دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای کاهش مدیکر یا هزینه های تامین اجتماعی در سال 2021 – با وجود پیشنهاد کاهش ارزش میلیاردها دلار در این سال است.

رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “ما نمی خواهد دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر در مالی 2021 بودجه. تنها دموکرات ها را نابود کردن آنها را با از بین بردن کشور ما بزرگترین تا کنون اقتصاد!”

این تعهد در تضاد با 2020 بودجه که پیشنهاد پس انداز به ارزش 1.9 تریلیون دلار در مدیکر (که عمدتا کمک می کند تا افراد مسن), پزشکی (که پشتیبانی از مردم فقیر) و دیگر برنامه ها برای مردم آسیب پذیر است. بودجه نیز پیشنهاد صرف $26 میلیارد کمتر در امنیت اجتماعی است.

رئیس جمهور گفت: این صرفه جویی خواهد آمد از برش زباله و تقلب و از بهبود اقتصاد که در سمت چپ کمتر از افرادی که نیاز به کمک.

اما زمانی که پیشنهاد کاهش بودجه اعلام شد و در ماه مارس 2019 دموکراتیک رهبر اقلیت سنا چاک شومر آنها را به نام “یک فروشي به طبقه متوسط آمریکا”.

این گمان وجود دارد که دولت می خواست این کاهش برای کمک به پر کردن شکاف ناشی از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات برای ثروتمندان و همچنین 5 درصد افزایش در هزینه های نظامی و $8.6 میلیون مرز دیوار.

در مصاحبه ای با CNBC در داووس سوئیس در ماه گذشته آقای ترامپ اذعان کرد او هنوز هم با توجه به کاهش ایمنی net برنامه گفت: “در برخی از نقطه آنها خواهد بود.”


او گفت: “در زمان مناسب ما را نگاه کنید که در آن” اضافه کرد که “ما در حال رفتن به نگاه” در برش مدیکر.

در سال 2016 او گفت که او نمی خواهد لمس برنامه های اجتماعی ارائه یک تضاد کامل با او را بیشتر از لحاظ مالی محافظه کار رقیب جمهوری خواه نامزدی.

آخرین مداخله همراه با بهداشت و درمان یکی از مهم ترین مسائل در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

در میان دموکرات ها رقابت را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در برنی ساندرز و الیزابت وارن در حال هل دادن برای جهانی سیستم بهداشت و درمان در حالی که فوتبال مانند جو بایدن و پیت Buttigieg می خواهید کمتر گسترده اصلاحات است.

ماه گذشته یک دکتر فیلم برداری شده بود مقابله با مایک پنس در مورد پیشنهادی بهداشت و درمان کاهش زمانی که معاون رئیس جمهور ساخته شده یک کمپین توقف در یک رستوران در Des Moines.

راب دیویدسون, که دارای 20 سال تجربه در روستایی در غرب میشیگان ER گفت: معاون رئيس جمهور او نگران بود در مورد برنامه ای برای برش مدیکر و در مورد رول از کاهش به پزشکی.

معاون رئیس جمهور نگاه بهت زده و پاسخ داد که او نمی دانست که در مورد کاهش به پزشکی قبل گفت که زمانی که او فرماندار ایندیانا دولت چشم پوشی از دولت اوباما اجازه می دهد آن را به گسترش پوشش مدیکید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de