مغلوب ساختن پیشی جستن عهد جدید مزرعه کمک مالی به چین خرید به نظر می رسد ضعیف تر از وعده داده شده

تهمت نیز گفت: در این توییت که فدرال کمک مالی بودجه خواهد شد “برای پرداخت خارج از تعرفه پول آمدن به ایالات متحده آمریکا!” تعرفه پرداخت می شود توسط آمریکا و واردکنندگان کالا به ارمغان آورد به ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: اغلب این تعرفه ها در حال پرداخت توسط کشورهای خارجی اما این مورد نیست. و منتقدان باید اشاره کرد که شرکت های آمریکایی اغلب تصویب این هزینه های بالاتر بر روی مصرف کنندگان ایالات متحده.

رئیس جمهور وعده به گسترش برنامۀ کمک مالی اگر لازم است تیز برگشت از چه تهمت مقامات دولت شده اند گفت: ماه. ایالات متحده کشاورزی منشی سانی Perdue گفت: در ماه ژانویه است که وجود خواهد داشت بدون نیاز به اضافی نجات مالی به دلیل معامله تجارت با چین.

گمانه زنی ها در مورد دور دیگری از کمک مالی شده است در حال رشد میان ایالات متحده مزرعه, گروه, اما زمان رئیس جمهور اعلام شد ، برخی از کشاورزان شد و شک و تردید از پردو اخیر وعده داده است که برنامه هایش خواهد بود در پایان با توجه به پرسش های اطراف چین تعهد به ساخت کشاورزی خرید.

“کشاورزان هیچ dummies. آنها را دیده ام این نورد از دو سال گذشته برنامه های اختراع از تمام پارچه” گفت: رابرت جانسون رئيس جمهور از ملی کشاورزان اتحادیه. “رئیس جمهور در حال رفتن به انجام آنچه او می تواند برای دلجویی از کشاورزان به دلیل آن را در انتخابات سال است. تنها تعجب در اینجا است که زمان.”

نجات ایجاد شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک راه را به تلاش برای آرام کردن خشم از کشاورزان که شکایت آنها گرفتار شده بودند در وسط کاخ سفید را به جنگ تجاری با چین است. در تلاش برای ساکت کردن کشاورزان در بخش کشاورزی ایجاد شده گسترده برنامه جدید و بدون سابقه است که باعث می شود پرداخت های مستقیم به کشاورزان است. بر خلاف بسیاری دیگر از نجات دولت برنامه های کشاورزان لازم نیست که به پرداخت هر گونه پول.

ایالات متحده در حال حاضر متعهد و یا صرف $28 میلیارد دلار کمک مالی در پرداخت به کشاورزان ایالات متحده یک مقدار است که دو بار به اندازه اوباما-دوران نجات صنعت خودرو. بسیاری از جمهوری خواهان هزینههای رئیس جمهور, باراک اوباما, اقدامات, اما آنها تا حد زیادی شده است حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن کمک به کشاورزان است. در برخی از موارد است که کمک به خارجی متعلق به شرکت های با گیاهان عامل در ایالات متحده است.

ارشد مقامات دولت قبلا بیان شده هشدار در مورد دولت توجیه قانونی برای این مانور که آنها بر اساس یک معامله جدید-عصر برنامه. کنگره دموکرات ها حمایت کردن یک فرصت برای نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن به مقیاس این برنامه در میان فشار از قانونگذاران دموکرات نمایندگی مزرعه متحده است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>