مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال ویدئو که به دست آورده توییتر اخطار حذف شده است برای نقض کپی رایت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این “نژادپرست کودک” تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دریافت یک “دستکاری رسانه ها” برچسب های حذف شده از هر دو توییتر و Facebook بیش از یک کپی رایت شکایت.

این ویدئو در رئیس جمهور خوراک توییتر در حال حاضر تغییرمسیر به این پیام: “این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک گزارش توسط مالک کپی رایت.”

توییتر را حذف ویدئویی اواخر روز جمعه به دنبال Facebook مصرف آن را پیش از آن در روز بعد از پدر و مادر یکی از کودکان نو پا تسلیم حق ادعا می کنند.

این ویدئو از گزارش سی ان ان در مورد یک نژادپرست سفید کودک نو پا تعقیب یک کودک نو پا قبل از کامل کلیپ نشان داده شد این دو با هم به آغوش یک طنز طنز از شبکه “خبر جعلی” پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, کاخ سفید روز جمعه گفت.

خط پانچ شد که نژادپرست کودک بود “احتمالا یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان”.

“من فکر می کنم رئیس جمهور بود از ساختن یک طنز نقطه بود که بسیار خنده دار اگر شما بروید و در واقع سازمان دیده بان ویدئو” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت.

“در سال 2019 سی ان ان گمراه کننده پخش یک کلیپ از یک دیدگاه بارها و بارها به دروغ متهم کاوینگتون پسر بودن نقل قول دانشجويان در Maga دنده اذیت و آزار یک بومی آمریکایی سالمند’. که اذیت و آزار یک گمراه کننده ویدئو در مورد کودکان است که تا به حال واقعا عواقب جدی برای آینده خود را.”

در اظهارات فرستاده شده به رسانه های هر دو توییتر و Facebook تایید حذف این ویدئو بیش از یک کپی رایت شکایت

پس از دریافت بیش از 4 میلیون بازدید در Facebook و رفتن ویروسی در توییتر با 20 میلیون انداز یک شرکت است که نشان دهنده صاحب اصلی ویدئو را مشاهده کنید حذف درخواست.

در بیانیه ای به سی ان ان, کسب و کار, Jukin رسانه ها گفت: نه تصویری و نه صاحب Jukin به آقای ترامپ اجازه برای ارسال این ویدئو.

“پس از بررسی ما معتقدیم که این استفاده غیر مجاز از مطالب یک مثال روشن از نقض قوانین حق تکثیر بدون مدرک معتبر استفاده منصفانه یا دیگر دفاع” بیانیه ای گفت:.

اصلی فیلم شروع می شود با طنز تیتر “وحشت زده کودک نو پا اجرا می شود از نژادپرست کودک” قبل از نمایش این کلیپ اصلی تحت عنوان “آنچه در واقع اتفاق افتاد” با آهنگ “نزدیک به شما” بازی بیش از تصاویر.

سی ان ان پاسخ داد در یک سایت با یک لینک به متن اصلی داستان در مورد دو کودکان نوپا “دقیقا آن را به عنوان اتفاق افتاده است”.


اصلی تصویری ویروسی رفت و در سال 2019 با مایکل کیسنرس پدر یکی از پسران گفت: در آن زمان “با این همه نژاد پرستی و نفرت از رفتن من فقط فکر می کنم آن را واقعا زیبا تصویری”.

پس از رئیس جمهور را صدای جیر جیر از فیلم پنج شنبه شب آقای کیسنرس در زمان به Facebook می گویند آقای ترامپ باید به نوبه خود این “دوست داشتن زیبا تصویری بیشتر به او نفرت دستور کار”.

اریکا Russo McKenna, مادر پسر دیگر گفت: در Facebook او “کاملا شوکه شده”.

“برای همه شما تهمت حامیان من امیدوارم که او با استفاده از ویدئو زیبا در این راه disgusts شما. باید آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات