از “خطر در تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر.” Fauci است و تاکید کرد که باید بیشتر تست و تماس با ردیابی در سراسر کشور و در اوایل این ماه او ابراز امیدواری کرد که اگر این مراحل را گرفته و سپس NFL ممکن است قادر به بازی در استادیوم به طور بالقوه نیمه کامل با طرفداران.

به دنبال به جلو به مسلما معتبر ترین رویداد گلف در تقویم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: (از طریق نیویورک تایمز) “هنگامی که شما کارشناسی ارشد, ما می خواهیم به جمعیت بزرگ. و در حال حاضر در حال حاضر این چیزی است که آنها در حال برنامه ریزی است اما شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد. همه چیز می تواند اتفاق می افتد بسیار سریع است.”

“شما هرگز را تشکیل می دهند برای زندگی از دست داده بودند اما ما قصد داریم برای بازسازی … و ما در حال شروع, واقعا, راست, در حال حاضر در رویداد خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Tirico (از طریق golfweek.com). “این آغاز حوادث زندگی می کنند و شما در حال رفتن به استادان بسیار به زودی. که می تواند یک کمی غیر معمول است. اما آن را به بازی.”

گفت: در جای دیگری از مصاحبه “من واقعا از این مشکل آغاز شده — من شده اند قادر به بازی گلف من شده است بسیار شلوغ و” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: “من عاشق گلف, من دوست دارم حتی ورزش. این یک بازی بزرگ است. این واقعا بسیار عالی برای دیدن این بازیکنان بزرگ بازی. من آنها را می دانیم و آنها واقعا فوق العاده مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد McIlroy که یک دور با رئیس جمهور در سال 2017, اما اعلام کرد در هفته گذشته: “ما در این میان چیزی که بسیار جدی و در حال حاضر این واقعیت است که [تهمت است] تلاش برای سیاسی آن و آن را یک کمپین تجمع و می گویند ما تجویز ترین آزمون ها در جهان مانند آن است که یک مسابقه — چیزی وجود دارد که فقط وحشتناک است. آن چیزی نیست که یک رهبر باید عمل کند. وجود نوعی از دیپلماسی است که شما نیاز دارید را داشته باشید و من فکر نمی کنم او را نشان می دهد که — به خصوص در این زمان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن چرخد به دور از این سخنان گفت: (از طریق golf.com) “تعداد زیادی از [جوانب مثبت تور] بسیار سیاسی, در واقع. برخی مانند من سیاست بسیار است و احتمالا برخی نمی کنند. من حدس می زنم آنهایی که نمی توانم نمی کنید برای دیدن آنجا, اما آنها به نظر می رسد آن را دوست دارم.”

“من می دانم که بسیاری از بازیکنان تور و آنها واقعا فوق العاده مردم است. من نمی توانم فکر می کنم از هر کسی که من را دوست ندارند,” او اضافه شده است. “من نمی توانم بگویم که لزوما در زندگی, اما هنگامی که شما ملاقات این تور بازیکنان آنها فقط مردم بزرگ آن را به چیزی بسیار خاص است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>